• Výborné

Funguje že dobře,není co dodat.

• Rychlé dodání, přehledné stránky, super výběr a něco navíc;-)

• Rychlé dodání, cena.

• dobré ceny, rychlé odeslání, široká nabídka, telefonická či e-mailová podpora, příjemné jednání

plně spokojen

Jsem velice spokojen,jen v poslední objednávce jste se kapánek sekli,jednalo se o Amix CarboJet Professional 3000g,označil jsem z nabídky čokoládu a přišla mi vanilka i přesto,že v tomto ochucení,není ani v nabídce.Jinak v pohodě.(vanilku moc nemusím,ale smířím se s tím)Jiří

Reakce obchodu Fitkram.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Vanilka nyní není v nabídce jelikož aktuálně není v této gramáži skladem - jinak se běžně prodává.

Prošel jsem vaší objednávku a zkontroloval i veškeré e-maily a faktury k této objednávce a bohužel všude vidím, že jste vybral příchuť vanilku nikoliv čokoládu. Prosím o kontrolu e-mailu ze dne 7.8.2017 který vám byl automaticky zaslán pro kontrolu objednávky - i v něm je jako příchuť vypsána vanilka. Nejspíše tak mohlo dojít ke špatnému výběru při objednávání.

V případě potíží mě neváhejte kdykoliv kontaktovat na e-mailu [email protected] a vše můžeme dořešit k vaší maximální spokojenosti.

Děkuji za váš čas a přeji vám příjemný den,
    Martin Bárta

Přehledné
    Podrobně rozepsané

• Cena dopravy
    • Přehlednost

Ověřoval jsem eshop v recenzich protože jsem ho nezal a nákup proběhl perfektne a rychle.

• Vše proběhlo rychle a bez potíží a jsem spokojená.

Obchod jsem si našla náhodou a určitě bych ho doporučila ostatním právě pro rychlost a bezproblémovost s nákupem. Doufám, že v tomto duchu budou pokračovat i ostatní nákupy.

• Vyhovuje mi možnost vyzvednout zboží ve výdejnách, v tomto případě Uloženka.
    • První nákup, takže body jsem nevyužila.

Celý nákup proběhl bez potíží.
    Můžu tedy tento obchod doporučit.

• jsem velmi spokojený, jak s přehledem na web stránkách, tak s informacemi o průběhu a hlavně s rychlostí dodání :-) ve čtvrtek jsem objednal, v pátek jsem měl doma, prostě super :-) nemám co bych vytknul.

Reakce obchodu Fitkram.cz

vaše hodnocení nás velice těší. Stále se zlepšujeme, tak doufáme že příště budete opět plně spokojen.

Děkuji,
    Martin Bárta

• velmi rychlý chat s poradcem fitkrám,reaguje ihned :-)
    • o žádných nevím

Jedině Fitkrám!!!

Reakce obchodu Fitkram.cz

děkujeme za vaše hodnocení a velice nás těší že jste byla spokojena. Budeme se snažit aby to příště bylo ještě lepší.

Děkujeme,
    Martin Bárta - Fitkram.cz

• rychlost dodání
    • dárek k nákupu (můj nakup byl za 1 499 kč)