FUJIfoto.cz

162 recenzí z celkového počtu 322 hodnocení

• 96 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod FUJIfoto.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze FUJIfoto.cz

pixpo

Přidáno: 8. prosince 2016

• Osobní kontakt, možnost dotazů, ochotný a informovaný tým, dobré ceny.

Jednoznačně doporučuji.

Jarda

Přidáno: 7. prosince 2016

Skvělé ceny a výborný servis.

Děkujeme. Snažíme se :) Team FUJIFOTO.cz

Přidáno: 6. prosince 2016

• Viz shrnutí názoru níže.

. Kvůli vyzvednutí fotoaparátu jsem jel až z Mariánských Lázní, proto jsem se ještě předem ptal na prodejně zda budou mít na mě čas, abych se mohl zeptat na pár otázek a prohlédnout si zboží. Situace,však byla naprosto jiná.

• prodej proběhl v naprostém zmatku a spěchu, kvůli nadcházející vernisáži
• nebyl žádný čas si pořádně prohlédnout zboží pač prodejce hrozně spěchal
• to, že nemohu platit kartou jsem se dozvěděl až na prodejně......(po kapsách normálně nenosím 30 tis.)
• peníze jsem musel vybrat z automatu a po návratu ještě čekat cca 15-20 minut před zamčeným krámkem než jsem byl obsloužen.
• polarizační filtr, který jsem měl dostat k fotoaparátu, a na který jsem dle dohody upozornil týden předem, aby se stačil objednat, na krámu samozřejmě nebyl
• byl jsem naprosto zklamaný a litoval, že jsem fotoaparát nekoupil jinde.

• Nicméně: 14.11.2016 jsem volal na prodejnu, abych se poradil s vyvoláním fotek a jejich kvalitou, velikostí a typem papíru u vaší pobočky. Opět jsem byl odkázán ve spěchu, abych poslal foto emailem a napsal k tomu svůj požadavek. Dne 15.11.2016 jsem zaslal tedy tuto fotku na email a do dnešního dne 23.11. jsem nedostal stále žádnou odpověď. Opět jsem hořce zalitoval a zaslal vyvolání fotek ke konkurenci jež okamžitě reagovala.

• Dne 1.12.2016 jsem opět posílal na váš email eshop@fujifoto.cz, poptávku po externí nabíječce. Dnes je 6.12. a dosud žádná odpověď. Již jsem jí objednal jinde.

Sadu filtrů značky Cokin a držák, již budu raději poptávet u konkurence.

Je mi líto, že nemohu doporučit vaší prodejnu známým, a že jsem se takto hořce zklamal s vaší profesionalitou.

Dobrý den
Velice mne mrzí Vaše nespokojenost. Od včerejšího dne jsem si nechal připravit veškeré informace k vaší stížnosti.
Bohužel to vypadá na kombinaci nešťastných okolností a nepochopení
a) O tom, že na našem výdejním místě bude v době vernisáže rušno a nebude čas na nic jiného, než předání jste byl informován předem a souhlasil jste
b) Tiskovou zakázku jste poslal v době stěhování našeho tiskového studia a na základě toho, že jsme nebyli schopni v té době schopni vytisknout zakázku expresně jste ji stornoval což samozřejmě akceptujeme
c) ani po dvojité kontrole našeho emailového účtu i spamu jsme od Vás žádný email nenašli.

Budu tedy doufat, že nejde o účelovou negativní recenzi nákupu který proběhl před více než 1/4 rokem a že jde opravdu o shody náhod. Pokud budete chtít cokoli vysvětlit či probrat, budu rád když napíšete prímo. Rád bych podobným nedorozuměním s kolegy na provozovně, do budoucna předešel. Konečný Marcel - jednatel

Richard

Přidáno: 5. prosince 2016

• Skvělá komunikace, rychlost, ochota.
  • Žádné nejsou

Experti z obchodu vždy ochotně poradí s výběrem zboží. Neváhají kontaktovat telefonicky zákazníka a poradit s výběrem zboží. Tentokrát mi sami volali a doporučili a poradili jiné a vhodnější zboží. Když jsem požádal o zaslání rok staré faktury za nákup foťáku, kterou jsem ztratil, druhý den jsem ji měl v mailu.

Děkujeme. Když můžem pomůžem. Team FUJIFOTO

Přidáno: 29. listopadu 2016

• Zboží, pro který byl obchod určen
  • k zakoupenému zboží chybí český návod

Reakce obchodu FUJIfoto.cz

dobrý den, omlouváme se, pokud nebyl český návod v krabici. Krabice ze skladu neotvíráme aby nedošlo k narušení ale bohužel se občas stane, že dovozce nepřibalí český návod. Každopádně stačilo zavolat a návod bychom poslali. Napravujeme tedy teď a zasíláme poštou.

Přidáno: 28. listopadu 2016

• ochota, rychlost, spolehlivost

bára

Přidáno: 23. listopadu 2016

super

tode

Přidáno: 21. listopadu 2016

• Dedikovanost značece Fujifilm, osobní přístup.
  • Služby jsou někdy více neformální než by zákazník očekával.

Doporučuji obchod, specializovaná prodejna s velkým know how značky Fujifilm, širokou nabídkou sortimentu a možností si většinu zboží vyzkoušet přímo na místě (objektivy).

Reakce obchodu FUJIfoto.cz

Omlouváme se pokud Vás zarazil náš neformální přístup. Zejména pokud jste nás navštívil ve středu, kdy u Nás v X-galerii probíhají srazy fotografů, vše probíhá 100% neformálně :) . Doufáme, že při běžné obchodní komunikaci, bylo vše v pořádku. Děkujeme za pozitivní recenzi. Team fujifoto.cz

Přidáno: 19. listopadu 2016

slíbili k objednanému objektivu dárek, ale domluvené nesplnili

Reakce obchodu FUJIfoto.cz

Dobrý den. Stav s nepředáním dárku jsme prověřili, bohužel došlo k tomu, že dárky byly nachystány k převzetí na prodejně, místo odeslání na Vaší adresu. Kolega si chybne napsal poznámku, že příjdete na náš pravidelný středeční sraz fotografů. Za chybu se omlouváme

Raptor

Přidáno: 17. listopadu 2016