• Rychlé dodání zboží

• Rychlé dodání.

• Vše OK

byla to první zkušenost a vše proběhlo v pořádku

• + objednání a doručení v pohodě
    • - po 1,5 měsíci používání školního penálu došlo k poškození.
    • reklamace kladně nevyřízena
    • - dítě - prvňáček, nešetrně a nesprávně zacházel s výrobkem a proto nebyla reklamace uznána.

Docela vážně uvažuji postoupení této reklamace ČOI

• Chtěla bych vám poděkovat za skvělý klientský přístup. Předání objednávky mimo obvyklou otevírací dobu před svátky. Velký výběr Unico plus, dobré ceny, skvělý a ochotný personál!

Určitě doporučuji!!!

• jeden z mala obchodov kde ponukaju stavebnice Unico plus, navyse za dobre ceny
    • - vysoka cena postovneho na Slovensko
    • - na stranke je sice uvadzana aj cena v eurach, s ktorou som ratala, prepravna spolocnost ju vsak preratala kurzom ku dnu predania slovenskej dopravnej spolocnosti, takze nakoniec som platila viac ako som cakala a doprava ma stala 18 eur

obavala som sa nakolko dany eshop na to aku ma dlhu existenciu ma minimum recenzii, nastastie vsetko dobre dopadlo, tovar doruceny rychlo

• - nejnižší cena stavebnic UNICO
    • - při objednávce nad 1000 Kč jsem neplatila žádné poštovné (dokonce i při platbě na dobírku)

Nad objednávkou z tohoto "neověřeného" obchodu jsem váhala, ale nakonec jsem na základě poslední recenze zde v Heurece zboží objednala (ale raději na dobírku). Moje objednávka byla vyřízena obratem, zboží jsem měla druhý den doma, za bezkonkurenční cenu a ještě bez poštovného. Obchod opravdu vřele doporučuji, určitě jsem zde neobjednávala naposled. Se stavebnicí Unico jsem také naprosto spokojena (i syn) kostky jsou úplně stejné jako Lego, ale rozdíl v ceně je značný!
    DOPORUČUJI!
    Bohužel mi taktéž nepřišel mailem odkaz z Heureky na ohodnocení obchodu...

• levná cena toho, co jsem chtěla
    • rychlá a milá komunikace

V obchodě jsem nakoupila, protože jsem chtěla stavebnici UNICO a v tomto eshopu byla nejlevnější. Nejprve jsem si vybrala platbu předem, ale při přečtení recenzí jsem byla na pochybách, tak jsem poprosila pro platbu dobírkou. Jelikož jsem měla nákup nad 1000 kč, tak jsem neplatila žádné poštovné. Vyjádřila jsem pochyby do emailu - zástupce obchodu se ihned zajímal o to, kde jsem četla recenze a hned reagoval, že zpětná vazba od zákazníků je pozitivní. Každopádně doprava byla hned změněna na dobírku. Takže já jsem moc spokojená s milou komunikací, cenou i rychlostí předání.Stavebnice i ostatní hry dorazila v pořádku. Příště rozhodně nakoupím znova, dělám si zálusk na věci pro holky do kuchyňky a obchůdku:)
    Škoda že mi nepřišel email, kde je přímo odkaz na hodnocení zde na heurece, takže pravděpodobně zde budu uvedena jako neověřený zákazník..

• -Super ceny
    • -Rychlá dodávka PPL
    • -Spolehlivost
    • -Nic

Objednávali jsme kuchyňku pro dceru. V tomto obchodě byla bezkonkurenčně nejlepší cena, ušetřili jsme min. 500 Kč. Balík dorazil na druhý den po objednání. DOPORUČUJI

• Super komunikace, vsechno proběhlo na výbornou. Obchod mohu jen doporocit!!!!!

obchod doporučuji, vse proběhlo tak jak bylo domluveno! Opravdu skvěle jednání a přístup!

• Velmi dobré ceny
    • Rychlé doručení PPL
    • Nepřiplácí se za dobírku
    • Dobrá komunikace o stavu objednávky
    • Drobnosti v přehlednosti webu

Objednávali jsme "Lego" Unico Hello Kitty, vzhledem k tomu, že e-shop nemá moc hodnocení a cena byla výrazně nižší, než u konkurence, nechali jsme si pro jistotu zboží poslat na dobírku. Obchod za tuto službu nenavyšoval cenu + doprava zdarma. Doručeno za 3 dny, vše v pořádku. Neměl bych problém objedávat znova. Palec nahoru.

• líbí se mi nabídky, ceny
    • vždy jsem byla moc spokojená

Cena

• cena i rychlost dodání

Koupili jsme podsedák do druhého auta - na tomto obchodu byl nejlevnější. Komunikace i rychlost dodání výborná, doporučuji.

• nepřehlednost stránek
    • obrázky přes text
    • něco je česky něco zase anglicky proč???

adminům bych doporučoval totální předělání celých stránek(tady někdo odvedl velmi špatnou práci)
    nechápu:na heuréce je dostupnost do týdne ale zboží nelze objednat

podvodny obchod. Vytvoreny jen za ucelem nasbirani kliku na page. Prosim adminy, nebo nekoho zodpovedneho za vyrazeni. Zkresluji vyhledavaci vysledky, nesmyslnymi cenami.