Bezproblémová komunikace, rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu FH nábytek, s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Helena Červinková
    FH nábytek

• Rychlé jednání
    • Žádná

Reakce obchodu FH nábytek, s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Helena Červinková
    FH nábytek

• velmi dobrá komunikace

• Delší čekací doba na dodání
  • Škoda, že křeslko které jsem si vybral a objednal není šance doručit.

• Osobní přístup
    • Široký výběr barev

Původně mělo dodání zboží trvat 5 týdnů, neboť bylo vyráběné na míru, ale nakonec přišlo dříve. Dále si cením osobního přístupu. Nepamatuji si, kdy naposledy mi z nějakého e-shopu volali, aby se domluvili na podrobnostech a poradili mi s výběrem barvy, aby opravdu ladila s nábytkem, který doma už máme.

• Informovali mě telefonicky včas kdy a v kolik bude zboží dodáno

13.12.2020 byla potvrzena objednávka, zatím nemám ani fakturu ani zboží

• Rychlost dodání, osobní jednani

Mohu jen doporučit. Pokud mate problém, zavolání, obratem vyřeší? Měli jsme špatnou lamelu na roštu, poslali na výměnu rovnou tři ☺️

• rychlé dodání a v pořádku

• Rychlé a seriózní jednání

• Termín dodání splněn
    • Paní majitelka komunikuje ohledně níže uvedeného
    • Byla mi poskytnuta sleva 1.500,- Kč - Tedy celková cena postele 14.500,- Kč
    • Na webu FH nábytek je Rozkládací postel s matracemi HARWIG 80-160 x 200 cm bílá - popsána takto:
    • Dřevěná rozkládací postel Harwig - .... Postel je vyrobena z borovicového dřeva a nabízíme ji ve dvou barevných......
    • POZOR - postel je z MDF /tzv.dřevotříska/ pouze rošty jsou ze smrkového dřeva....
    • Právě pro tuto na webu uvedenou specifikaci jsem toto zuboží objednal... Potíž je pak cena, postel je za cca 16.000,-

Podobné zboží pak:
    zde za 7.000,- bez matrace

zde za 11.570,- s matracemi

• Opakovaná informace o stavu objednávky
    • Delší dodací lhůta

Velmi dobrá komunikace s obchodem.

rychlost ,dobrá komunikace

• informace po telefonu

jsem spokojená se vším

• Ochota při vyřizování objednávky, rychlé dodání. Velice ochotný řidič při doručení zboží .

• Vše v naprostém pořádku

Bohužel není co hodnotit, polici ještě nemáme. Je ale pravda, že uvádějí až 6 týdnů dodání. To ale určitě nestihnou, protože až po vznesení dotazu uvedli datum naskladnění a to je 6 týdnů od objednání. Jedna police..... pravda, skoro dvoumetrová :)

• ok