• mají knihy, které se jinde nedají sehnat nebo jen velmi těžko
    • i u takových knih není cena zvýšená
    • otřesný styl balení - levná zdeformovaná krabice nedbale přelepená izolepou, knihy jen tak naházené dovnitř bez jakéhokoli obalu nebo těsnění
    • trochu delší čas vyřizování objednávky (potvrzena až po 4 dnech, na druhou stranu během dalších 24 hodin jsem zásilku dostal)
    • občasné chyby v e-shopu (např. u jedné knihy byl obrázek jiné se stejným názvem, naštěstí dorazila ta správná)

Reakce obchodu FantasyShop

mrzí nás Vaše zkušenost se zabalením zboží, nicméně od nás odchází vše řádně zkontrolováno a zabaleno, knihy samotné do strečové folie a krabice je vycpána. K nejčastějšímu poškození obalového materiálu dochází při přepravě dopravcem (přepravní pásy, přeprava v kontejnerech...).
    Ohledně doby vyřizování objednávky - snažíme se všechny objednávky zpracovávat co nejrychleji. Vzhledem k protiepidemiologickým opatřením však pracujeme v nižším počtu zaměstnanců, byť objem objednávek přes e-shop se výrazně navýšil díky zavřeným prodejnám a nyní také předvánočními nákupy.
    Další faktor, který ovlivňuje tuto dobu je opět přepravce - často jsou knihy na externím skladu, odkud je nutno zboží poslat na e-shopovou centrálu, pak kontrola knih před expedicí...

Přejeme hezký den
    Tým Fantasyshop

• Dobrá komunikace
    • Dobré ceny

• Rychlé dodání, zboží v naprostém pořádku, dobré ceny
    • Skvělá dostupnost, obchod na dosah ruky
    • O žádné nevím