• Rozumná cena
    • Rozměr náhradní baterie neodpovídá originálu.
    • Mizerná kvalita, nerovnoměrná tloušťka.
    • Uváděná životnost pouze 6 měsíců, resp. pouze 200 nabíjecích cyklů.

Zklamání. Vzhledem k nesmyslně drahé dopravě i pro drobné věci nemá smysl ani řešit reklamaci a na to prodejce při prodeji zboží takto mizerné kvality zřejmě spoléhá...

• cena,výběr,rychlost,komunikace
    • -----

první nákup,ale rozhodně doporučuji!!!!

• rychlost dodání

perfektní

• Vstřícnost při výběru, rychlost dodávky, ceny. A vstřícnost při projednávání dřívější reklamace.

• Cena.
    • Výdrž baterie zatím nemohu hodnotit.
    • Poněkud delší dodací lhůta.

Ve srovnání s ostatními dodavateli výrazně nižší cena.

• Nízké ceny.

Dobrý internetový obchod.

• super ceny,rychlost dodání

Doporučuji,kupoval jsem baterii už do dvou notebooků a cena poloviční než u jiných prodejců s identickou kvalitou.

• rychlé jednání,bez problémů.nízké ceny
    • -

Můžu všem doporučit

• velmi nízké ceny (až podezřele)
    • poměrně rychle přišlo upozornění, že je zboží připraveno k odběru. Odběrné místo v Praze má otevírací dobu jen v pondělí a středu 17:15-17:45, to se ale dozvíte až z výzvy k vyzvednutí. Včera tam manžel jel a našel provozovnu bez udání důvodu uzavřenou (prý je zavřená již déle).

objednávku jsem zrušila e-mailem a již v tomto obchodě nenakoupím

Vše v pořádku. Měli zboží, která jinde ne.

• Přehledné hledání konkrétní věci
    • Levné ceny oproti jiným dodavatelům
    • Žádné

Super obchod
    Super rychlost dodání
    Prostě naprostá spokojenost

• Vyřízeno velmi rychle
    • Vyhledal jsem akubaterii dle typu telefonu (kompaktní pro:).
    • Tyto údaje nejsou pravdivé.
    • Je nutné vyhledat typ akubaterie

Obdržel jsem věc, která je mi k ničemu

• Objednaval jsem akumulator, dorazil velmi rychle, spokojenost.
    • Dobra cena, funguje v poradku.

Spokojenost

• V pátek odpoledne jsem objednal, v úterý prostřednictvím PPL doručeno.
    • Poměrně nízké ceny ve srovnání s jinými prodejci,
    • Nemám nic.

Rychlá doprava, komunikace, spokojenost. U tohoto prodejce si s důvěrou objednávám další zboží.

• Velké množství sortimentu za dobrou cenu.
    • Píšou, že mají skladem, ve skutečnosti nemají, takže je dlouhá dodací lhůta (u mne to bylo cca 14 dní). O této skutečnosti zákazníka neinformují,

Na objednané zboží jsem nespěchal, takže jsem s nákupem spokojený.

• -skvele ceny
    • -100Kc pokuta pri zruseni objednavky
    • -"pasticka" pri objednavke: "Dostupnost: obvykle skladem"

1.Vyznam "Dostupnost: obvykle skladem" jednoznacne znamena ze tovar bud to je alebo nieje skladom :-)
    Zakaznik to bezne pochopi ze tovar skladom je ale opak je obvykle pravdou jelikoz sa jedna o malu firmu ktora si nemoze dovolit skladovat vacsinu ponukaneho tovaru.
    Znamena to bud to ze predavajuci nevie co vlastne skladom ma alebo sa touto informaciou snazi zakaznika "oblbnut".

2.Nezabudnite vyplnit "Nejzašší termín dodání:" inac sa vam to moze vymstit ak na tovar budete cakat "x" tyzdnov a budete chciet objednavku zrusit

3.Po objednani dosiel potvrdzovaci e-mail o uskutocneni objednavky bez info kedy mozem objednavku ocakavat.
    Ziadne dodatocne info co sa s objednavkou deje ani po 8-mich dnoch.Nasledovalo zrusenie objednavky z mojej strany.

4.Pri zruseni/storno objednavky sa plati pokuta:
    -ak tovar este nebol zaslany ku kupujucemu->100Kc
    -ak tovar uz bol zaslany ku kupujucemu->100,-+postovne
    Doporucujem prestudovat "Nákupní řád", hladaj text :"Kupující má právo stornovat..."

5.Rozdiel medzi "A.stornovanim" objednavky a "B.Odstoupení od kupní smlouvy":
    -A.storno:plati v casovom pasme od objednania tovaru po jeho zaslanie
    -B.Odstoupení:plati od prevzatia tovaru kupucim

• Jsem antitechnický typ
    • .Mám 10 let starý kompakt.
    • Prosila jsem několik firem, zda by se nedala sehnat alternativní baterie s nabíječkou.
    • Sice mě někam odkázali, kde jsem opravdu doufala, že pomohou, ale jen kupte si nový fotoaparát.
    • Hledala jsem a zjistila, že existují i alternat. zdroje.
    • Pan Fiala z této firmy mi bleskově odepsal a poslal rovnou odkazy...sama bych se v tom nevyznala.
    • Myslím si, že není jeho povinností hledat to, co chci.
    • Zboží dorazilo hned druhý den a vše je v pořádku.
    • Děkuji za ochotu.

Oceňuji rychlé jednání, dopravu do druhého dne, ale především pomoc zákazníkovi, který se nevyzná co má ze široké nabídky vybrat, z vlastní iniciativy.
    Nevím jak dlouho bych hledala a jak vybrala.
    Profík to ví :)
    Až vám někde budou tvrdit, že když máte rozbitou baterii a nabíječku, nezbývá, než si koupit nové zboží..je tu tato firma.
    Může te mít štěstí jako já.
    Tak jistě doporučuji.
    N.Kučíková.

• cena dobrý
    • 17.9. objednávka,zboží prý do 2dnů,čekal jsem 14 a ješte udávaná baterie nešla na můj notebok a do této doby ještě nemám peníze ani jinou baterii,na odstoupení od smlouvy nereagují,dnes je 23.11

špatné

• Rychlé dodání až domů s PPL

Příště zase nakoupim. Mohu doporučit

• - cenově výhodné
    • - velmi ochotně porazeno s výběrem
    • - rychle dodáno

Doporučuji.