Se vším jsem byla spokojena

• Všechno bylo v pořádku

• rychlost, prehlednost, strucnost, serioznost.

1.10. jsem si objednal a zaplatil zboží a dosud 20.10. mi nic nedošlo.A obchod nereaguje ani na telefonické dotazy!!

Reakce obchodu Fitness24.cz

velmi se Vám omlouváme za chybu při zpracování Vaší poslední objednávky. Chyba bohužel vznikla na naší straně v důsledku nespěšného pokusu o přechod na nový interní systém. Ten bohužel neočekávaně vykazoval vysokou míru chybovosti, než bylo kdykoliv dříve běžné.

Vzhledem k dlouhé čekací lhůtě byla Vaše objednávka zrušena a přijatý přeplatek byl vrácen zpět na Váš bankovní účet.

Fitness24.cz

Objednavka prijata, zaplacena. Zrusena moznost platby kartou, maji povolene jenom platbu na bankovni ucet. Cimz znemoznili moznost reklamace cez kartovu spolecnost. Zbozi nedoruceno, neodeslano. Nereaguji na email ani telefon. Predtim ale fungovali normalne, takze nebyl duvod neduverovat.

Tohle je cisty podvod. Jestli firma skrachovala, nema prijmat objednavky a platby. Misto toho je schvalne vypnuta moznost platby kartou a ponechana platba na ucet. Jedina moznost jak dostat penize zpet je podani trestniho oznameni.

Fitness24.cz

• Zboží nedorazilo a na dotazy žádná reakce. Objednávku jsem zrušil a opět bez reakce

Fitness24.cz

Zboží nedoručeno, obchod neodpovídá na maily a nezvedá telefony. Platba za zboží dosud nevrácena.

Fitness24.cz

• Zboží nedorrazilo a zatím se ani nikdo neozval co a jak ikdyž už jsem nekolikrát psala email

Reakce obchodu Fitness24.cz

Vzhledem k dlouhé čekací lhůtě byla Vaše objednávka zrušena.

Fitness24.cz

• V pondělí jsem objednala a hned zaplatil, na tel ani e-mail nikdo nereaguje .. objednávku mám jako akceptovanou ale neuhrazenou.. čekám na vyjadreni

Fitness24.cz

Obchod nereaguje !!!.....poslala jsem předem peníze na rezervaci objednávky na červenec ...a do dnešního dne nic a tu objednávku mají na netu stále!!!! a dokonce mi došla do mailu další nabídka, tak jsem ji schválně objednala ale už na dobírku a samozřejmě doteď nic nedošlo !!!! pozor na ně a hlavně nic neplaťte předem !!!!

Reakce obchodu Fitness24.cz

Vzhledem k dlouhé čekací lhůtě byla Vaše objednávka zrušena.

• vše bylo v pořádku

Nikdo nebere telefon obchod stojí za hovno

Reakce obchodu Fitness24.cz

Vaši objednávku se nám nakonec podařilo dodatečně vyexpedovat. Věříme, že jste ji obdržel v pořádku.

• žádná komunikace
    • peníze zaplacené - zboží není ani po 2 týdnech

• Nulová komunikace
    • Zboží objednáno, zaplaceno avšak přes měsíc žádná reakce

Tomuto e-shopu se vyhněte. Zboží objednáno před více než měsícem. Bohužel i zaplaceno. Jak již zde někdo psal pokud bude hromadná žaloba určitě se přidám.
    Nedoporučuji.

Reakce obchodu Fitness24.cz

Bohužel Vámi uváděnou platbu nedokážeme na bankovním účtu identifikovat a ani zde neuvádíte potřebné iniciály pro její dohledání. Můžete nás, prosím, kontaktovat na našem emailu nebo telefonu, abychom sjednali nápravu?

Fitness24.cz

• žádná komunikace od obchodu
    • NEDOPORUČUJI
    • nedoručení objednávky
    • ignorace zákazníka

Objednal jsem 2.7.2023 zboží. Došel e-mail ohledně poděkování za objednávku-supr. Po 2 dnech jsem kontaktoval obchod, že nemám žádné další info o stavu objednávky. Je 11.7.2023 a obchod stále neodpověděl a já nemám tušení, jestli se vůbec uráčí něco poslat. Podotýkám, že zboží bylo uvedeno jako skladová zásoba a nikoli na dotaz/objednání. Znova píšu NEDOPORUČUJI !!

Reakce obchodu Fitness24.cz

U Vámi poptávaného produktu uvádíme dlouhodobou nedostupnost produktu, který se již několik měsíců nevyrábí. Vzhledem k tomu jsme tuto objednávku nedokázali uspokojit.

Fitness24.cz

• Zkušenost do budoucna...
    • Rozhodně nedoporučuji

NEDOPORUČUJI!
    Objednal jsem zboží před více jak dvěma měsíc, ale nic nepřišlo.
    Absolutně žádná komunikace, na emaily nereagují, telefon nikdo nezvedá!
    Už zde nikdy nic neobjednám a varuji všechny ostatní.
    Jsou to podvodníci.

• Neprišlo mi potvrdenie objednávky

• jsou to podvodníci, zboží zaplaceno, nereagují na e-mail ani telefon

Reakce obchodu Fitness24.cz

omlouváme se za vzniklé prodlení v dodávce. K několikadennímu prodlení došlo v důsledku vysoké poptávky po Vámi požadovaném produktu. Původní zásoby byly ihned vyprodány a čekali jsme na novou dodávku od výrobce.

Dle kontroly systému Vaše zásilka byla již vyexpedována a již by měla být i doručena, a to stále v limitním termínu dle našich Obchodních podmínek.

Pokud byste měla jakékoliv dotazy nebo přání, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne

• Přišlo rychle Bezva komunikace
  • Na píču nereagují na několik objednávek ani neodepisuji na email na hovno obchod.

Reakce obchodu Fitness24.cz

omlouváme se za špatnou zkušenost. Vaše objednávka z minulého týdne se nám dnes vrátila zpět jako nedoručená. Podáme tedy reklamaci k přepravci.

Vaše včerejší objednávka byla dnes expedována. Věřím tedy, že ji brzy obdržíte.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo přání, neváhejte nás kontaktovat.