• dostupnost

• Nemožnost se spojit s obchodem telefonicky. Zkoušel jsem ě dny a bez úspěchu.

Reakce obchodu Fajnestroje

děkujeme za Vaši recenzi, ale musíme se ohradit - objednávku jste udělal v době, kdy byla dovolená (od 26.9-30.9.2022) a byl jste při vstupu na náš e-shop upozorněn, že Vaše objednávka bude vyřizována nejdříve až 3.10.2022 po ukončení dovolené. Dále tam bylo sdělení, že máme současně zavřenou i kamennou prodejnu. To znamená, že opravdu nejsme přítomni a nejsme schopni v naší nepřítomnosti brát telefony, komunikovat přes emaily atd. Toto upozornění jste musel při našem vstupu na e-shop potvrdit, že rozumíte a přesto chcete vstoupit na naše stránky a udělat objednávku. Proto teď jaksi nejsme plně schopni porozumět Vaší stížnosti a Vašemu hodnocení.
    I tak samozřejmě děkujeme za Vaši objednávku a přejeme hezký den.
    Tým fajnestroje.cz

Došlo včas a přesně to co jsem chtěl. Můžu jen doporučit

Dobrá cena produktu, objednávka obratem vyřízena a zboží doručeno.
    tak jak jsem očekával.

Přijde mi úplně zbytečné posílat uhlíky ppl dopravou. Vzhledem k jejich váze by stačilo doporučené psaní a pod. Kór když se zboží platí dopředu... Cena poštovného by pak byla nižší, nebo využívat zasilkovnu...

Nakoupil jsem zde poprvé, bez problému.

Spokojenost nakupuji pravidelně

Spokojenost

Solidní průběh nákupu a dobré informace při doručování

• rychlé doručení
    • kvalita výrobku

Zboží přišlo velmi rychle.. Děkuji..

• Rychlost dodání. Úhrada za zboží při převzetí.

spokojenost

Vše proběhlo OK. Jediný obchod s požadovaným zbožím, dobrá cena.

zkušenosti s obchodem jsou dobré. Jen doprava jedné malé obálky za 115.- Kč je přehnané. Jistě by se našel jiný způsob a za méně.

• Ohromující rychlost dodání zboží

Velmi rychlé dodání zboží mohu doporučit

Rychlé doručení.

• Rýchlé vyřízení! Ale?
    • Zboží neodpovídalo obrázku,dokonce ani parametry nebyli přesné!???
    • a kvalita zpracování výrobku,nic moc!?

Uhlíky,které jsem obědnal byli sice označeny rozměry,které jsem potřeboval ,ale výška nesouhlasila a musela se upravit!!! A měla mít horní usazení pro pružinku,tu také neměla a ještě k tomu to bylo křívé,takže se to muselo také upravit!!! Podobný uhlík jsem mohl obědnat na jiných stránkách,ale za poloviční cenu!!! Ale já chtěl ten uhlík,který byl vyobrazený na obrázku a vypadal přesně jako ten původní! Bohužel ale přišlo přesně to co jsem nechtěl!!!?

• ok

• ochota
    • rychlost vyřízení objednávky
    • šíře sortimentu

Když jsem si zavolal, vyšli mi vstříc a za dvě hodiny už náhradní díl převzal dopravce