Super.

naprosto nedodržen čas doručení!!!! hrůza!!!!

best quality, quick delivery

Dekuji moc! Vse perfektni.
    Objednám znovu!

• Opakovaně mi rušili objednávku. Přitom už byla zaplacena. Přez jejich platební bránou nešlo zaplatit, proto jsem volila platbu z účtu na účet.. A to byla největší chyba. Scan o platbě nestačil, opakovaně mi rušili kvůli tomu objednávku. A protože přez telefon.aplikaci nejde poslat potvrzení o platbě třetí osobě, a telefonický se s nimi nešlo domluvit, tak jsem musela volat do banky aby mi poslali emailem potvrzení o platbě abych jim to mohla přeposlat... A hurá.. min. po 2h konečně přijali moji objednávku. Nikdy se mi nic takového nestálo. Příště raději si to zařídím jinde.

• Kytice byla doručena v danou dobu, bez problému. Na obchod je vždy spoleh, super komunikace.

Bylo domluveno ještě psaní , vzkaz , ale ten nedorazil , škoda .

Květy nebyly kvalitní; květů bylo příliš málo; a bylo tam spousta výplňových květů

Jasna a presna komunikace. Vse tiptop

• Velký výběr
    • Slušná cena
    • Vždy včas doručeno

Za mě vážně super kytku ukázali zabalili a ještě se optali zda by jsem ještě něco nepotřeboval kytka byla vážně udělána pěkně

super

• Přehlednost
    • Velký výběr

• Jeden deň som objednala a na druhy deň bol darčekový kos bez problémov doručený. Úplná spokojnost

dobrá komunikace, přesné dodání

Spokojenost s vyřízením, kvalitou i dodáním

Kytice byla patrně záměrně dokonale zabalena, aby se na první pohled nepoznalo, jak je barva nedokonale aplikována vč. listů a stonků. Docela ostuda při rozbalení. Na stížnost v obchodu byla reakce také podobná. Jen je zajímalo číslo objednávky a tím to také skončilo.

• rychle dodani
    • kvetiny cerstve, nevadnou ani po tydnu

• Dárek pro vnučku. Rychlé a příjemné dodání, pětiletá vnučka měla ohromnou radost :), profesionální přístup kurýra :)

spokojenost