Vše proběhlo v pořádku.

• Rychlá doprava
    • Vstřícnost
    • Férové ceny
    • Kvalitní produkty

• Rychlé jednání, zboží dorazilo 24h po objednání.

Neskutečná rychlost doručení a super spolupráce s majitelem ohledně faktury ☺️

• přehledný eshop
    • dobré ceny
    • rychlá komunikace se zákazníkem

• 1kus přišel rozbitý. Krabička byla na dně rozbitá do půlky, dno bylo prasklé otevřené a ještě k tomu bylo zboží otočené dnem nahoru oproti druhým, které byly krabičky otočné dnem dolu. Takže Slivovicové mazání bylo vytečené ven. Takovou rozbitou krabičku už nemůžu dát jako dárek. Je to smutné, když obchod zabalí a pošle takové rozbité zboží a ještě za peníze, aby se to zaplatilo. Jsem velice zklamaná.

Reakce obchodu FITSPORT

Vážená zákaznice,

vůbec nerozumím tomu, proč jste náš obchod nekontaktovala, dle obchodních podmínek máte právo na reklamaci zboží, které jsme Vám zaslali. Určitě jsme Vám nezaslali rozbitý krém jak uvádíte ve Vašem hodnocení. K jeho poškození pravděpodobně došlo během přepravy. V takovém případě máte právo na reklamaci a zaslání nového, nepoškozeného zboží, stejně tak pokud byl ještě poškozen nebo znehodnocen další jiný produkt ze zásilky vlivem vytečení obsahu prasklého. Zaměstnanci naší firmy Vás budou kontaktovat a domluví se na vyřešení nastalé situace tak, abyste byla s dodávkou spokojena.

Prosím tímto i ostatní zákazníky, využívejte v první řadě možnosti kontaktovat náš obchod ať už e-mailem nebo telefonicky v podobných případech, vždy se snažíme vyřešit nastalou situaci ke spokojenosti zákazníka.

Děkuji

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Vstřícné jednání
    • Rychlé info o zboží emailem a smskami
    • Neznám

• Rychlé vyřízení objednávky

Jsem velmi spokojená

• Velmi rychlé vyřízení

Celková spokojenost

• Rychlost dodání, široký výběr sortimentu.

Vše ok

Paráda jako vždy

• .

Zboží jsem objednala dne 15.1. Dosud nedorazilo (26.1.). Psala jsem dva e-maily s dotazem, kdy objednávku doručí. Ani na jeden e-mail mi nebylo odpovězeno. Bohužel jsem zboží platila předem... Proto tento obchod nedoporučuji!!!

Reakce obchodu FITSPORT

Zákaznice má pravdu v tom, že odeslání objednávky se v tomto případě opravdu bohužel spozdilo. Důvodem byla dočasná nedostupnost produktu u dodavatele. Zákaznici byl odeslán e-mail s informací, že zásilka odejde hned jakmile produkt naskladníme. Za zpoždení jsme zákaznici jako omluvu zaslali dárek. Bohužel ani na několikerý pokus kontaktovat zákaznici na mobilní telefon uvedený v objednávce zákaznice nereagovala. Ani na zaslanou sms bohužel neodpověděla a zpět na žádný z našich telefonů ze kterých jsme jí volali a poslali sms nezavolala. Je možné, že ve své objednávce uvedla špatný telefonický kontakt. Tímto se ještě omlouváme za způsobené komplikace.
    Prosím tedy i ve Vašem zájmu uvádějte v případě objednávky kontaktní telefonický kontakt opravdu takový, na kterém jste k zastižení, abychom Vás v případě řešení jakéhokoliv problému s Vaší objednávkou mohli kontaktovat.
    Děkuji

Dobrá komunikace ze strany obchodu

• Výhodné ceny.
    • Rychlé doručení.

Spokojenost.

• Spokojenost, vše proběhlo v ochotě i vstřícnosti a velmi si vážím nadstandardní iformovanosti.

• Rychlost a ochota.