Zboží je velmi pěkné a kvalitní

Reakce obchodu Get Fashion.cz

Děkujeme Vám za Vaši reakci a vyjádření spokojenosti.

Tým GetFashion

jsem spokojena,velikost sedí

Reakce obchodu Get Fashion.cz

jsme velice rádi, že jste se zbožím spokojena. Doufáme, že se Vám bude líbit i další nové kolekce.

Pěkný den
    Tým GetFashion

S nákupem jsem celkem spokojená, takže doporučuji.

Reakce obchodu Get Fashion.cz

děkujeme za kladné zhodnocení nákupu v našem internetovém obchodě a těšíme se na Váš případný další nákup.

• komunikace
    • nevím

výborný, doporučuji

Libor Tušar

• Nabízí zboží které přijde o několik velikostí menší.Do velikosti L kterou jsem si objednala by se nevešel člověk který má velikost S

Reakce obchodu Get Fashion.cz

každý výrobce má své velikosti a proto každé zboží pečlivě přeměřujeme a zdůrazňujeme na stránkách, že ideální je změřit svůj stávající kousek a porovnat s námi naměřenými hodnotami. Velikost S, M, L atd. nejsou nijak celosvětově normované a jde opravdu o velmi hrubý odhad velikosti. Určitě máte stejnou zkušenost i s e značkovým zbožím...
    Zboží nám můžete samozřejmě vrátit.

• Kvalitní zboží
    • Malý výběr,chtělo by to více zboží.C

Co jsem si objednala,vše bylo v pořádku a příjemný,kvalitní materiál.Uz se těším at bude nové zboží.

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Perfektní komunikace

Obchod doporučuji, krásné zboží, rychlost, možnost dopravy zdarma. Zboží jsem sice musela vrátit z důvodu velikosti, ale peníze mi byly zaslány zpět na účet rychle a bez problémů.
    Určitě znova navštívím tento obchod.

Spokojenost

• nákup z domova
    • nevyzkoušení zboží

celková spokojenost

• nenabízí větší velikosti

Libor Tušar

• dobře zpracovaný popis produktu
    • rychlé dodání zboží

kvalitní zboží za nízkou cenu

Libor Tušar

• Zboží, které jsem potřebovala, jsem sehnala jen v tomto obchodě.
    • O žádných nevím.

Doporučuji :-)

• nevím....

...můj první nákup bez problémů

Libor Tušar

S nákupem v tomto obchodě bylo vše v pořádku - dodání, komunikace ap.
    Zakoupené zboží jsem však chtěla vrátit - laciný materiál, propásla jsem ale 14 denní lhůtu.

• Přehlednost
    • Zboží neodpovídá tomu, co je na obrázku

Velmi mě mrzelo, že šaty vůbec neodpovídaly vzhedu z webových stránek, ani velikost neseděla.

Reakce obchodu Get Fashion.cz

vzhled jsme teď s kolegyní kontrolovali a styl a vzor odpovídá obrázku na eshopu. Šaty jsou ve skutečnosti malino tmavší než na fotografii (záleží také na typu a kalibraci Vašeho monitoru), ale tuto skutečnost máme napsanou v popisu zboží. Děkujeme tedy za negativní hodnocení, které považujeme za neoprávněné.

Děkuji za pochopení

• velký sortiment zboží
    • nevím o ničem

Libor Tušar

• Perfektní komunikace. Zboží dorazilo bleskově, bylo v pořádku. Vracím jen, protože materiál byl tenčí, než jsem si představovala a střih mi příliš neslušel, za což obchod rozhodně nemůže :-) Peníze vrátili obratem, vstřícní.
    • Nevím, uvítala bych osobní odběr, ale jinak vše O.K.

Důvěryhodní, rychlí, perfektní komunikace

• velký výběr