• Vše super

• Je přehledný a komunikační
    • Telefon je ve stavu B ikdyž psali že je to stav A

• Výhodu nevidím žádnou
    • bez upozornění zavřeno půl hodiny před koncem pracovní doby

27.5.2020 v 16:30 zavřeno, ačkoliv mají mít otevřeno do 17:00 Neseriózní, nedoporučuju.

• Iphone 7 opraven na počkání (trvalo to asi dvě hodinky, což je za mě v pohodě)
    • Relativně přijatelná cena
    • Dobrá komunikace přes Facebook

• Rychle doručeno, výborná komunikace s obchodem

• Dobrá cena case na iPad Pouzdro Momax pro Apple iPad Air/9,7" (17/18), black

• Zboží dodáno v krátké době
    • Reakce obchodu na případné dotazy byla velmi rychlá
    • Přivítal bych od obchodu více informaci o stavu objednávky. Bylo pouze potvrzeno objednání zboží a po zaplacení (platba převodem) jsem již nebyl informován o stavu objednávky. Avšak obchod po mém dotazu okamžitě reagoval. Nemyslím si, že je toto nevýhoda obchodu, ale pouze drobné doplnění služeb.

Rychlost, ochota, super komunikace, vstřícnost. Nikam jinam s Applem nechodíme

• Vstřícnost
    • Ochota

• přístup
    • kvalita

• Super jednání

• Profesionální jednání

Sehnal jsem zde zboží, které jsem nikde jinde nesehnal

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr příslušenství
    • Škoda, že nemají prodejnu i Praze

• Komunikace s obchodem
    • Ceny
    • Sortiment

Obchod mohu doporučit. Zboží dorazilo v pořádku a řádně zabaleno. Komunikace s obchodem na jedničku.

Obchod prodává velmi nekvalitní zboží.

Reakce obchodu Fix Mobile

Dobrý den Jirko.

Ano, produkt, který jste si u nás objednal nesl vadu materiálu. Děkujeme za upozornění a zaslání k nám na reklamaci, částka za zboží vč. poštovného Vám již byla zaslána na bankovní účet. Našim cílem je nabízet zákazníkům kvalitní produkty i služby, proto byl produkt ze stránek stažen. Ještě jednou se proto omlouváme za vzniklé komplikace.

• Vše OK

• Objednal jsem si sadu kovových úchytů na řemínky Apple Watch 42mm, v černé barvě. Přišly mi však v barvě stříbrné. Reklamace byla vyřízena skvěle – druhý den mi dopravcem PPL dorazily v barvě černé a zároveň si odvezli stříbrné. Vše proběhlo ve vzájemné důvěře, rychle a nestálo mě to nic. Záměna zboží by se stávat neměla, ale jsme jen lidé. A když už k ní dojde, pak tento přístup prodejce hodnotím jako perfektní.

Doporučuji, profesionální prodejce.

• Ceny, doba dodání

Žádné nejsou

Objednáno, doručeno. Co více bych chtěl?

• rychlost, serioznost, profesionální přístup, vysvětlení
    • žádná

S takto výborným a seriozním jednáním jsem se nesetkala! zadání , objednávka a dodání 2,5 dne! Na 100 % doporučuji!!!!