• Kvalitní zboží a rychlé doručení objednávky.

• Sortiment

Doporučuji.

• Rychle
    • Jednoduše
    • Spolehlivě
    • Dobře zabaleno (diskrétně, výhoda když objednáváš dárek

Kvalitní zboží, kvalitně zabalené, malé překvapení, naprostá spokojenost

• Kamenná prodejna v Karlíně (Praha 8)
    • Komunikace, rychlost vyřízení objednávky

• Velmi rychlé doručení

Obchod má ode mě maximální, ale opravdu maximální spokojenost. Objednal jsem bílou variantu, protože černá nebyla v tu dobu skladem a ani nebyla informace kdy bude. ALE!!!
    V ten den, co mi došla zásilka a já si v kanceláři podložku vybalil a chtěl začít používat, mi přistálo v mailu, že je k dispozici i černá... Ajajaj řekl jsem si. Ale protože k zásilce byl i dopis, kde pan Králíček psal, že jsou k dispozici s čímkoli, zkusil jsem to. Zavolal jsem na linku a ochotně mi vyšli vstříc - co vstříc. S vrácením/výměnou není problém, ale černá je teprve na cestě na prodejnu. No nic, vzal jsem podložku, dojel do prodejny, odevzdal podložku a domluvil se na dodání nové (černé). Chtěl jsem jí rychle, takže Zásilkovna. No ale bylo už po poledni a kurýr ze skladu prý už vyrazil, asi to dojde až za 2 dni, ale ještě něco zkusí. A tak jsem jel zpátky domů a těšil se za dva dni. No a? Podložka byla v Zásilkovně hned druhý den odpoledne. Normálně recenze nepíšu a už vůbec ne tak dlouhé - ale tohle je krásný klientský zážitek. Děkuji moc a už vyhlížím, co si u Vás zase koupím. Díky Jirka

Spolehlivý obchod, rychlá komunikace, skvělé zboží. Baleno funkčně, ekologicky a s láskou. Nepřišel mi balík, přišla mi radost...

Nakupování v tomto obchodě je skvělý zážitek, ať už při objednávání nebo při doručení objednaného zboží.

Rychlost a kvalita.

• Rychlost objednávky a dodávky
    • Kvalitní věci

Originální pánské doplňky, které jsou jinde těžko k sehnání. Skvělá kvalita zpracování odpovídající ceně a k tomu dobra komunikace a rychlé dodání. Doporučuji

• Rychlost doručení

Vždy spokojenost se zbožím i způsobem jeho balení.

• kvalitní zboží, rychlé vyřízení objednávky

OK

• Rychlé vyřízení, krásný sortiment, zboží vždy perfektně zabalené, informace o zboží, včetně skladových zásob jsou zcela aktuální,.

Objevila jsem obchod náhodou při hledání konkrétní věci teprve před pár měsíci a úplně mě nabídka i přístup nadchly!

Spolehlivý obchod, spokojenost, doporučuji.

flexibilní, rychlý, a navíc na místě, díky prodejci a jeho názoru a, nebyl problém po vyzkoušení s bundou zakoupit o číslo menší velikost, než bylo objednáno, což s ohledem na bundu Ashby bylo nezbytné //u modelu Ashby /jiných se to netýká, tam je to 1:1/ doporučuji vzít vždy o 2 čísla menší vestu, než je vlastní bunda//

• Vse prislo v poradku a rychle

Díky dárku jsem zavítal na tento e-shop. Mají široký sortiment, kde si vybere v zásadě každý. Ceny prakticky totožné jako u konkurence. Někde je zboží skladem, jinde ne. Obdržený děkovný dopis a rychlost dodání na mě udělal dojem. Doporučuji

• vše již dříve uvedeno -a opět potvrzeno-rychlost a spolehlivost dodání a zboží již skvěle slouží