• Vše v naprostém pořádku.Doporučuji a nakoupím zde znovu.

• Vse v poradku,rychle dodani.

Vrele doporucuji

• Objednal sem si dres kalhoty boty,,poslal jen boty ze dres a kalhoty jiz nema ani vyrobce!ani se neoptali jestli chci teda jen boty a rovnou to poslali bez domluvy!vratil sem boty jelikoz nesedela velikost...uz 15dni cekam na vraceni penez!absolutni ignorace ze strany prodejce...doufam ze jeste uvidim sve penize....

Nikdy vice uzod tohohle prodejce

• Super shop, velký výběr, druhý den balík doma. Maximální spokojenost, můžu jen doporučit.

Bez problémů

• Rychle dodání, super ceny a výběr.

Doporučují

• Majitel obchodu neodpovida na emaily, celkova laxnost k zakaznikum.
    • Stornovani objednavky

Nic

• design a "nabídka" eshopu,cena
    • totální nekomunikace
    • nedodání zboží

Vážení, už nikdy více! Zboží nikdy nedodáno, komunikace pana majitele nulová (myslím, že tam ani nikdo jiný nepracuje). Recenze na eshop jsem si před nákupem přečetl a říkal jsem si, že těch pár negativních je asi přehnané, ale byly více než pravdivé po osobní zkušenosti. Nechápu, jak v dnešní době může takto "fungovat" nějaký eshop. Objednávka č. 20160512 z 13.8.2016! Pane Boučku, věnujte se raději něčemu jinému!

• -naprostá nekomunikativnost přes email
    • -přišlo mi něco jiného než jsem si objednal
    • -špatný přístup k zakazníkovi

-Nedoporučuji tento obchod!

• - nespolehlivost
    • - výmluvy
    • - nabízené zboží které má v nabídce není na skladě

Objednal jsem si na tomto eshopu, chránič páteře, který byl v nabídce, ale neseděla velikost, požádal jsem o jeho výměnu za větší, který nabízel skladem. Ten však také nebyl. Po telefonickém hovoru jsme se domluvily na jiném, který nabízel, ten však jak se ukázalo po delší odmlce také nebyl. Nabízené zboží údajně jezdil nakupovat do německa, avšak jej nesehnal. Toto trvalo cca. 2 měsíce. Nakonec jsem požádal o vrácení finanční částky.

• Vřele můžu tuto stránku doporučit, protože zde nakupuji a jsem spokojen s kvalitou i s dodáním v termínu..

Mají zde několik druhů značek a to hlavně na skladě, takže zde není nutné čekat několik týdnů, jak u obvyklých obchodů.
    Spokojenost zaručena. !

• Super vzhled a přehledný eshop.
    • Ceny a velký výběr

• -ochota
    • -přijemné jednání
    • -rychlá dodaci doba
    • -zboží dorazilo v naprostém pořádku

Díky za obchod. Mohu jen doporučit!

• Super komunikace,rychle dodání,postovne zdarma

Super obchod

• Vše v naprostém pořádku vřele doporučuji .

• Vse v poradku,rychle dodani,po osloveni poskytnuta sleva

Vsem doporucuji

• naprosta spokojenost
    • nejsou

vrele doporucuji

• vstřícné jednaní
    • rychlé doručení

provedl jsem již několik objednávek a vše naprosto v pořádku mohu vřele doporučit

• Rychlé a vstřícné jednání.
    • Ochota a rada.
    • Objednávka naprosto v pořádku.
    • Ráda si znovu objednám.
    • Bezproblémová komunikace.

Objednávala jsem příteli triko Fox a na tento shop jsem dostala doporučení od kamarádky. Bohužel jsem popletla velikost, ale pan Bouček bez problémů komunikoval a zaslal správnou velikost. Moc děkuji!

• Rychle dodani,velky vyber,promo materialy zdarma

Nakupuji pouze zde