Byl jsem spokojeny s obchodem i nerez kolenem. Vše v pořadku.

Rychlý,seriózní,dobrá komunikace

• rychlé vyřízení objednávky včetně tel.rozhovoru,kde jsem se dozvěděla,co je třeba ještě objednat

Super

• fantastický zákaznický přístup od všech chlapíků v obchodě, vstřícnost , ochota, komunikace, znalosti o výrobcích, vše precizní. Se svou báječnou těhotnou ženou vám všem děkujeme...

• - rychlost vyřízení objednávky
    • - vstřícnost prodejce
    • - velký výběr

• dobré ceny

• široký sortiment
    • perfektní poradenství
    • operativní pomoc při výměně zboží
    • možnost parkovat u obchodu

Vřele doporučuji. Dodací doba není zaviněna obchodem.

• Rychlé jednani
  • Na e-shopu uvedeno, že zboží je skladem. Ve skutečnosti je dodací lhůta produktu cca. 9 měsíců. Jako alternativa nabídnuto jiné zboží za dvojnásobnou cenu.

Reakce obchodu GIVE.cz

Bohužel u Vaší objednávky došlo k lidské chybě a omylem jsme měli označen tento model kamen skladem, nicméně tomu tak nebylo. Omlouvám se za uvedení v omyl, jednalo se opravdu o výjimku, protože veškeré informace ohledně skladovosti na našich stránkách jsou uvedeny dle reálného stavu našich skladů. Bohužel dodání tohoto modelu, ostatně i mnoha dalších, se nyní počítá na měsíce, takže jsme se snažili nabídnout náhradu, která bude skladem.

S pozdravem Mirek Menšík – GIVE.cz

• široký sortiment skladem
    • výborná domluva

• Rychlé dodání zboží

• Možnost si prohlédnout a porovnat zboží v obchodu.
    • Ne úplně dobrá komunikace.

Na dobře míněnou stížnost mi bylo odpovězeno, že vlastně v současné době musím být rád, že jsem nějaké zboží dostal

Reakce obchodu GIVE.cz

mrzí mě, že jste náš obchod označil negativní recenzí. Vaše zpětná vazba, resp. stížnost se dostala ke mně a spolu jsme jí řešili. Pokud Vám moje komunikace nepřišla dobrá nebo vhodná, tak se omlouvám. Nicméně Vaše stížnost byla naprosto nerelevantní. Objednal jste si u nás krbová kamna v pondělí 22.8. a již ve čtvrtek 25.8. byla doručována. Jelikož jste při doručování nezvedal telefon, řidič nebyl schopen zásilku doručit a realizovalo se dodání následující den. V aktuální situaci, kdy doručení většiny kamen se počítá na měsíce, někdy i více jak rok, mi nepřijde na místě kritizovat rychlost dodání.

I tak věřím, že budete s kamny spokojen a budou Vám dlouho dobře sloužit. S pozdravem Mirek Menšík – GIVE.cz

• skvělá komunikace
    • odborné poradenství

Vše v pořádku, komunikace obchodu i při návštěvě na prodejně, poradili a pomohli vybrat krbová kamna.

• Super komunikace

• Výborná komunikace

Spokojenost

• Kupoval jsem zboží s dlouhou dodací lhůtou. Příjemné byly informace obchodu o postupu prací na zakázce, takže malé zpoždění termínu dodávky nevyvolávalo obavy o osud zakàzky. Jednání o vzniklém skluzu byla vedena ve velmi přátelské atmosféře, takže nebylo důvodu se o osud zakàzky obávat. Zhruba 50-ti tisícová zakázka byla tou nejlepší za mnoho posledních roků.
    • Nemám takové poznatky.

vstřícnost, objasnění, ...prostě super

• komunikace
    • ochota

Komunikace s obchodem je velmi profesionální, rádi poradí a případně vyhoví v rámci jejich možností. K nákupu jsem nečekaně dostal dárek v hodnotě 2.000 Kč, což bylo velmi příjemné překvapení. Zboží teprve očekávám, ale obchod již v tuto chvíli doporučuji.