• Naprostá absence komunikace
    • Žádná reakce na zprávy, emaily, telefon nikdo nebral a nikdo nevolal zpět

Obchod bez jakéhokoli vysvětlení po několika dnech čekání na dodání klíče ke hře vrátil peníze, objednávka se nikdy neuskutečnila a dodnes nemám vysvětlení. Už nikdy více. Naprosto nedoporučuji. Byla to má první a poslední zkušenost s tímto "obchodem".

Bez problému. Jestli dostanu klíč za 15min nebo 60 min. je mi fuk.

Cena příznivá, ovšem....Licenční kód do 15 minut je spíš sen a po 3 hodinách milá zpráva, že i když je zboží skladem, tak vlastně není vůbec.... Chtělo by to trošičku aktualizace ;-)

• Elektronické verze her, žádné optické disky

S tímto obchodem jsem byl velmi spokojený. Možnost koupit si hru v elektronické podobě bez optického disku je, dle mého názoru, obrovské plus. Objednávka je také velmi rychle vyřízena, zákazník zaplatí své zboží pomocí bankovního účtu a klíč ke hře mu přijde maximálně za 20 minut. Pokud je víkend, pravda, zboží přijde až v pondělí, ale to je ve všech obchodech stejné a asi to ani nijak jinak technicky zařídit nejde.
    Ceny jsou také velmi příznivé.

Z celkového hlediska mě obchod velmi nadchnul a dnes už hry nenakupuji jinde.

• Fobrá cena a ochota prodávajícího poradit

• Ceny
    • Vstřícnost

Výborná pohotová komunikace. Člen HelpDesku byl chápavý a ihned mi vyšel vstříc. Jednání bylo příjemné a rychlé. Obchod má příjemné ceny.

• Nižší ceny u některých produktů než jinde.
    • Relativně pěkné a přehledné stránky
    • Otřesná doručovací lhůta(kupoval jsem o víkendu)- stav zaplaceno a zboží nikde po 3 hodinách
    • Absence vysvětlivky na platformu Steam Gift
    • Nelze platit pouze kartou/ možnost platit pouze přes GoPay

Oproti konkurenci sice nižší ceny některých her, ale doplácí se časem v podobě mizerné dodací lhůty a čas je k nezaplacení. Ve výsledku každého zajímá pouze cena + dodací doba. Dokudt o druhé bude v tomto stavu, nakupoval jsem naposled.

• Klíč byl originál
    • Nepřehlednost stránek

První nákup a zatím jsem spokojen. Co více dodat než že se vyplatí tento obchod ze všech hledisek.

• Vyskytl se drobný problém s dodáním elektronického zboží, které nemá žádnou fyzickou formu (pouhý kód do hry, žádná krabicovka). Tento problém byl ovšem vzápětí po dotaze odstraněn.

Nebyl žádný neřešitelný problém a vše probíhalo velmi rychle. Great shop!

• Zákaznická podpora reaguje okamžitě a snaží se vždy pomocii s problémy s instalací produktu.

• Velký výběr
    • Digitální distribuce
    • Doručení do 15 minut pokud skladem
    • Systém má mouchy, v době mé objednávky nefungoval
    • Klíč mi nepřišel do 15 minut
    • Na stránkách jsou překlepy

Doporučuji. I když jsem klíč neobdržel do 15 minut, stále jsem ho dostal v dost krátké době na rozdíl od konkurence. Stačilo napsat a do půl hodiny jsem jej měl.

• Individuální přístup...

Nemůžu nic jiného, než doporučit.

• Skvělý přístup, který se jen tak nevidí. Kdo zde koupi neprohloupí :-), Rozhodně doporučuji!!!
    • To bych si musel nafackovat, abych psal smyšlený negativa.

- Rozumné ceny
    - Rychlost
    - Super jednání

Potřebujete snad něco jiného ke spokojenemu nákupu?

Reakce obchodu Gear4Gamers

Díky za hezkou recenzi, těšíme se na další návštěvu :-) Team eshopu Gear4Gamers.cz

Vse bylo v poradku, moznost online komunikace.Urcite radi nakoupime znovu.

• Prehlednost
    • Super ceny!!!
    • Bleskova odezva supportu
    • Stale se rozrustajici nabidka her

Ackoli jsou ceny mezi nejnizsimi na trhu, kody, ktere vam za vasi platbu prijdou, jsou zcela realne. Nakoupil jsem uz asi deset her a jen jednou byl problem, ktery se mnou podpora vyresila okamzite v live chatu a obratem jsem obdrzel novy klic. Mate mou podporu a vezte, ze u vas utratim jeste velkou spoustu penez :))) nemuzu jinak, nez vsem paranum doporucit

• nevím o ničem

Rychlost
    Bez komplikací
    Po objednání do 20 min hra stažená doma

Reakce obchodu Gear4Gamers

Děkujeme za hezké hodnocení, moc nás to těší :-)

S pozdravem, team eshopu Gear4Gamers.cz

• Skvělá cena oproti ostatním e-shopům
    • Široká škála platebních možností
    • Zboží doručeno do minuty
    • Moc příjemní lidé na poradenském chatu

Určitě se nebojte něco koupit z tohoto obchodu! Super.

Reakce obchodu Gear4Gamers

Moc děkujeme za hezkou recenzi ! :-)

• Bohužel nic
    • Nedostatečně rychlá podpora u elektronických licencí
    • Nedostal jsem kod po zaplacení

ni

Reakce obchodu Gear4Gamers

Vaše recenze nás velmi mrzí, protože v době vaší objednávky jsme měli technický problém na webu a došlo pouze k prodlení při dodání vaší hry o cca o 30 minut oproti námi stanovené dodací lhůtě (15 minut) a za to jsme se omluvili. Objednávku jsme vyřídili a klíč jste dostal. Psal jsem vám email ohledně upravení vaší recenze, protože je nepravdivá. Budeme moc rádi pokud zvážíte úpravu, protože to náš obchod poškozuje.

S pozdravem team eshopu Gear4Gamers.cz

• + rychlost
    • - nic

Reakce obchodu Gear4Gamers

Děkujeme za hodnocení, velmi si toho ceníme!

S pozdravem Tým obchodu Gear4Gamers.cz

• Dobré ceny
    • Přehledný
    • Pouze drobnost, že u hry No Man's Sky je označena taky česká lokalizace i když to tak samozřezmě není.

Super

Reakce obchodu Gear4Gamers

Moc děkujeme za hezké hodnocení! :) A taky za upozornění na chybu, již jsme to napravili. Těšíme se na vaši další návštěvu a přejeme hezký den!

Team eshopu Gear4Gamers.cz