Dobrá cena, rychlé dodání. Určitě nakoupím znovu.

Dobrý den Evo,

díky moc za Váš nákup a hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Rychlá expedice zboží
    • Skvěle zabaleno
    • Doručené zboží má jen 2 měsíce trvanlivost - opravdu nevím, jak zkonzumuji za 2 měsíce 5kg tuňáka!
    • Obchod se při mé objednávce prostě zbavil zásob před expirací
    • Budu muset větší část objednaného zboží rozdat, sama to zkonzumovat nemůžu

Z tohoto obchodu už neojednám.
    Chápu, že chtěli zboží vyskladnit, ale mohli dát tedy např. 2 kusy s 2 měsíční expirací a další 3 s delší. Takhle se prostě jen zbavili zásob a ja měla to "štěstí", že jsem si zrovna objednala.

Dobrý den Petro,

velmi se Vám za tuto nepříjemnost omlouváme, tohle by se stávat nemělo, rozhodně to nebyl úmysl. V momentě kdy jste zjistila, že vám "nižší" trvanlivost produktů nevyhovuje, tak stačilo zavolat, okamžitě bychom zjednali nápravu, nevyhovující produkty bychom si na vlastní náklady od Vás vyzvedli a nahradili novými s delší trvanlivostí. Tato nabídka každopádně stále trvá, pokud se ozvete rádi Vám vyhovíme. Snažili jsme se s Vámi spojit a nabídnout řešení, ale telefon jste nám nezvedla.

ještě jednou se Vám jménem celého týmu fitnessdk omlouváme

• Rychlost, cena

Dobrý den ,

velmi děkujeme za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení. Těšíme se na další objednávku.

Vaše fitnessdk

Zboží vyhovující určitému typu zájemců, které jinde neseženete. Důvěryhodnost produktů, protože předpokládám profesionalitu. Rychlost dodání, dostupnost.

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů a služeb. Budeme se těšit na další objednávku.

• Rychlost doručení
    • Kvalita zabalení

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte a vyzkoušíte další produkty.

Vaše fitnessdk

• Rychlost a kvalita zboží. Chuťově i nutričně super.

Byl to první nákup. Aleš mě prostě vykecal do hlavy díru a já neodolal. Kasičky doporučuji jsou faaakticky dobré. Ať to roste. Petr Znojmo

Dobrý den Petře,

děkujeme za Váš nákup, hodnocení produktů TITANUS a našich služeb. Svou recenzí jste pobavil celý tým :-). Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte a vyzkoušíte další produkty.

Vaše fitnessdk

Na FitnessDK nakupuji pravidelně a vždy jsem spokojený.

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Vaše opakované nákupy a pozitivní hodnocení našich služeb. Už teď se těšíme na další objednávku.

• Spokojenost

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy a pozitivní hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vše OK.

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• Dobré ceny, rychlost odeslání a kvalita zabalení.

Ocenil jsem dobrou cenu, rychlost odeslání a kvalitu zabalení. Děkuji.

Dobrý den Stando,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Rychlé vyřízení
    • Hezky zabaleno
    • Doprava zdarma

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy a pozitivní recenzi našich služeb. Těšíme se na další návštěvu.

Se vším jsem spokojen.

Dobrý den Tibore,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

Kvalita rychlost prostě naprostá spokojenost děkuji.

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

Skvělá rychlost a komunikace.

Vaše fitnessdk

• Rychle dodání, zboží dorazilo v pořádku

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Vše v pořádku
    • Dobrá domluva

Dobrý den Ondro,

Naprostá spokojenost

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení. Těšíme se na další objednávku.

• Rychlé doručení
    • Nikdy nic nebylo poškozené
    • Kvalitní výrobky
    • Dlouholetá spokojenost
    • Profesionální přístup
    • Jeden z nejlepších obchodů v Čr

Dobrý den Romane,

wauuuu, tohle hodnocení strašně moc potěšilo, díky za Vaše opakované nákupy a dlouholetou věrnost. Těšíme se na další objednávku.

Vaše fitnessdk

• Neskutečně rychlé dodání. Zboží přesně podle fotky. Nemám, co vytknout.

Dobrý den Jani,

děkujeme pěkně za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb a produktů. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.