• je přehledný
    • mnoho zboží skladem
    • Komunikace je jen automatická

31. 12. 2020 jsem objednala a uhradila cyklotrenažér, který nikde jinde na internetu nebyl skladem. To byl čtvrtek. Pátek byl svátek, o víkendu jsem našla tuhle stránku a zděsila se, jestli je mých 18 000 Kč v čudu. V pondělí jsem se snažila komunikovat s obchodem, ale nic. V úterý 5. 1. mi napsal dopravce a dneska, ve středu 6. 1. už je "kolo" doma. Za mě tedy OK. Jednu hvězdu jsem ubrala proto, že se mnou nikdo nekomunikoval, když jsem se potřebovala zeptat na objednávku.

• Tváří se, že mají hodně zboží skladem
    • Nekomunikují, objednávku jsem neobdržela ani po dvou a půl měsících, peníze taky nevrátili

POZOR, jedná se o velmi neseriózní obchod! Zboží, které bylo avizováno "skladem" nebylo ani po měsíci od objednávky doručeno, obchod vůbec nekomunikuje, ani nevrátil peníze. A že se nejedná zrovna o malou finanční částku! Budu to řešit dál, ale varuji před tímto prodejcem, v žádném případě neplaťte za zboží předem!!!

Aktualizace 18.02.2021 (objednávka ze dne 28.11.2020) obchod stále nekomunikuje, zaslané odstoupení od smlouvy se mi vrátilo s poznámkou, že adresát dopis nepřijal. Jsou to zloději.

Objednal jsem si zboží - naštěstí osobní odběr, hotově...NIC NEPLATIT DOPŘEDU KARTOU ČI JINÝM ZPŮSOBEM !!!!!!!!!! Vůbec nekomunikují, jen pošlou potvrzení objednávky. Mají na internetu uvedenou garanci doručení do určitého dne, kterou u konkrétního artiklu stále posouvají, pak ale ani nenapíšou, že se to zpozdilo nebo něco v tom smyslu. Po týdnu a něco jsem objednávku zrušil, na to taky nic nenapsali. NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!

• nakoupím u počítače
    • nevím o žádných

• Stepper, který jsem objednala, už nikde nebyl. V obchodě jsem zvolila sledování dostupnosti výrobku. Po dvou dnech mi z obchodu psali email, že je jeden kus k dispozici a za dva dny byl u mě doma...:-)

Výborná komunikace a dodací lhůta!

• kvalifikované odpovědi na dotazy kupujících, poradí a doporučí, široký výběr sortimentu

spokojenost

Reakce obchodu Fitness - trenazery.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.

• Dlouhá dodací doba

Spolehlivý obchod,objednávejte.

Reakce obchodu Fitness - trenazery.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.