• Šílenej obchod komunikace žádná čekám pomalu 10 dní na zboží prostě špatný nedoporučuji.

nedoporučuji

• vůbec nic
    • bez jakékoliv reakce s dotazem na dostupnost zboží = neseriózní a neprofesionáklní jednání

obchod si hraje na mrtvého brouka, tomu se říká "náš zákazník, náš pan"

• Objednal jsem display na nokii, přišel prasklý, reklamace dopadla tak, že mi napsali, že display je pod ochranou fólií poškrabaný a opotřebený a tudíž jsem ho zničil já montáží. Jsem kouzelník, páč jsem tu fólii ani jednou nesundal. Co z toho plyne... tak se vydělává: prodáme zboží které není funkční, zbavíme se ho a oni nám nic nemůžou a zaplatí, jupí my jsme ale chytří... Doufám, že si na Vás někdo došlápne a poškrábe Vám ciferníky pod ochranou fólíí. Sbohem

NIkdy více

Rychlé dodání, super ceny. Můžu všem doporučit

Spokojenost

Vše bez problémů

• vsetko, obsluha, zasialka, tovar, cena

best

• Rychlost, perfekt komunikace a vše v pohodě.

Parádní ceny a vše v nejlepším pořádku. Musím doporučit.

• Nízká cena, dodání do dvou dnů
    • -

Spokojenost

• rychlé dodání, dobrá domluva
    • nenašel jsem

Doporučuji :-)

• myslim ze jao obchod stoji za hovno kdyz nabizeji tablet s popiskem 3g a ono to s 3 g neexistuje asi jen aby prodali

nagovnoooooooooooooooooooooo

• vubec nic
    • zloděj největší

bohužel i takové obchody jsou tady!!!!

• prosim o zaslani emailu

diky

• U vybraných produktů slušné ceny.
    • Přístup personálu. Poprosil jsem kamaráda o koupení myši, protože jezdí okolo a já v místě prodejny nebydlím. Na prodejně se zastavil, ale protože neměl zboží předem objednané, paní za pultem ho poslala ihned k majiteli firmy do kanceláře. Ten se s největší drzostí ptal, jestli vůbec ví, co je to slovo e-shop, což kamarád věděl, protože chodíme na VŠ školu v oboru IT. Pan majitel ho doslova zj**al za to, že tam přišel bez objednání přes internet. Chápu, že to je problém, ale jde to říct úplně normálně a v klidu a ne dělat z lidí de**ly.
    • Další mínus je ten, že jsem právě tu myš objevil za bezkonkurenčně nízkou cenu, tak jsem ihned psal mail zda je skladem, odpovědi se mi nedostalo doteď žádné, ale cena se zvedla o cca 50,- Kč. Asi se pan majitel podíval na porovnání cen produktu a nevyplatilo by se mu ji prodat. Takže ne vždy platí ceny uvedené, mění se před odpovědí na mail (pokud vůbec přijde).

Nakonec jsem si nic nekoupil a ani nikdy nekoupím. Radši si produkt koupím jinde a dráž, než abych dotoval tak neschopný prodejce.

PS: Nezapomeňte si vše objednat předem přes internet a naučte se, co je slovo e-shop. Možná to půjdete vysvětlovat.

Reakce obchodu Galaxie-mobil

Vážený zákazníku,
    ceny upravují roboti, nikoliv personál, pokud zboží bylo v akci a skončilo, nebo došlo z jiného důvodu k jeho zdražení, nikoliv po emailu, který nám nedošel. Pokud čtete obchodní podmínky, zajisté jste se dočetl, že osobní odběr lze pro obědnané zboží!!! Pochybuji, že by Vás tu někdo zj...l. Určitě jsme toho kamaráda upozornili na fakt, že musí být objednávka.

• ochota
    • přiznivé ceny
    • dobrý výběr
    • zatim nic

doporučuji navštívit, jak obchod, tak stránky

• SUPER OBCHOD, SUPER SBOŽÍ A HLAVNE KVALITNÍ A NE ŽADNÍ JEDNORAZOVKY. DNES JE PROBLEM TAKOVEJ OBCHOD SE SOLIDNÍM JEDNANÍM A KVALITNÍM SBOŽÍM NALEZT.

SUPER

• Skvělé ceny,super komunikace doporučuji

Doporučuji všem ostatním

• Super cena, rychlé bezproblémové jednání,

Tady se nakupovat dá, takže doporučuju

• Podezřele nizké ceny, zkusil jsem si objednat, přišlo pěkně zabaleno, zboží přesně dle popisu a už 5 měsíců funguje, takže spokojenst maximální

Mohu jen doporučit, maximální spokojenost:-)