• Super ceny
    • Nejdou dokončit transakce
    • Neodpovídají na dotazy

U různých balíčků her není napsané co vše obsahují.

• Přehledné stránky

• Klíč obdržen okamžitě po zaplacení
    • Nízké ceny

• Dobrá cena
    • Okamžité dodání klíče hry po zaplacení online
    • Při registraci zákaznického účtu vám pošlou vaše heslo emailem bez jakéhokoli šifrování. Máte tedy jedinečnou příležitost si nechat koupenou hru ukrást.
    • Trošku horší přehlednost eshopu a možností filtrace produktů

Až na bezpečnostní díru v zabezpečení zákaznického účtu a horší přehlednost eshopu (nic, co by nešlo doladit), celkem ucházející obchod s klíči do her.

Reakce obchodu Game-Store.cz

děkujeme za upozornění. Pokud máte správně zapezpečený svůj počítač a e-mail, tak zde nehrozí žádné nebezpečí. V rámci zvyšování bezpečnostních standardů to však opravíme.

cena, vybíral si syn.

• Nejlepší cena
    • rychlsot vyřízení mé objednávky
    • široký výběr platebních možností

• Ceny

Ideální obchod.

• sazka pladba neni problem

Reakce obchodu Game-Store.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi a nákup.
    Široké spektrum platebnách metod je pro nás velmi důležité, proto nově podporujeme i EUR platby.
    Přeji mnoho užitých hodin s vaší novou hrou!

• cena,rychlost

ok!!!

• Platba kartou
    • Hlavni slabina je že honí zisk za cenu čehokoli.

Hry na zastaralé operační systémy ale na jaké mi nezdělili a z popisu se to nedozvíte.Popis je úmyslně neúplný či zavádějící.Obchod odmítá vrátit kupní cenu bez zaplacení poplatku 15% což vysvětluje neúplné popisy.Zřejmě z toho plyne slušný příjem. Podpora je 1 email za 20min až 24 hodin.Tento subjekt který balancuje na hraně zákona a podle mne zneužívá zákon na ochranu digitální distribuce který paradoxně měl naopak chránit ji,jen je zastaralí a z distribucí her zřejmě nepočítal rozhodně nedoporučuji.Lepší zvolit větší který v dnešní době vrácení peněz běžně umožňuje.Pokud budete nakupovat zde doporučuji se opravdu před zakoupením na vše ptát ale v tom případě to ztrácí smysl a rychlejší bude si pro hru dojet.

Reakce obchodu Game-Store.cz

jsem provozovatel obchodu a z této pozice bych se Vám rád chtěl omluvit za všechny nepříjemnosti. Zákaznickou podporu provozuje externí firma, která spravuje většinu herních e-shopů v ČR a řídí se jasnými pravidly ohledně refundací. Osobně jsem koukal na Vaši objednávku, která obsahovala hru Age of Empires III Complete Collection – nevím přesně, na jaký problém narážíte. Sám AoE hraji na Windows 10 (tedy nejnovější verzi) a to bez jakýchkoliv problémů. Musím ovšem též konstatovat, že u hry je uvedena pouze platforma Steam a Vy nekupujete hru na konkrétní počítač, ale ke svému Steam účtu a hrát ji můžete na jakémkoliv počítači, a tudíž za toto už my nemůžeme jakkoliv ručit. Ohledně 15% srážky, tak ta je zcela pochopitelná. Jednak platbou přes platební bránu my platíme relativně vysoký poplatek za uskutečnění platby, a navíc hru v okamžiku nákupu čerpáme ze skladu externího dodavatele a její vrácení je tedy provázeno relativně složitým administrativním úkonem a zaplacením dalšího poplatku našemu dodavateli. Tento poplatek je tedy nutný, abychom z toho nevyšli úplně ztrátově, ale představa, že je to nějaký příjem pro nás je mylná. Ohledně rychlosti odpovědi bych se rád postavil za kolegy, jelikož jak jsem rychle nahlédl do konverzace, tak z Vaší strany se objevily i zprávy, které zkrátka vyžadovaly konzultaci s dalšími zaměstnanci ohledně dalšího postupu.
    Každopádně bych se ještě jednou rád omluvil za způsobené potíže a věřím, že to s Vámi zákaznická podpora dořeší ku všeobecné spokojenosti.
    Přeji příjemný zbytek dne,
    Matoušek

• Pohodlné online nakupovanie hier lacno
    • Občas pomalá odozva na Facebooku

Obchod je až na niektoré muchy v pohode takže odporúčam

• kloíííče
    • nevim

good

Neodporúčam

• Steam klíče levně.

Doporučuji nakupovat.Především steam klíče.

• Rychlost, platba skrz mobilní telefon.

O dost dražší než konkurence

• Ceny.
    • Mají stejnou banku (mBank), takže to je raz dva.
    • Hry ve formě aktivačních kódů na STEAM, Origin, atp.
    • Všechny kódy jsou hned po zaplacení na účtě u každé objednávky (dole) => Rychlost.
    • Odhlašování z účtu (nelze na kterékoli stránce obchodu).
    • Neobjevil jsem "katalog" produktů/her.
    • V košíku poněkud nelze měnit počet kusů.. Musel jsem každý produkt buď koupit po jednom anebo naklikat požadovaný počet kusů myší přímo na stránce produktu/hry (vícerokrát). U digitálních her (bez média) to je v pohodě, hru stejně aktivujete jen jednou; týká se to náhodných klíčů/kódů.
    • Kódy nelze kopírovat.

Obchod je fajn - náhodné klíče za super cenu :)
    Až na ty slabiny nemá chybu.
    Můžu doporučit.

• Alternativní možnosti platby, jako třeba Paysafecard
    • Vysoká přirážka při použití jiné platby než standartní

Nákup dobrý, zpoží v pořádku, rychle vyřízeno. Servis není nejlepší, který jsem kdy viděl, ale rozhodně je velmi dobrý, výrazně doporučuji.

Reakce obchodu Game-Store.cz

děkujeme za Váš nákup a Vaši recenzi. Ceníme si Vašeho zájmu o alternativní metody platby. Pokud Vám nějaká chybí, napište nám, a my ji zkusíme přidat.
    Co se přirážky týče - bohužel s tím nic neuděláme. Vždy se jedná přesně o částku, kterou si strhne daný provozovatel platební brány (operátoři, PaySafeCard aj.).
    Pokud jste narazil na nějaké nedostatky v rámci servisu, sdělte nám je prosím na [email protected].
    Přeji hezký zbytek dne a těším se na Váš příští nákup

• placení Sazka

• už několik hodin čekám na cd key, dvakrát jsem psal email a nikdo nebyl ochotný semnou ani komunikovat

nakoupil jsem zde, kvůli dobré ceně, ale budu vědět že příště si raději připlatím těch pár korun u konkurence.

NEDOPORUČUJI !

Reakce obchodu Game-Store.cz

Objednal jste produkt, u kterého je jasně napsáno, že jde o jeden z mála produktů s doručením do 24 hodin (drtivá většina produktů je doručnována ihned). Tyto produkty nejsou dostupné v automatickém systému, který vyřizuje objednávky ihned, a klíče se musejí přidávat manuálně. Klíč Vám byl odeslán okolo 17. hodiny. Objednávka byla vytvořena ráno. Lhůta tedy byla s velkou rezervou splněna.
    Za nereakci na e-maily se velice omlouváme. Kvůli častému spamu bohužel chodí všechny e-maily z domény centrum.cz do spamu. Je to bohužel nutné, abychom mohli odpovídat na všechny e-maily, jelikož z domény centrum.cz chodí opravdu enormní množství spamu. Spamová složka je samozřejmě z tohoto důvodu kontrolována, ale pouze jednou denně.
    Děkujeme za pochopení a přeji hezký zbytek dne