• Nízké ceny
    • Originál výrobky

Perfektní komunikace obchodu, pečlivě zabalené zboží a rychlé dodání. Obchod chválím a doporučuji.

Skvělé ceny, rychlost vyřízení objednávky, naprostá spokojenost, doporučuji!

Slušná cena, rychlost, pečlivost.

Nemám negativní poznatky

• Obchod mi nezasílá žádné informace, objednávka měla termín doručení 18.3., poslední zpráva která mi byla zaslána o objednávce bylo přijmutí platby (cca před týdnem), ale žádné jiné info doposud nepřišlo, takže ani nevím jestli je balíček vůbec odeslán.

Reakce obchodu Glamot

Milá Anežko,
    Litujeme, že vaše zkušenost s naším obchodem nebyla dle vašich očekávání. Chceme vás ujistit, že vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme zde, abychom vám pomohli vyřešit jakýkoli problém.

Podle našich záznamů se zdá, že objednané zboží bylo produktem, který v době objednávky nebylo skladem, s předpokládaným datem odeslání v budoucnosti. Rozumíme, že čekání na produkt, který je důležitý, může být frustrující, a chceme vám poděkovat za vaši trpělivost a porozumění v této situaci.

Pokud existují jakékoli nejasnosti nebo dotazy týkající se předpokládaného data odeslání vašeho produktu, nebo pokud byste si přáli diskutovat o možných alternativách nebo řešeních, neváhejte nás kontaktovat. Naším cílem je zajistit, abyste byli spokojeni s vaším nákupem a službami, které poskytujeme.

Bohužel nás výrobce informoval, že došlo ke zdržení v jeho výrobě v USA.
    Bohužel jsme obdrželi pozdě informaci o výrobci a 19.3.2024 jsme vás kontaktovali, omlouváme se.

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na řešení této situace k vaší spokojenosti.

S úctou,
    Glamot tým

• Výborně

• rychle doručení
    • všechno v pořádku

Perfektní.

• Velíce dobře nabídky zbozi
    • Rychlá dostupnost zboží

Rychlé dodání, bezproblémové x nezávadné zboží

Rychlé jednání.

Zboží přišlo hned druhý den.

• Výhodu

• výběr zboží
    • ceny
    • rychlost dodání

• Vše v pořádku. Rychlé dodání, vstřícnost. Objednávám již po několikáté a vždy vše v pořádku.

Velký výběr a dostupné ceny

Doporučuji, dobrá komunikace, rychlé doručení

Vše ok.

V pořádku.