• Dobrá cena, produkty opravdu skladem, dodržení dodací lhůty

• - rychlost, spolehlivost, cena
    • - žádné

- bez problémů

• Rychlos a zboží skladem.
    • Jine ceny na vyhledávači zboží seznam a ve skutečnosti levnější zboží na eshopu.

Výhodný, rychlý nákup.

• Možnost osobního odběru pneu

P/erfektní

• prehledny web, rychle dodani, vse dorazilo v poradku, DOT ok

doporucuji

• kvalitni zbozi
    • vena prumerna

O.K. bez problemu

• dodávka v slíbeném termínu
    • sms od dopravce v kterou hod zboží dopraví

• Dobré ceny pneu, výborná komunikace i přes telefon, rychlé vyslání zboží a hlavně také nízká cena za přepravu !!!

Moje zkušenost je zatím skvělá a mohu doporučit dalším !!!

• Cena, komunikace, aktuální skladové zásoby.

Za mě spokojenost, 1A.

• Nejlepší ceny. Zboží bylo skladem.

Obchod doporučuji.

• cena, nabídka, rychlost
    • nevím

• dobrá cena, nizké dopravné (za 4 pneu jedno dopravé - jinde dopravné třeba i za každé pneu zvlášť), doručení následující prac. den po objednávce

vše proběhlo rychle a bezproblémově - na základě této jednorázové zkušenosti doporučuji

• měl zboží co jsem potřeboval

funguje jak má

Obchod bez problemu, jediny co pak byl problem byl kuryr, predani zbozi se povedlo az na potreti, na zaver jsem zacal pochybovat zda tady ty dva predchozi pokusy vubec byl... Ale to uz eshop ovlivnit takrka nemuze.

Dekuju

• dobrá cena
    • dodávky zboží. píšou že dorazí v pátek volám i na čišlo kurýra a ten mi napíše máte špatné číslo a zboží dorazí až v pondělí

• dobré ceny, rychlost dodání,přehledné stránky, možnost platit i kartou

plná spokojenost, doporučuji

• Výborná komunikace a vstřícnost na telefonu. Bezproblémové jednání .
    • Chybí označení na silnici kde se má odbočit a v areálů .

Pohoda nakupovat. Mužu jen doporučit. Zaměstnanci jsou vstřícný a pozitivně naladěný . Superrychlý .

• stáří pneu DOT 2013 !!! JE UŽ DOST STARÁ PNEU KUPOVANÁ NA KONCI ROKU 2015.ŠKODA....

Reakce obchodu GeckoPneu.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Pneumatiky, které prodáváme, jsou z 99% aktuálními dezény, které se kontinuálně stále vyrábějí. Výjimkou jsou dezény, které se již nevyrábí a přesto je zákazníci poptávají. Zde je nemožné mít nový DOT, když se dezén přestal vyrábět např. před dvěma lety. Toto je ovšem mizivé procento. Otázkou je, čemu říkáte "stará pneumatika" - podle vyjádření výrobců i dalších motoristických odborníků začíná pneumatika stárnout po šesti letech, a to pouze v případě nesprávného skladování. Je-li pneumatika optimálně skladována, což v našem případě můžeme garantovat, její životnost se tímto zvyšuje. Pneumatiky nestohujeme do tzv. komínů, kdy může docházet k jejich deformaci, nýbrž je každá pneumatika uložena ve svislé poloze, přesně dle doporučení výrobců. Navíc jsou pneumatiky skaldované ve skladu, který byl postaven speciálně pro tento druh zboží tedy za optimálních podmínek.
    Dovolím si ještě dodat, že před našimi zákazníky DOTy netajíme, na dotazy ohledně DOT obratem odpovídáme. Fenomén DOT je v poslední době značně přeceňován, ačkoli se jedná o nepovinný údaj na pneumatice, a někdy se stává, že zákazníci mají o DOTech nereálnou představu - někdy není v možnostech prodejců dodat pneumatiku s 1 měsíc starým DOTem. Pro objasnění - během zimy se vyrábí letní pneumatiky, aby byl již v únoru připraven letní sortiment a následně pak na jaře a v létě probíhá výroba zimních pneumatik. Proto například letní pneumatika, vyrobená v prosinci 2014 nemůže být v květnu 2015 stará... Závěrem si dovolím dodat, že naše pneumatiky mají v absolutní většině DOTy z let 2013 a 2014.

Je-li pro Vás ovšem údaj DOT rozhodujícím kritériem, jsme vždy připraveni Vám tuto informaci sdělit.

S přátelským pozdravem

Váš GECKO - tým