Pokazené produkty bez dátumu expirácie na obale, komunikácia s obchodom žiadna.

POKUD POTREBUJI PORADIT,TAK MI VZDY OCHOTNE PORADI S VYBEREM ZBOZI.VYBORNA KOMUNIKACE A OCHOTA.TAKZE ZA ME MAXIMALNI SPOKOJENOST A DOPORUCUJI VSEM.

• Vymazana originální expirace na výrobku

Reakce obchodu FULLsport .cz

A jak se prosím jmenujete? Ať to prověříme. Nic takového neděláme, nemáme to zapotřebí.

• Rychlé doručeni

v eshopu jsou zalistované produkty, které nejsou skladem, zaplatila jsem objednávku kartou 20.6.2022, volali mi potom, že mi objednávku zrušili, a jestli nechci něco jiného, řekla jsem, že ne, potom přišlo na email potvrzení o stornu objednávky, ale nic o vrácení peněz, až po telefonátech, kdy jsem mluvila s pánem z prodejny z Ostravy a potom s paní z centrály z Brna, mi dali email na majitele, ten mi na email poslal potvrzení o vrácení s kódem transakce přes bránu ComGate, na účet se mi vrátily 23.6.2022,

shrnutí: komunikace s lidmi na lince nic moc, komunikace s majitelem v pořádku

Supr jednání profesionálové

zboží bylo trochu načechrané, ale na kvalitě to neubralo, bylo v pořádku. Jen balení bylo ledabyle naskládáno do krabice. Byly použity plastové sáčky se vzduchem jako výplň.

• rychle dodání, super ceny, příjemný prodejce, nápoj zdarma na cestu

• Rychlé jednání

• Skvělá komunikace
    • Prozákaznický přístup
    • Široký výběr
    • Ochota
    • Spolehlivost

Trošku se tu rozepíšu. O tomto obchodě jsem donedávna nevěděl, nakupoval jsem jinde. Hodně běhám a protein beru na ochranu svalů, abych je tollik neshazoval. Kupoval jsem Grenade Hydra protein a jsem docela konzervativní, takže jen tak něco nového nezkusím. Náhle (asi kvůli COVIDu) přestal být v ČR dostupný. Tady to vypadalo, že by mohl být, tak jsem si raději zavolal. Bohužel nebyl, ale oproti jiným obchodům (kde mi řekli: "neni, nashledanou!"), tak tady mi poradili alternativu, vysvětlili, že to je teď "tricky" s dostupností doplňků obecně a jak vypadá trh. To byla první objednávka. Při druhé (této, ke které píšu recenzi), jsem znovu objednával doporučenou alternativu - Allmax Hexapro - a k tomu jsem chtěl i spalovač Grenade Black ops - Ten bohužel, nebyl, ale několik dní na to mi volali, že si pamatují, že jsem nějaké chtěl a že naskladnili - okamžitě jsem objednal. Takto si představuji službu. Nejsem nějaký velkoodběratel doplňků stravy, ale obchodu budu věrný a budu ho doporučovat kudy budu chodit. Dobrá práce!

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme Martine. Hlavně si vážíme toho, že jste si našel čas a napsal svoji zkušenost. Zní to jako klišé, ale nás to prostě baví starat se o každého zákazníka. Poradit buď na prodejně nebo po telefonu. A je nejúžasnější věc, pokud to pak někdo ocení. Tak jako vy. Opravdu upřímně děkujeme. JUCH!

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme. Určitě vás ani příště nesklameme

• rychlost dodání,velký výběr

Reakce obchodu FULLsport .cz

Děkujeme moc. A určitě neusneme na vavřínech

vždy spokojen

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme, potěšil jste nás

• Rychlé doručení, zboží za super cenu.

Krásné objednávky se vyřizují sami Pavlíno. Děkujeme za pěkné hodnocení

Rychlost

Rychlost je naše 2.jméno... Děkujeme

Rychlé zaslání
    Dobré ceny
    Kvalitní zboží

Reakce obchodu FULLsport .cz

Děkejeme Martine. Pracujeme na tom, určitě nepolevíme.

Vše OK

Děkujeme. Příště to určitě dotáhneme na těch 100%

• rychlé jednání

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme za pochvalu. Juch!

Vše v pořádku, milé osobní poděkování za nákup majitele na faktuře.

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme za hodnocení. Jen ti přepravci nás trápí tím, že občas kazí naši práci...

• Byli ochotni vyřešit problém , který vznikl až u dopravce . Nenechají zákazníka na holičkách .

Reakce obchodu FULLsport .cz

Moc děkujeme za pochvalu. My vždy hrajeme s Váma - ne s přepravci, kteří nám kazí často práci. Prioritou je, spokojený zákazník :-)