• NIC!!!
    • Na telefony ani SMS neodpovídají! Mejlové adresy udané na jejich stránkách jsou nefunkční, rozhodně zde nic nekupujte!!! Po 14 dnech jsem byl nucen zrušit objednávku, v mém případě jsem naštěstí ani nic neobdržel. Když jsi tu čtu ostatní ohlasy, tak jim dávám za pravdu. Opravdu tu nic nekupovat!!!

ZDE NIC NEKUPOVAT!!!

• Podvodníci. Prodávají poškozené zboží, reklamace neuznávají, drsné jednání!!

Doporučuji rozhodně nenakupovat v tomto obchodě.

• Prosím všichni pryč z nápadu nakoupit něco v tomto obchodě. Také jsem se napálila, reklamaci mi nevrátili a vůbec nekomunikují. Syn si na herní konzoli šetřil od narození a užil si jí tak 2 měsíce, je mi ho tak líto. Jak je možné, že to těmhle lidem prochází:-( Zjistila jsem, že provozovna je již zrušena, policie Olomouce (v šetření byli už v roce 2008) i ČOI Olomouc je už také velmi dobře znají, jsou to největší podvodníci, které jsem kdy v životě potkala.

Kdyby jste někdo u podvedených měli zájem podat žalobu nebo prostě podniknout něco, aby jim tohle nemohlo procházet, ozvěte se, jdu do toho s vámi. 702 374 528

• objednané zboží nedošlo
    • nereagují na mail ani na telefon
    • slybují do týdne a neodešlou vůbec

tenhle obchod v žádném případě nedoporučuji velké riziko do nejistoty

• velmi rychle dodané (asi se nejednalo o nové zboží)
    • -nemožnost osobního odběru (ani po tel. domluvě)
    • - nedodání dokladu o koupi
    • - nemožnost uplatnění záruky
    • - dle balení usuzuji, že se jednalo o použitý díl
    • - nikdo nekomunikuje ani email ani telefón

Ten to obchod nedoporučuji a radím vyhnout se mu velmi velkým obloukem.

• Jeden ze pár obchůdků s PS, který je v Olomouci.
    • Výrobky, které jinde v OL nenajdu.
    • Negativní recenze, které důvěrihodnosti nepřidají
    • Klamná adresa u kontaktu. Na této adrese již nepobívají.
    • Z venčí vypadá obchůdek, jako by jste měli jít s nadsázkou do jeskině. :)

Byl jsem si tam před nedávnem koupit jeden nejmenovaný výrobek, a myslím, že prodejce se choval dle standardů. Měl jsem obavy, dle těchto negativních emocí, vůbec do něj vkročit. Ale bylo to zcela normální. Prodejce vyšel vstříc, i když jsem se ho na něco zeptal. Je pravda, že jsem tam byl osobně. Veskrze tyto negativní ohlasy jsou spíše po online objednávce přes net. Výrobek jinak funguje bez problému.

• PODVODNÍCI!!!

Vrátil jsem zboží k reklamaci a nyní nemám zboží ani peníze.
    Pokud Vás jste někdo v podobné situaci ozvěte se mi a podáme hromadnou žalobu.

Jsou to zmrdi!!! Poslali mi jiné zboží, než jsem si objednal. Už dva měsíce se jich doprošuju, aby mi ho poslali!

Když jsem si dovolil otevřít pusu, tak vyhrožují Policíí ČR, exekuční kanceláří, skutkovou podstatou trestného činu podvodu a jinými kravinami!!!

• Podvodníci!!

Po objednání zboží mi dodali nefunkční výrobky. Výrobky jsem odeslal v rámci reklamace a nyní nemám výrobky ani peníze!!!

• vzhledem k tomu, jak "nákup proběhl" tak vůbec nic
    • slíbené zboží 2x nedodali, ani se neozvali, v následné komunikaci lhali a lžou i na stránkách......

Důrazně varuji před nakupováním v tomto obchodu. U dvou objednávek jsem byl podveden a na přímý dotaz na uvedeném kontaktu mi byla zaslána odpověď, která byla lží.
    VELMI DŮRAZNĚ VARUJI PŘED NÁKUPEM V TOMTO OBCHODĚ.......
    NEJHORŠÍ INTERNETOVÝ OBCHOD SE KTERÝM JSEM SE SETKAL A ŽE JSEM JICH UŽ "PROŠEL" DOST A DOST......

• okamžitý tel. kontakt po objednávce z jejich strany vstřícné jednání super dohoda s p. Kalábem rychlost dodávky do 24 hodin vše došlo dle dohody + hra navíc moc děkuji

jediný obchod který měl psp a byl schopen ho dodat do 24 hod před vánocemi.
    Moc děkuji a p.Kaláb je vždy ochoten po telefonu poradit v případě problému.
    Určitě se na něho obrátím při dalším nákupu.
    Vřele doporučuji všem!!!!!!!!

Objednal jsem si Memory Stick Pro Duo HX, přišla mi normální Memory Stick Pro Duo. Karta přišla v papírovém sáčku, v něm jen tak hozená se zmačkaným dokladem...prostě bez obalu. Nemám sílu to tam posílat zpátky, bůhví jestli bych jí ještě někdy viděl...

• - arogantní chování
    • - neochota
    • - vyhrožování právníkem při nepřevzetí zásilky
    • - potrvrzení objednávky nemá žádné identifikační číslo

OBCHOD NEDOPORUČUJI, VYHNĚTE SE VELKÝM OBLOUKEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• - Dobrá cena
    • - Rychlost vyřízení
    • - Komunikace po telefonu
    • - neinformují o stavu objednávky emailem

Po objednání zboží(PSP+hra+pouzdro) mi došel pouze automaticky generovaný email o potvrzení objednávky. Po třech dnech jsem se emailem dotazoval na stav mé objednávky. Byl jsem kontaktován telefonicky s tím, že má objednávka byla vyřízena a zboží odesláno. Zboží skutečně došlo do dvou dnů, v pořádku. Z mé strany zatím spokojenost.

• zboží bylo doručeno velmi rychle
    • klamné označení výrobků a špatné dodání (zboží přišlo v krabičce od tic-tac)
    • odporné a hnusné jednání
    • slovní a málem i fyzické napadení při nahlášení reklamace
    • nevyřízení reklamace
    • slovní urážky a vyhrožování po telefonu
    • položení telefonu a následné nezvedání
    • a myslím, že by se toho našlo i mnohem víc...
    • 200% NEDOPORUČUJI!!!!

Nejdříve jsme si u pana Kalába (playworld) objednali použité PS2 (s novým laserem a 12 hrama) PS přišly sice velmi rychle, ale všechny hry byly vypálené-což si myslím, že se nesmí, ale to je jedno... po dvou měsících přestaly PS fungovat, náš známý zjistil že je to laserem, přes jiný e-shop (gamepower) jsme si objednali NOVÝ laser, který nám sice přišel, ale přišel pouze zabalený v igelitovém pytlíku a v krabičce od tic-tacu, bohužel když jsme chtěli laser nainstalovat tak se ukázalo že je nefunkční, před měsícem jsme reklamovali osobně na pobočce... to byla naprostá hrůza a děs, kdy jsem nakonec musela zavolat i policii na pomoc při vyřízení reklamace, nyní po měsíci si tam manžel volal a do telefonu se dozvěděl že je ču... apod a že reklamace není uznána, v pátek si tam jedu osobně reklamaci vyzvednout, tak jsem zvědavá...
    už nikdy víc...

• Nepotvrzená objednávka, až na můj pokus při stornování, mi volali, že už to mají zabalené, to byli rychlí, jenže v zásilce došlo jiné balení PS 3, bez hry, která měla být součástí.
    • Již 2 x jsem je kontaktovala mailem a zatím bez reakce.
    • Hlavně jsem se měla podívat na recenze, to bych tu určitě nenakupovala.

V žádném případě nedoporučuji zde nakupovat. A po zjištění, že je zde více okradených, bychom asi měli podat žalobu. Kdybych to neměla tak daleko, tak si tam na ně dojdu :)

• vše

Tak už je to rok, co nemáme vyřízenou reklamaci. Nemáme ani reklamované zboží, ani vrácené peníze. Majitel nekomunikuje, nezvedá telefony, neodpovídá na maily. Doufám, že už si to někdo půjde s majitelem vyřídit fyzicky osobně, protože jiným způsobem to nelze.

• Vůbec nic!!!
    • Konzole vydržela měsíc
    • nikdo nereaguje na telefony ani maily
    • žádné doklady

NIKDO tu NIKDY nenakupujte!!!!!!!!!!!! Koupil jsem si tu konzoly Sony playstation 3 která vydržela měsíc. dal jsem ji reklamovat a už dva měsíce čekám a furt nic. Maily nejdou doručit a na telefony nikdy neodpovídá. A když už tak si vymýšlí různý výmluvy. Takový parchanty by měli pozavírat!!!!! Že já vůl jsem si nejdřív nepřečetl tyhle recenze. 7000 v pytlu. Jinak ti co tomu obchodu dávaj 100% měli buď sakra štěstí nebo sou to prostě a jednoduše lidi z toho ochodu.

• nevyřizují reklamace - ponechávají si zboží = kradou
    • arogantní chování

Zakoupila jsem PS3, v záruční době jsem poslala reklamaci. Po měsíci, kdy se nic nedělo jsem požadovala odstoupení od smlouvy a vrácení peněz. Firma stále nereaguje, emaily se vrací jako nedoručitelné pro přeplněnost schránky. Jediné číslo které funguje jsou objednávky, při telefonátu ohledně reklamace na mě dotyčný sprostě zařval, že on má na starosti pouze objednávky a zavěsil. Celou věc jsem předala svému právnímu zástupci. Tento obchod rozhodně nedoporučuji, raději si připlaťte v nějakém prověřeném kamenném obchodě, ušetříte čas, starosti a ve finále i peníze za právníka.

hra dorazila sice brzy ale nefunkční. Majitel odmítá komunikovat, ruce pryč.