• Absolutně nespolehlivý obchod

V žádném případě bych znovu nenakupovala, zboží přišlo zcela rozmlácené. Domluva s obchodem žádná! Nevyjdou vůbec vstříc vše si musí zákazník zařídit sám i když obchod objednává dobírku. Určitě nedoporučuji.

• Dobrá komunikácia, rýchle doručenie tovaru.
    • Mylné informace na webu

Byla jsem spokojena s kvalitou a rychlostí obchodu a dodání.

Zboží přišlo, všechno v pořádku, nicméně, když jsem to chtěla vrátit (bylo nerozbalené, rozhodli jsme se nakonec pro jinou variantu), napsala jsem e-mail, protože na webu nemají adresu kam reklamace poslat. Adresu neposlali, jen napsali, že si u nich mohu koupit nové zboží. Reklamace přes urgence nevyřízena.

• NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD A NÁKUP TRAMPOLÍNY, PO 2 MĚSÍCÍCH U TRAMPOLÍNY VYMĚNĚNY VŠECHNY PRUŽINY (PRUŽINY SE NATAHUJÍ A PRASKAJÍ), PRASKAJÍ SLOUPKY, PŘI REKLAMACI OBCHOD ZAMÍTNE BEZ ŽÁDNÉ KOMPENZACE, VYMLUVÍ SE NA NADMĚRNÉ POUŽÍVÁNÍ, NEKVALITNÍ VÝROBEK A JEŠTĚ NEPROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ....

NEKVALITNÍ VÝROBEK.....NEPROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ OBCHODU..PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ NEGATIVNÍ RECENCE....

velká spokojenost Milan

Seriozní jednání, oceňuji upozornění na jinou barvu tovaru než byla na webových stránkách i když mi to bylo jedno! Taky hodnotím upozornění na to, že bonusový tovar je zabalený spolu s požadovaným, abych jej nehledal!
    S přístupem personálu obchodu maximální spokojenost!

• Objednávka zdomova

• obchod-spokojenost
    • problémy s dopravcem-firma Geis-nespolehlivá

obchod max.spokojenost,ovšem s kurýrní službou značný problém ohledně doručení.

objednávku vezl kurýr od Geis.Volal jen první den po zbytek dalších pěťi dní při doručování už nevolal

• Velikost je uváděna v cm, nikoliv v evropském čílování, takže jsem objednala špatnou velikost. Zřejmě by bylo lepší uvádět obě možnosti.

• Zbozi skladem

Všetky Ok. Dekujeme Pakantl.

• nedoporučil neboť inzerují zboží, které nemají
    • následně neoprávněně zadržují přijatou platbu a do telefonu se chovají arogantně a vymlouvají se na to, že nemají kdy peníze zaslat zpět neboď provádí inventuru

nedoporučuji

• Nákup z pohodlí domova, rychlé doručení, nepoškozené zboží.

Na heurece jsem našlel, že obchod má světle modrou barvu produktu který jsem chtěl, na stránkách obchodu tato barva nebyla a musel jsem objednanat jinou barvu. Na dotaz obchodu na světle modrou barvu mi bylo sděleno, že barvy vybírá heureka ne zaměstnanci obchodu.

• Jednání na úrovni, jakýkoliv problém bez zbytečného protahování vyřešen. Výborná komunikace s prodávajícím. Rozhodně doporučuji.

Objednala jsem zboží, které bylo údajně skladem, ale prodejce ho dal k odeslání až po 2 dnech.

• Kvalita zboží
    • Výhodou je určitě cena

Vcelku dobrý obchod Chybí mi česká pošta na doručení

• Dobré ceny
    • Většina zboží skladem v dostatečném množství
    • Dobře baleno

Na vyplněnou dodací adresu obchod kašle a v klidu to pošle na fakturační! Naštěstí to zachránil dopravce Geis u kterého se dá adresa dodání změnit

• katastrofa

• Slušné ceny
    • Vše co jsem potřeboval měli skladem
    • Velmi rychlé dodání

Vše co jsem potřeboval měli.

Široký výběr, dobré ceny a různé akce!

• Zboží dorazilo ,ale po třech dnech se zaseklo zaslala sem na reklamaci a po pěti dnech mi zaslali nové.Rozhodě doporučuji obchod.
    • Nebyl prilozen cesky navod ke zbozi, Po vyzve byl ihned zaslan s omluvou e-mailem.

Zkušenost s tímto obchodem hodnotím jako velmi dobrý. Rychlost dodání i informace o objednávce, které mi byly zasílány hodnotím kladně. Doporučila bych obchod ostatním.