Nelepsi zbozi

• Nelze komunikovat - sídlo Firmy na Praze 4, odesláno z Prahy 6, zboží nevyhovovalo, bylo vráceno zpět na adresu odesílatele, jsem zvědavá rychlost vrácení peněz dle zákona.

• Příjemná obsluha, co dokáže poradit. Rovnou jsem si koupi i džíny :)
    • žádně, které stojí za zmínku mě nenapadají

Jen u bundy upadly dva knoflíky, a to ji mám týden. Jinak je to super

• 1.
    • 2. nikde jinde jsem tuto bundu nenašel

1. pěkná bunda, jinde jsem ji nenašel, akorát na obrázku za ty peníze vypadala mnohem lépe
    3. komu nevadí si produkt omakat a vyzkoušet a pak v případě nespokojenosti zasílat zpět TAK ANO doporučuji

• Objednáno, stále čekám na info k vyzvednutí!!!!!!!!!!!!!
    • nevím o kvalitách

NEKUPOVAT

Reakce obchodu Gear

Dobry den pani Fleyberkova, Vami objedn.zbozi (damska kosile v hodnote 299Kč) bylo pripravene k vytvednuti na prodejne. Pokud by zbozi nebylo na prodejne tak byste dostala email, ze zbozi neni skladem a informaci, kdy si objedn.zbozi muzete vyzvednout, vybrala jste osobni odber primo na prodejne!!! Gear tym

• Poštovné a balné 185,- Kč je příliš vysoké. Košile vložena do obálky A4, opatřena samolepící kapsou.

Bez rizika.

• Kvalitní zboží
    • Zboží nedorazí - zákazník tedy ušetří veškeré peníze :-)

Nenakupujte, ani tečku Vám nenapíší, co je s objednávkou ;-)

Vazeny zakazniku,
    veskere zbozi, na ktere dostavame objednavky zasilame. Mela jste objednanou dam.kosili v akci za 299 s tim ze si objed. zbozi vyzvednete na prodejne, nechtela jste zbozi poslat postou.Pokud objednavate artikl, ktery je ve vyprodeji za velmi nizkou cenu tak se muze stat ze je rychle vyprodany. Zakaznik je o tom ihned informovan emailem. Zasilame potvrzeni objedn.nebo poznamky jako odpoved na Vasi obednavku automaticky ze systemu. Pokud jste ten email neobdrzela tak musime zjistit kde nastal problem. Mame take funkcni live chat, na ktery odpovidame ihned, nebo mobil. Dekujeme teda za Vasi recenzi a prejeme Vam hodne pohody a klidu. S pozdravem Gear tym

• komunikaciu
    • krasne veci
    • super firma

Dakujem za super zasielku, komunikaciu, rychlost a krasne veci! Super, ze takto robite radost ludom :)

Super service a zbozi

ano to je pravda

• eshop - nelze použít na všechny funkcionalit prohlížeč Opera

Velmi dobrý.

neni to pravda

• objednané zboží nedodá
    • zruší objednávku a tvrdí,že zboží nemá
    • zboží které nemá stále nabízí
    • na kontaktní e-mail nikdo neodpoví

Větší zklamání jsem při internetovém nakupování ještě nezažil. Objednal jsem bundu, odjednávku potvrdily a za dva dny mi zavolala nějaká paní,že ji nemají.Když jsem zjistil po několika dnech, že ji pořád nabízejí, tak jsem je dvakrát kontaktoval přes jejich stránky s dotazem jestli se dá objednat. Ani jednou mi nikdo neodpověděl. Nemyslím si,že by chyba byla přímo ve firmě Gear, spíš to bude v lidech které v ČR zaměstnávají. Nikomu bych nákup nedoporučil. Bylo to jen zklamání, zklamání a zklamání...

Vazeny zakazniku,
    objednaval jste u nas na eshopu pan.zimni bundu ACQUA ve vel.L dne 8.3.2016 v 17:40h. Vase objednavka byla zpracovana nasled. den. Jelikoz se jednalo o zbozi ze zimni kolekci tak nektere velikosti nebyli skladem ani na prodejne. Dne 10-3-2016 v 11h rano jsme Vam volali, zel Vami objedn. vyrobek neni skladem. Telefonicky jste byl velmi prijemny a nedelal jste z toho velky problem.Je to PC, obcas se muze stat, ze soucasne se objednava stejne zbozi a neni tam ihned uvedeo, ze stav je 0. Nedostali jsme od Vas zadny dalsi dotaz ohledne bundy. Takze cely Vas pribeh ve skutecnosti vypadal trochu jinak. Dekujeme Vam za Vasi recenci. Bylo to jen zklamani, zklamani a zklamani.... S pozdravem Gear tym

• Super cena
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Možnost osobního vyzvednutí zboží na prodejně, odzkoušení a možnost případného vrácení.

Velmi pozitivně, příjemná zkušenost, ráda svůj nákup zopakuji!

dekuji

• cena a zdá se, že i kvalita. za deset dní těžko posoudit
    • není telefonní kontakt na prodejny v ČR

klidně to zkuste

Reakce obchodu Gear

Máme telefonní číslo , live chat a e-mail Co víc si můžete přát ?

• Nepřehledné stranky, nelze uskutečnit rychlá objednávka, neaktuální skladové zasoby

• Výběr. kvalita, přehlednost
    • zatím nevím... jestli takto kvalitně komunikují, nevidím žádné možné slabiny ☺

1A

• Zboží jsem objednávala 18.1.2016 a zatím nedorazilo. Dnes je 29.1.2016

• Nikdo na objednavku nereaguje. Naopak mi prisel tento dotaznik, abych vyplnil spokojenost s obchodem.

• kvalitní materiály

viz. Jaké hlavní výhody podle Vás obchod nabízí?

• Výhoda možnosti osobního odběru.

S nákupem jsem byla spokojená, jen bych ocenila, kdyby na eshopu bylo více zboží.

• Ne doporucji ten obvhod. Jsem nakupila online na strance gear. Platila jsem kartou online. Dostala jsem potverzeni o platbe firma Bossini sro. Ale nic o doprave zbozi. Jsem psala im email,nikdo ne otpoveda. Tel cislo neexistuje. Tak ze jsem stratila 2000 kc proste.