• Cenově příznivé.

V pořádku nakoupeno.

• Ceny
    • Osobní přístup
    • Rychlé doručení

Příjemné ceny a neskutečně milý a osobní přístup p. majitelky. :-) Takto to má vypadat, spokojenost veliká!

tentokrát to trvalo opravdu dlouho, celých 14 dní od objednávky

Reakce obchodu Fajne jidlo

Dobrý den, pane Černý,
    chtěli bychom se Vám omluvit za dlouhé čekání a zároveň objasnit, kde tato chyba nastala.

V objednávce jste měl polévku hrachovou jemnou BIO 120 g firmy PRO-BIO, která nebyla skladem. U takovýchto produktů čekáme na naskladnění a dodání od dodavatele mnohdy až 2 týdny – zde nastal ten zádrhel, že firma PRO-BIO neposlala námi objednané zboží dostatečně rychle.

To však nic nemění na faktu, že jsme Vás měli podrobněji informovat e-mailem, kde nastal problém. Za to se velice omlouváme a doufáme, že Vás tato skutečnost neodradila od příští objednávky. Už jste od nás objednával 3x, takže doufáme, že u čtvrtého nákupu budete 100% spokojen a odrazí se to i v hodnocení tady na Heurece.

Přeji chutný den,
    Adéla Matulová, majitelka firmy

zboží nebylo, obchod zrušil objednávku.

• Vše skvelé

Byl jsem mile překvapený rychlostí doručení i velkým sortimentem

• Spolehlivost, kvalitní zboží, solidní ceny

Velmi solidní jednání a rychlé dodání. Nakoupím znova.

• Super dodání

• Kvalita výrobků

Nakupuji pravidelně a vždy největší spokojenost

velice dobré

Neskutečně skvělá komunikace, milý zákaznický servis a rychlé doručení.

• rychlé jednání

doporučuji ostatním

Objednávka dosud nebyla vyřízena, z obchodu nemám žádnou informaci.

Reakce obchodu Fajne jidlo

Vážená paní Synková,
    dívám se do našeho systému, kde vidím, že jste si objednala 2x špaldovou mouku celozrnnou hrubě mletou BIO 4 kg BIOHARMONIE. Ta ale v době Vaší objednávky NEBYLA skladem. Interní záležitosti firmy PROBIO (která má svou „podznačku“ BIOHARMONIE) opravdu v malíku nemáme a ani mít nemůžeme, proto se na stránkách chráníme tím, že u každého jejich zboží (které právě nemáme skladem) uvádíme, že bude dostupné až do 14 pracovních dnů. Někdy firma PROBIO nedodává tak, jak by měla, někdy má své světlé chvilky a vše dodá tak, jak má. Každopádně Vaše zboží skladem NEBYLO, proto je možné, že dorazí až za 14 pracovních dnů – opět zdůrazňuji, že tuto informaci uvádíme na našem webu.

Dále bych ráda podotkla, že následující den od Vaší objednávky (objednávku jste provedla 13. 7. 2023), tj. 14. 7. 2023 v 8:08 hodin jsem Vám psala tento e-mail, cituji:
    „Dobrý den;
    zasíláme Vám informaci o stavu Vaší objednávky. Vyskladňování objednaných produktů je v procesu, případně vyprodané nebo dočasně nedostupné položky jsou zajišťovány u výrobců a dodavatelů.

O termínu vyskladnění vaši objednávky vás budeme informovat v nejbližší době.

Děkujeme za trpělivost

S přáním chutného dne
    Adéla Matulová“

Takže není bohužel pravdou, že jste žádnou informaci od nás neměla. Měla jste informace hned 2:
    1) Že Vámi objednané zboží NENÍ skladem, tudíž bude až do 14 pracovních dnů (viz naše stránky)
    2) Že Vaši objednávku vyřizujeme a chybějící položky (což ve Vašem případě byly všechny) vyřizujeme u dodavatele.

Proto nás mrzí to, že navzdory naší snahy a komunikace s Vámi, nás poškozujete na tomto srovnávači a neargumentujete pravdivými informacemi.

Přeji Vám chutný den a doufám, že podobnou taktiku nepraktikujete i u jiných e-shopů, protože pokud ano, tak je mi jich upřímně líto.
    Adéla Matulová, majitelka firmy

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Dobrý sortiment i ceny, na maily odpověděli i o svátku.

ok

100% Spokojenost