• výborná cena a také nad 1000,-Kč dopravné zdarma!!
    • vůbec žádné slabiny nemá, ihned zboží odesláno a dokonce a mini vzorek pochoutky pro kočku- SUPER!!

výborně se nakupuje!!

Reakce obchodu Extragranule

Děkuji za kladný ohlas. Náš obchod se bude snažit i nadále rozšiřovat nejen nabídku produktů, ale i kvalitní péči o zákazníky. Zdeňka Valentová - Extragranule.cz

• Rychlé dodání, skvělá cena přepravy, dárek k objednávce a milý, ručně psaný vzkaz s poděkováním za objednávku - co víc si přát.
    • Zapracovala bych na vzhledu eshopu a informaci o odeslání balíčku emailem.

S objednávkou jsem moc spokojena, perfektní rychlost dodání - určitě se na eshop opět vrátím a objednám.

Výborný obchod,ke granulím jsem dostala i dáreček v podobě sušeného masa pro pejsky.

• Dobrá cena

Reakce obchodu Extragranule

Vaše objednávka je stále připravená k expedici. Bohužel do dnešního dne nebyla uhrazena, a proto Vám nebyla doručena. Je nám líto, že díky tomuto nedorozumění, máme od Vás tak špatné hodnocení.
    Zdenka Valentová - Extragranule.cz

• dárečky

doporučuji všem, velká spokojenost

• Ceny,dárečky
    • Dodací lhůta

Objednala jsem malé balení granulí,abych zjistila,jaké jsou a jak budou chutnat.Doba dodání je naprosto šílená.Potěšili mě dárky,ale

Dobrý den paní Komůrková,
    velmi se omlouvám za delší dodací lhůtu. Bohužel chyba je na straně přepravce - Česká pošta. Mohu jen doporučit jiný způsob přepravy. Na výběr máte z více možností - DPD, zásilkovnu a uloženku. Přeji hezké Vánoce - Zdenka Valentová (www.extragranule.cz)

zaujala mě doprava zdarma

• Výborná cena + milé překvapení v balíčku
    • Komunikace (nebo eshopový systém; nevím čím to bylo, každopádně došlo k nepříjemnému zdržení zásilky)

Jsou to zřejmě začátečníci a musí se ještě učit, ale v konečném důsledku jsem s nákupem spokojen a snahu jim upřít nelze. Balíček sice přišel s nepříjemně dlouhou prodlevou a my jsme potřebovali problém řešit akutně (nákup antiparazitika), ale zas potěšily nečekané drobnosti přibalené jako dárek (vzorek krmiva a hračka pro miláčka). Hlavní problém byl nespárovaná platba, kdy jsme to po týdnu bez reakce museli u prodejce urgovat. Pak ale byla reakce obchodu rychlá a balíček byl odeslán téměř ihned. Dalším problémem, za který už ale prodejce nemůže, byl s poštou. Dodání trvalo dlouho a sledování zásilky bylo k ničemu, protože to pošta neaktualizovala.

Děkuji za Vaše postřehy. Stále vychytáváme mouchy v systému :-(
    Služby České pošty jsou bohužel čím dál horší. V zátěžové zkoušce při týdnu Dopravy zdarma od Heuréky totálně selhala. Doporučuji se spolehnout na jiné dopravce - na výběr máme ještě DPD, výdejní místa a nově se osvědčila služba Zásikovna na adresu (kurýr od TimeIn přiveze zásilku až na Vámi určenou adresu).
    Zdeňka - Extragranule.cz

• Podle mne nenabízí žádné výhody.
    • Špatná komunikace.

V tomto obchodě raději nic nenakupovat.Zboží nedodávají,nekomunikují se zákazníkem.Omluva z jejich strany není žádná a ani nedají vědět proč objednávku zboží neposlali.

Dobrý den pane Edvarde,
    je mi líto Vaší špatné zkušenosti s objednávkou. Chápu Vaše rozhořčení. Díky této reakci jsem zjistila, že dopravce zásilku ztratil:-(

• Cena a rychlost.
    • Nic mě nenapadá.

Tak by měl vypadat pohodový nákup.

• Velmi nízká cena
    • Milý dáreček při nákupu
    • Zboží odpovídá popisu
    • Příjemné stránky
    • Zboží bylo špatně zabalené - A4 obálka mi byla poštou vydána rozlepená, protože lepidlo obálku neudrželo slepenou.
    • Stránky mi přišly mírně nepřehledné, ale to je detail.

S nákupem jsem velmi spokojená a pokud by se vylepšil způsob zabalení zboží (stačilo by místo uzavření přelepit páskou), určitě si příště objednám znovu. :-)
    A děkuji za dáreček!

Levné zboží
    Dobrá komunikace
    Rychlé vyřízení objednávky

• zdravé pomlsky

Tenhle obchod velice rád doporučuji na 100%. Paní majitelka neskutečně milá a vstřícná a ještě mi osobně přivezla až domů + dáreček navíc co moc potěšilo mne i pejska, tady vždy rád objednám.

• Rychlost a spolehlivost.
    • Zadne

Urcite doporucuji a dekujeme za mile darecky, ktere prisly s balickem pro nasi kocku;-)

• Velmi výhodná cena.
    • Se žádnou jsem se nemusela potýkat.

Měla jsem trochu obavy z nákupu v tomto obchodě, jelikož měl skutečně nejnižší cenu jakou jsem na netu našla a navíc měl málo recenzí (všechny pozitivní). Jsem ráda, že jsem zariskovala, byla jsem mile překvapená rychlostí a kvalitou nákupu. A navíc na mne v balíčku čekalo překvapení v podobě dárečků, což nebývá příliš obvyklé. JSEM TEDY NAPROSTO SPOKOJENÁ.

• Zboží za slušnou cenu, neplatí se poštovné a rychlé dodání.
    • nemá

• PERFEKTNÍ komunice
    • ŽÁDNÉ :)

• Bez dopravného

Nákup - jedna z nejnižších cen granulí na netu a bez dopravy :-)
    Vše proběhlo naprosto v pořádku.