• Osobní odběr, rychlé vyřízení objednávky

• velmi výhodný nákup
    • neznám

jsem velice spokojena

Fan-fotbal.cz

• Možnost výběru v klidu z domova.

100% spokojenost, doporučuji všem.

Fan-fotbal.cz

zboží dorazilo v pořádku , což se nedá říci o jeho plastové krabičce.která byla rozbitá a musela být takto i odeslaná , protože to bylo celé pak zabaleno v dost odolném obalu a ten byl nepoškozen. Takže jako dárek to nelze zabalit.

• velký výběr
    • dobré ceny

velký výběr
    dobré ceny

Fan-fotbal.cz

• přehlednost a výborná komunikace
    • žádné.

první nákup v pohodě . stránky obchodu si dám do záložek.

• Pohodlný nákup z domova

• Rychlost dodací lhůty
    • Přehlednost obchodu
    • Nenalezl jsem žádné.

Vřele doporučuji, spolehlivost.
    Nalezl jsem zde předmět, který jsem už dlouho hledal a nikde jinde ho najít nemohl. :)

• dlouhá dodací lhůta

Ok

• bylo mi nabídnuto jiné zboží se slevou, z důvodu, že mé objednané zboží již nebylo
    • dlouhá doručovací doba
    • do dnes mi nebylo doručeno zboží

dobré ceny

• Přehledný a veliký výběr zboží

NAPROSTÁ SPOKOJENOST S NÁKUPEM.
    VŠEM DOPORUČUJI.

• osobní odběr v Praze
    • rychle dostupné zboží
    • dobré ceny
    • ne tak široký výběr zboží

Dobrý obchod pro fotbalové fanoušky, který má základní nabídku produktů hlavních týmů Premier League, které lze zakoupit přímo na prodejně v Praze. Osobně bych rozšířil nabídku o další týmy a více produktů jako jsou trička apod.

Reakce obchodu FAN-FOTBAL.cz

děkujeme za výborné hodnocení. Sortiment jednotlivých týmů se snažíme stále navyšovat. Budeme rádi, když u nás zase brzy nakoupíte :-)

Fan-fotbal.cz

• zboží nedorazilo, zadna komunikace

• Veliký výběr

Fan-fotbal.cz

Dobrý den,doba dodání byla super,ale jelikož jsem si nevšimla velikosti produktu,který jsem si převzala a zaplatila,volala jsem prodejci a dohodla se s ním na vrácení produktu a on,že mi pošle peníze na účet.Je to už 9 dnů a peníze mi stále nepřišli zpět.Hold jsem doplatila na svou důvěřivost,a poslala produkt jen doporučeně a né na dobírku.Obchod jsem kontaktovala a nikdo se mi neozval.Proto nedoporučuji,nevím jak by to bylo v případě reklamace.Asi na hodně dlouhé lokty.

Reakce obchodu FAN-FOTBAL.cz

mluvil jsem s kolegou a řekl mi, že jste si již spolu telefonovali a vše vyřešili. Z naší strany nevidím žádné pochybení, podle našich obchodních podmínek jsme nepřekročili dobu k vrácení peněz. Za nekomunikci z naší strany se omlouvám. Budeme rádi, když u nás zase nakoupíte.

Fan-fotbal.cz

super, jsme spokojeni :-)

Fan-fotbal.cz

• Nedostal jsem slevovou kartu ani slevu na objednané zboží
    • Následně ani odpověď na dopis, kde jsem se ptal na výše uvedené.

Reakce obchodu FAN-FOTBAL.cz

omlouváme se za nedostatečnou komunikaci. Na zboží byla dána 30% sleva. Davá se vždy maxímální sleva z původní ceny, kterou zákazník má, bohužel se slevy nesčítají. Omlouváme se za komplikace.

• sport
    • repliky dresů

dobrý

• osobní vyzvednutí zdarma
    • Obchod má na srovnávači zboží cenu 584Kč, ale když se prokliknu a chci objednat zboží je už za 649, což se mi teda nelíbí a přijde mi jako klamání zákazníka. Také mi vadilo, že jsem se tam hnala 2.1., když mi přišel e-mail, že je objednávka připravená k vyzvednutí a pánové mi sdělili, že mají inventuru. Proč to nenapsali do e-mailu, že si to můžu vyzvednout až od 3.1.??

Reakce obchodu FAN-FOTBAL.cz

děkujeme za Vaše upozornění. Vypadá to, že se špatně načetli informace z našeho eshopu sem na Heureku. Situaci řešíme. Určitě nebylo naším záměrem klamání zákazníka. Omlouváme se za komplikace.