• široký výběr lezeček
    • nejlepší ceny na trhu
    • super rychlá výměna lezeček (za jinou velikost)

Nejlepsi cena,rychla expedice zbozi

• nejnižší cena
    • super rychlá expedice
    • sleva na první nákup
    • doprava zdarma

• dostupnost

• Ceny

• rychlost dodání
    • ochota a vstřícnost personálu
    • slevové kupóny na první objednávku
    • nepřehledné stránky
    • produkt jsem musela hledat ručně v kategoriích nebo přes google, přes hledání na webu mi konkrétní produkt nešlo vyhledat

Vše v pohodě. Psala jsem email o opětovné zaslání odkazu na platební bránu, protože mi spadnul prohlížeč a byli opravdu rychlí a odpověděli na email do pár desítek minut, ačkoliv bylo kolem 4-5 večer. Bohužel je web ne zrovna uživatelsky přívětivý, ale když si člověk umí poradit, tak se dá :)

Rychlost, dobrá cena, komunikace, velmi rychlé vyřízení vrácení zboží vč. platby. Bez problémů bych nakoupil znovu.

Skvělá komunikace, rychlé dodání zboží, super cena, Diky

Dobré a rychlé jednání.

• Příjemné nakupování, vstřícná obsluha, kvalitní zboží.

Absolutní spokojenost.

Vše v pořádku, naprostá spokojenost.

• Dobré ceny
    • Opravdu rychlá expedice

• Super jednání při změně platby
    • Ochota a rychlost dodání zboží

Rychlé doručení

Rychlé dodání, krásné zboží ze severu :-)

Spokojenost,kvalita

• možnost vyzkoušet na místě, nakonec mně vyhovoval jenom jeden produkt

• Nepříliš příjemná emailová komunikace
    • Opožděné odpovědi (psala jsem jeden den ráno a odpověď přišla až druhý den po urgenci a takto 2x)
    • Chybí vstřícnost

Objednala jsem zboží, které jsem stornovala a chtěla si objednat zboží jiné. Měla jsem kupon 100,-Kč na první nákup a když jsem požádala o obnovu, nebo náhradu tohoto nevyužitého kupónu, nevyšlo se mi vstříc, že kód byl využitý a že je můj problém, že jsem objednávku stornovala.
    Navíc odpovědi trvaly (odepsáno mi bylo až cca za 24 hodin a to po mé urgenci).
    Vybírala jsem podle recenzí, ale moje zkušenost příjemná není a už bych na tomto webu nenakoupila.

Reakce obchodu FERRINO

jednorázový slevový kód na první nákup na našem e-shopu Vám byl zaslán. Vy jste jej použila na objednávku, kterou jste dokončila a odeslala, tzn. že kód byl již v systému evidovaný jako využitý. Následně jste objednávku stornovala. Je mi líto, ale jednorázový slevový kód lze použít pouze jednou. Nezáleží na tom, zda jste objednávku stornovala, nepřevzala, vrátila, nevyzvedla nebo zda jste zboží objednala a ponechala si jej. Kód již zkrátka prošel naším interním systémem a není možné jej nadále využívat.

Rádi bychom se vyjádřili také k Vašemu názoru ohledně e-mailové komunikace s námi. Je mi líto, ale chodí nám desítky e-mailů od zákazníků denně. Opravdu není v našich silách reagovat na veškeré e-maily obratem. Za delší čekání na odpověď se Vám omlouváme, není to úplně standardem, vždy záleží na aktuální situaci na prodejně. V případě, že na vyřešení Vašeho požadavku opravdu spěcháte, je samozřejmě nejlepší volbou nám zavolat. Takto to řeší většina našich zákazníků a v případě, že se nám nedovoláte hned napoprvé, vždy na zmeškané hovory voláme zpět. Náš e-shop nedisponuje žádným call centrem či speciálním oddělením služeb pro zákazníky. Veškeré e-maily a telefonáty řeší naši kolegové z prodejny, a to v otevírací době prodejny, tzn. že se věnují přednostně zákazníkům, kteří přišli fyzicky na prodejnu. Dále zpracovávají objednávky a řeší telefonáty a e-maily.

Prošla jsem si zpětně celou e-mailovou komunikaci s kolegou z prodejny a neshledávám na ní nic "nepříjemného" ani "nevstřícného". Kolega komunikoval profesionálně a vše vysvětlil tak, jak bylo potřeba. Pro úplnost a objektivitu zkopíruji následně naše odpovědi na konec této reakce. Ráda bych zde ještě uvedla, že jste objednávku vytvořila cca ve 14 hodin ve středu, následně na potvrzení přijetí objednávky odepsala, že když bude odeslána ještě tentýž den, budete ráda a udělíte nám příznivé hodnocení. Následující den jste ji v 8 hodin ráno stornovala. Budeme věřit, že udělení Vaší negativní recenze mělo opravdu výše uvedené důvody (ačkoliv Vám vše kolega v e-mailech vysvětlil) a nešlo pouze o to, že jsme objednávku neodeslali ihned. V den objednání to již nebylo bohužel logisticky možné.

Velmi nás toto nedorozumění mrzí. Jsme také pouze lidé, všichni děláme chyby a pokud by na naší straně k nějaké došlo, vždy se k tomu stavíme čelem. Velké množství kladných recenzí je nám důkazem, že naši práci děláme tak nejlépe, jak dovedeme. Musím ovšem konstatovat, že ve Vašem případě k žádnému našemu pochybení nedošlo.

I tak Vám velmi děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme Vám krásný den.

Za tým Ferrino
    Lucie Danišková

Naše odpovědi z e-mailové komunikace:
    - Dobrý den, děkujeme za informaci a potvrzujeme storno Vaší objednávky.

- Dobrý den, požádáme Vás o ten slevový kod, ať se podíváme na platnost. Všechny mají omezenou platnost.

- Dobrý den, bohužel nemůžeme na veškeré emaily odpověď ihned, pokud je nějaký větší problém je nejlepší zavolat :) Bohužel Váš kod byl již použit v objednávce č.: 70038 ze dne 31.1.2024, tudíž ho již nelze znovu použít. Všechny tyto slevové kody jsou pouze jednorázové. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

- Dobrý den, kod využitý byl, v objednávce jak bylo psáno níže. To, že objednávka byla stornována z Vaší strany, nemění nic na využití či nevyužití kodu, stejně tak jako by třeba balíček nebyl převzat. Slevový kod jsme Vám poskytli, rozhodla jste se ho "nevyužít" stornováním objednávky. Bohužel Vám nebudeme zasílat další slevový kod na první nákup v hodnotě 100,-.

• Velmi ochotný prodavač poradil velikost po telefonu, sedělo perfektně

• První nákup a vše proběhlo v naprostém pořádku. Jsem velmi spokojená i se zbožím, cenou a bleskovým doručením. Vřele doporučuji