Doručeno okamžitě a bez čekání. Na rozdíl od jiných obchodů zcela v pořádku - mohu jen doporučit

• Je velice rychlý a spolehlivý.

Mohu doporučit.

Reakce obchodu Gameplug.cz

Děkujeme za nákup a za milou recenzi!

• Super ceny
    • Okamžité dodání

Určitě doporučuji

Reakce obchodu Gameplug.cz

Moc děkujeme a jsme velmi rádi, že jste u nás nakupoval.

GAMEPLUG.cz

zboží jsem koupil a zaplatil a došel mi email že je e-shop v likvidaci a vraci mi peníze,což se také stalo.Jen nechápu,že nemají nikde upozornění a vše funguje dáů.

Reakce obchodu Gameplug.cz

bohužel jste se trefil zrovna do doby, kdy tato informace na webu nebyla. V roce 2014 jsme opravdu provoz obchodu pozastavili. Nakonec jsme se v roce 2016 rozhodli vrátit a opět Vám přinášet kvalitní produkty za velmi dobré ceny. Obchod byl modernizován a mnoho věcí se vylepšilo.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Děkujeme

super

GAMEPLUG.cz

• hezky a prehledny design stranek
    • solidni ceny
    • v podstate zadna cekaci doba, kod jsem dostal hned po zaplaceni
    • popis u nekterych her by mohl byt detailnejsi

doporucuji

Reakce obchodu Gameplug.cz

Na popisu jsme zapracovali. Nově máme i více obrázků a videí. Moc děkujeme a budeme se těšit na Váš další nákup.

GAMEPLUG.cz

• nizky ceny, nizsi nez na Steamu (aspon u tech her, co jsem kupoval ja)
    • fajn vzhled stranek
    • nic me nenapada

nenasel jsem lepsi ceskej shop se hrama v digitalni podobe, doporucuju vsem co maji Steam a chteji si na nem rychle aktivovat hry za dobrou cenu. spousta starsich her se da mozna sehnat i levneji v krabicovy verzi, ale v porovnani se samonym Steam shopem vychazi levnejs Gameplug. navic maji kody i na hry, ktery se jinde uz moc dobre sehnat nedaji (v mym pripade Call of Pripyat)

Moc děkujeme!

• Rychlost a cenu.
    • Nenašel jsem žádný

Super nákup

• Rychlost,cena
    • Málo známý

Reakce obchodu Gameplug.cz

Moc děkujeme! Snažíme se dát o sobě vědět jak jen to jde.

• objednám - dodají - hraju
    • to vážně netuším - objednám - dodají - hraju

Vše proběhlo v naprostém poádku a už 10 minut po objednání Battlefield , jsem hru instaloval :-) mohu jen doporučit

• okamžité dodání
    • nízké ceny
    • spolehlivost
    • možnosti platby
    • hezký vzhled obchodu

Skvělý obchod. Doporučuji všem, kteří chtějí brzy hrát a nečekat na krabičku.

GAMEPLUG.cz

• Jsem velmi spokojen :-)

OK

GAMEPLUG.cz

• Jako originální Cd klíč funguje jen prvních 24 hodin.

Nedoporučuju nákup zde , radši si přihoďte nějakou tu stovku na hru z PC obchodu.

Reakce obchodu Gameplug.cz

tato informace je nepravdivá. Klíče pocházejí z originální distribuce a není možné, abyste v dnešní době aktivoval hru, kde by Vám po 24 hodinách vypršela licence, pokud to samotný produkt konkrétně neuvádí.

GAMEPLUG.cz

• krabice od her nezabiraji nikde misto
    • pracovnik online poradny je nonstop offline, na vzkaz nereagoval (po case jsem vzkaz napsala znovu, odpoved prisla do 2-3 dnu)
    • ackoli dostanete mene (pouze klic), vyjde to draz nez krabicova verze v jinych obchodech
    • ani pri zaplaceni hry nekolik tydnu predem jsem zbozi neobdrzela vcas (bez omluvy nebo vysvetleni)

Libila se mi moznost koupit pouze digital code. Ovsem po zkusenostech tady mi prijde lepsi koupit krabici, kod pouzit a zbytek klidne vyhodit. Novinky (preorder, prepurchase) bych si tu neobjednala jiz nikdy, u starsich her bych dlouho vahala. Spis to vypada, ze v tomto obchode to byl muj prvni - a zaroven i posledni - nakup.

Reakce obchodu Gameplug.cz

digitální distribuce bude ve většině případů vždy levnější alternativou, navíc mnohem rychlejší.

K datu, který uvádíte jsme opravdu neměli pracovníka online. Předpokládám, že mluvíte o produktu Diablo 3 s kterým bylo tehdy hodně problémů, jelikož společnost Blizzard nedodala požadované množství kopií. Všichni takto "poškození" od nás obdrželi omluvu a do týdne jsme vrátili všechny peníze.

vše proběhlo bez problémů

Reakce obchodu Gameplug.cz

Moc děkujeme! Budeme rádi, když uz nás opět nakoupíte.

• Pouze aktivační klíče
    • Komunikace se zákazníkem

Průměr, ale doporučuji.

Reakce obchodu Gameplug.cz

Komunikaci jsme od roku 2016 věnovali opravdu hodně úsilí. Nově u nás najdete také live chat, který je dostupny téměř 24 hodin denně a to i o víkendu. Náš operátor Vám velmi rád poradí.