• zboží ,které jsme vybrali nenabízel žádný jiný obchod

Náš první nákup v obchodě.zboží dorazilo ve stanovené lhůtě a v pořádku.s obchodem jsme spokojeni.

• velký výběr zboží
    • rychlost dodání
    • žádné mně nenapadají

vyzkoušejte si to

Už měsíc čekám zda objednané bude zboží doručeno, nebo mi napíší z obchodu co se děje.
    Komunikace = 0

Nemůžu tento obchod doporučit, když nejsou schopni odepsat po měsíci jak to vlastně vypadá z objednávkou.

• Krásné zboží, dobře ceny

• nejlevnější zboží na netu
    • méně přehledné stránky

• Nízké ceny a rychlé dodání

Rozhodně doporučuji

• Doporučuji nákupy na EXTRA CENY. Firma funguje spolehlivě. Zákazníka průběžně informuje o dodání zboží.

Děkuji za doručení druhé části objednávky a za přiložený dárek, který potěšil mě i kolegyni. SUPER. Ať se daří.

• Nevidím žádné pozitiva.
    • Jsem velice zklamaná. Přišla jen půlka mé již zaplacené objednávky. Stále doufám, že dojde k nápravě a zbytek zásilky mi bude doručen.

Neobjednávejte zboží, hlavně neplatit zboží přes internetové bankovnictví dopředu. Nemusí dojít celá zásilka.Tento obchod nedoporučuji.Nákup je nespolehlivý.

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

dnes jsme spolu mluvili po telefonu, při expedici kolega omylem poslal pouze jeden kus, zítra posíláme další kus, zákazníkovi jsme omluvili a ihned sjednali nápravu.

• Nezjistila jsem žádné

Velmi dobrá a rychlá koupě.

• Super ceny.
    • -

Velká spokojenost.

Nedoporučuji není mi jasné jak muže obchodník zabalit a poslat poškozené zboží.Zboží došlo poškrabané s chybějící částí která nebyla ani v krabici,tudíž nemohlo dojít k poškození přepravou.

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

omlouváme se za komplikace, zboží jsem před odesláním kontroloval a kytaru balil,
    pokud se poškodí zboží při přepravě, posíláme pro zboží kurýra,který přiveze nové zboží a odveze na naše náklady poškozené, stejně postupujeme při reklamacích, prosíme o info na který den objednat přepravu.

děkuji,Udatný

• Jedinečnost
    • ?

Dobrá cena, komunikace.

• Dlouhá dodací lhůta, přesto že zboží bylo skladem.

• žiadne
    • nereaguje na reklamáciu

Neserióznosť...

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

Zboží se nejdříve musí poslat na naši adresu na reklamaci, pak je reklamace vyřizována.

děkujeme ExtraCeny.

• V Slovenskej verzii sa mi nepodarila vytvoriť objednávka, tak som ju musel urobiť v Českej verzii stránky.

• Levnějši zboži
    • žadné

doporučuju

• Doba dodání. Zboží dorazilo do dvou dnů.
    • Lehce poničená krabice výrobku z důvodu balení do ještě větší krabice, která nebyla skoro vůbec vystlaná.

Spokojen.

• dobrá komunikace a důvěra,majitel poslal zboží ještě před zaplacením
    • není uvedeno číslo účtu, z nabízených bank jsme si nevybrali, ale e-mailem se vše vyřešilo

slušný obchodník

• měl na skladě to, co jsem rychle potřebovala.
    • Bylo to za dvojnásobnou cenu, než jinde.

Vše klaplo, jak slibují.