• Jste dobří

Doporučím známým

• dobrá cena, rychlý nákup
    • komunikace se zákazníkem je slabá pouze informace o obědnání ale žádná iformovanost o stavu zásilky ne-li předání dopravci

můžu doporučit :)

• komunikace
    • nevim

• rychlost vyřízení
    • nepozoroval jsem

Velice doporučuji, objednávka obratem připravena k vyzvednutí.

• Zboží dorazilo, bohužel v jiné barvě, než bylo na obrázku. Kdybych to nepotřeboval jako dárek, vrátil bych to.

• Přijatelné ceny, dobrá komunikace, včasné dodání objednaného zboží.
    • Byl to první nákup, zatím o žádných nevím.

Doporučuji.

• V okrese Pardubice jsem Malcao nikde nekoupil.

• levnější vytaminy než v některých lekarnách
    • žadné

fitness ok-

• objednávání - množství větší než jeden kus je trochu složité

• Slevy na moje produkty

velmi Dobrý.

• skvělá přehlednost zboží, veliký výběr a velice rychlé dodání,

jsem velice spokojená, se vším, všem velice doporučuji

• široký sortiment
    • přehledné stránky
    • skvělé ceny
    • skvělá komunikace
    • neaktualní informace o dostupnosti zboží

Objednala jsem si zboží, které bylo skladem. Druhý den mi však zavolali, že zboží ještě dlouho nepřijde, a tak moji objednávku zruší. Oceňuji skvělou komunikaci obchodu, avšak vadilo mi, že informace na stránkách nebyly aktuální.

Reakce obchodu Fitness-shop.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale stejný den jsme zboží vyprodali na prodejně a tudíž jsme nemohli vykrýt vaší objednávku. Než se automatickou formou zaktualizují informace na eshopu trvá cca 12 hodin. Snad příště již podobný problém nenastane. S pozdravem fitness-shop.cz

zboží bylo nejlevnější, rychlost dodání perfektní, doporučuji

• Nekomunikuje

Objednal jsem si zboží, které bylo skladem dne 18.6. Když po třech dnech nic nedorazilo, tak jsem volal do obchodu, abych se dozvěděl kdy zboží dorazí a byl jsem udiven, když my bylo odpovězeno, že by se pán musel podívat do počítače, ale vůbec se mu nechtělo. No, řekl jsem si, že ještě počkám. Dne 24.6. jsem napsal do obchodu email, jestli mám ještě se zbožím počítat a odpovědi jsem se ani po dvou dnech nedočkal a tak jsem si zboží objednal jinde a druhý den ho měl doma. A najednou dne 28.6. email, že mě zboží posílají. No holt máte smůlu a zboží vrátím v zákonné lhůtě. Kdyby jste byli více komunikativní, tak obchod dopadl dobře.

Reakce obchodu Fitness-shop.cz

Dobrý den pane Martine Pavlíku z Hradce Králové, k objednávce jste neustále požadoval speciality a když již jsme Vám se vším vyšli vstříc, tak jste nakonec zboží neodebral. Bohužel všechny objednávky jsou evidované v e-shopu a je nutností podívat se do pc, aby se zjistilo co se s objednávkou děje. Pamatovat si všechny objednávky bohužel nemůžeme. Snad příšte již budete spokojen s přístupem. S pozdravem fitness-shop.cz

Balík nedorazil a odpovědi na můj dotaz jsem se nedočkala. Takže nejsem spokojená s takovým přístupem!!

Reakce obchodu Fitness-shop.cz

Dobrý den paní Vendulo Šimková ze Sezemice, následující den od objednání 12.6. byla vaše zásilka expedovaná, podle přepravní služby PPL, byla doručována dne 13.6 neúspěšně. Další den se situace opakovala, až se nám zásilka vrátila zpět na prodejnu. Pokud nejste schopná zásilku vyzvednout a navíc neobjektivním způsobem náš obchod kritizovat, je skutečně smutné. S pozdravem fitness-shop.cz

• rychlost, cena

OK

• super stránky ,rychlé dodání,dobré ceny

jsme spokojeni

• Měli na skladě zboží, které jinde nebylo dostupné
    • Nenašel jsem

• nejnižší cena na trhu
    • rychlost dodání
    • poštovné zdarma

nevím jak Vy, ale já zde nakoupím znovu