• Pres email obchod nekomunikoval a podle komentaru jsem objednal jinde.

• ---
    • u zboží uvedeno Skladem, přesto zboží nebylo a ani žádná alternativa...

špatný

• Jeho zástupce se vydává za několik různých firem.
    • WACO TRADE s.r.o.
    • [email protected]
    • www.naradielektro.cz
    • www.wmtechnic.cz
    • www.fabrik.cz
    • Loni jsem u nich koupil brusku Dewalt, po půl roce šla do opravy, přes jejích obchod. Bruska sice přišla jakoby opravená, ale v zimě nepoužívaná a na jaře při obroušení pár prken opět zkažená, tentokrát už firma nereaguje na emaily ani nezvedá telefony. Opravu jsem musel řešit přes servisní středisko v Ostravě.

Varuji Vás všechny před nákupem zboží v těchto shopech.!!!!!

• přehled o zboží

objednal jsem zboží,které bylo v nabídce,po osmi dnech mi přišla zpráva,že zboží není skladem a objednávka zrušena což mi rozum nebere

• Zboží do 14 nedorazilo,mobil neberou a komunikují pouze emailem. Po 14 dnech jsem se dozvěděl,že zboží skladem už není 2 měsíce a kupodivu když jsem vlezl opět na jejich stránky tak zboží píšou skladem. Jedná se o prášek RM 760 10kg na čištění koberců.

Je to první a doufám poslední obchod co mě takhle zklamal a proto ho nedoporučuji.Ještě že vše platím dobírkou. Pokud bych se o zboží nezajímal tak doted by mě nikdo nekontaktoval. Jsou to amatéři kteří svou práci nezvládají.

• První nákup a zřejmě poslední. Zboží jsem platil předem a je to před týden a žádná komunikace.

• nabízí co nemá

zboží jsem si objednal za určité peníze ale bohužel pak mi bylo odesláno mejl, že je dražší,což se dle mého by stávat prostě NEMĚLO!

• objednané zboží nebylo v uvedené ceně k dispozici, proto jsem objednávku zrušil

• -cena
  • Tovar som zaplatil, tovar nedoruceny, na maily neodpisuju, neviem sa dovola, stale obsadene

• Neaktualizovy e-shop

• Pokud chce přijít o služby, které výrobce deklaruje, tam je velmi vhodné nakoupit právě zde.

Příšerné! Nic zde nekupujte. Prodejce nedodržuje záruky deklarované výrobcem zboží. DeWalt deklaruje v případě nespokojenosti s výrobkem výměnu zboží či plné vrácení uhrazené částky a to do 30 dnů od nákupu, což se vztahuje i na používání zboží. O této záruce prodejce vůbec nevěděl, při tom je to jasně uvedeno v 5ti jazycích na obalu výrobku, stejně tak na manuálu i webu Je tedy dobře vidět, že prodejce absolutně neví co prodává a na krabici či manuál nebo web se nikdy nepodíval. Informoval jsem se tedy u českého distributora DeWalt, který mi tuto záruku potvrdil a to, že platí i pro použité zboží. Prodejce jsem o tom informoval, následovaly výmluvy, že je to z evropského skladu atd. Tato záruka ovšem platí pro celou Evropu. Po dlouhé získávání informací, které z prodejce lezou jak z chlupaté deky, bylo zjištěno, že pochází z polské distribuce. Která údajně sdělila, že o také záruce nic neví. Prodejce byl několikrát kontaktován českým zastoupením a bylo mu jasně vysvětleno, jak toto záruka funguje. Toto prodejce naprosto ignoroval. Pořádal jsem prodejce o zaslaní vyjádření od oficiálního polského distributora, čemuž nebylo vyhověno, s tím, že mi musí stačit vyjádření prodejce a odmítl dále situaci řešit. Sečteno podtrženo: naprostá ignorace faktů a ochota něco řešit, prostě jen sbalit prachy a čau. Chcete-li si koupit profesionální či nějaké dražší nářadí, najděte si raději autorizovaného prodejce, nejlépe s kamennou prodejnou, který prodávanému zboží rozumí a poskytne vám služby, které poskytnou má. Je naprosto jasné, jakými výmluvami bude prodejce na toto reagovat. Na to má jedinou odpověď - KECI V KLECI! Papír hovoří jasně.

Při prvním nákupu velmi dobrá služba.

• Vše bylo v pohodě.

• Možnost vyzvednutí zboží i mimo otevírací dobu.

• Nabídka značkového zboží za nejlepší cenu.

• rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá cena
    • žádné nevýhody jsem nenašel

Žádný jiný obchod neměl tak dobrou cenu.všechny ostatní ji měli stejnou.nebyl mezi nimi takřka žádný rozdíl.mé zkušenosti s tímto obchodem jsou dobré a pokud se nepokazí s kvalitou cenami i jednáním,tak bych jej určitě doporučil i ostatním.

• Poměr cena výkon.
    • Přehled operátora na telefonu.
    • -

Přijemné jednání.