Objednávka byla dokončena, potvrzena a po pár dnech ji obchod zrušil

Krásné šaty!

• vše proběhlo profesionalne

Velice rychlé doručení,zboží zcela odpovídá popisu

Skvělý obchod!!!

• rychlé jednání, kvalitní zboží

• Hezké oblečení
    • Tenhle obchod nechápu,chci objednat šaty a nejd

nejde to uložit do koše..... Zajímalo by mě jak obchod funguje.....

Reakce obchodu Glamor

z důvodu provozních změn byl příjem objednávek pozastaven. Aktuálně je e-shop opět v provozu a můžete objednat libovolné zboží. Glamor.cz

• Krásný výběr šatů, vybraný produkt je moc hezky ušitý a skvěle sedí.

• zboží dorazilo rychle

Obchod mohu doporučit, objednané zboží odpovídá nabídce.

• velký výběr krásných šatů
    • šaty vypadají jako na obrázku
    • myslím, že se dají stejné šaty najít na internetu levněji

Bezproblémové objednání a doručení na dobírku i při platbě kartou.

Reakce obchodu Glamor

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. K ceně šatů bychom jen doplnili, že z každého prodaného kusu odvádíme 21% DPH. Šaty nabízíme v rozmezí od několika set Kč do několik tisíc.. Pro Vaši představu, pokud prodáme šaty za 2500 Kč, jen 525 Kč odvádíme státu, mohli bychom se podívat, kde jsou náklady na provoz e-shopu, nákup zboží apod.. Z našeho úhlu pohledu tedy prodáváme za nejnižší možnou částku, ale odvody si zákazníci bohužel běžně neuvědomují..

• krásné šaty za dobré ceny
    • šaty odpovídají obrázku
    • za mě špatný popis velikostí - podle jejich popisu velikostí (i mého odhadu) mi byly šaty malé (vrácení zatím neproběhlo)

Objednala jsem na dobírku šaty skladem, dodání proběhlo v uváděných 3-5 dnech (pracovních). Navíc jsem poté obdržela slevu, kterou jsem uplatnila u dalšího nákupu :-)

Vše v pořádku. Děkuji

• Spolehlivost a rychlost

Když jsem objednala šaty z tohoto obchodu, bylo zboží na stránkách skladem. Až po 3 dnech od objednání (do tří dnů mělo být zboží doručeno) mi přišel email, že zboží není skladem a objednávka byla zrušena.

Reakce obchodu Glamor

objednávku jsme bohužel museli zrušit, jelikož dodavatel stornoval naše objednané zboží. Nemáme napojené sklady přímo k velkoobchodnímu dodavateli, což ani nelze a výjimečně tato situace nastane. Ještě jednou se omlouváme za komplikace. Rádi Vám nabídneme jiný podobný produkt, pokud máte o výměnu zboží zájem? Hezký den, Glamor.cz.

• dlouho jsme vybírali šaty, nakonec jsme objednali celkem pozdě, ale přesto byly obchodem včas doručeny
    • šaty jsou moc hezky ušité, vpadají přesně jako na obrázku
    • naprosto přesně padnou
    • spokojenost

Už podruhé se odkládá doručení.Snad zásilku obdržím do konce prosince 2022.

Reakce obchodu Glamor

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel v období od 4.11.2022 do 19.11.2022 jsme měli přerušen provoz e-shopu, z toho důvodu se dodání Vaší zásilky prodloužilo. (Na e-shopu je tato informace pro zákazníky uvedena). I tak jste objednala zboží, u kterého je uvedeno dodání do 14 až 20 dnů. Ne vše máme skladem a zákazníky vždy informujeme o stavu doručení zásilky předem. Je nám líto, pokud jsme Vám způsobili komplikace. U zboží, které máme skladem, dodržujeme dodací lhůtu 3 dny. Věříme, že u Vašich dalších nákupů se nám podaří dodací lhůtu zkrátit. Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci s Vámi. Glamor.cz.

• skvělé osobní jednání

• Šaty krásné, kvalita překvapila -v dobrém, velikost odpovídá dle tabulky, doporučuji
    • V den objednávky měli mou zvolenou velikost skladem, druhý den po potvrzení objednávky byly šaty též skladem, po týdnu objednávky mi přišel mail,že šaty jsou objednané,na webu už skladem nebyly, zřejmě nedělají pravidelné aktualizace, naštěstí šaty dorazily - pro mě včas. Poučení pro příště

Celkově jsem spokojená, doporučuji

Reakce obchodu Glamor

Dobrý den, omlouváme se, pravidelné aktualizace se dělají automaticky, ale občas dojde k chybě a šaty se vyprodají a na e-shopu zůstanou zobrazené. Pokusíme se tento problém do budoucna odstranit. Děkujeme za zpětnou vazbu. Glamor.cz

• Milá ochotná obsluha
    • Kvalita šatů výborná
    • I když dodání trvá déle, jste na jeho dobu dodání upozornění
    • K