• Rychlé jednání
    • Zboží odpovídá popisku a obrázku
    • Chaos v objednávkách

Obchod si nezakládá na komunikaci. Sice všechno vyřídí, popřípadě opraví, ale na komunikaci neodpovídá.

• Rychle dodani
    • Ceny

• Bohužel nic, zboží nedoručeno
    • Po 10 dnech ani vidu po zboží, které mělo být do 6 dnů dostupné. Navíc je stále v nabídce.

Nedoporučuji.
    Pokud není zboží k dispozici (prodejce navíc na e-shopu deklaruje zboží jako dostupné) a prodejce není schopen o tomto zákazníka informovat, nemůže se jednat o seriózní obchod.
    Nakupuji v drtivé většině přes e-shopy a korektní a rychlé jednání vypadá jinak.
    Zboží za cca 3000 Kč je pro tento e-shop zřejmě nevýznamná transakce.

• Rychlé dodání, zboží super. doporučuji

Obchod mám na doporučení a maximální spokojenost

• Dobré ceny.
    • Super komunikace.
    • Rychlost dodání.

Objednával jsem od nich již podruhé, žádný problém. Doporučuji

• Ceny, ovšem na úkor kvality
    • Nereagují na emaily, mrtvo.

U objednaných posuvných dveří byla prasklina na horní části dveří. Materiál je totální aušus. Kontaktoval jsem prodejce několika emaily, ovšem odpovědi jsem se nedočkal. Nereagují na nic.

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

Byl jste kontaktován na email, bohužel jsme se nedočkali odpovědi, byla Vám nabídnuta sleva nebo vrácení zboží.

• super polička,dobrá cena

všem mohu doporučit na 100%

• Doručení v uvedené lhůtě
    • Odpověděli mi na dotaz ještě před uskutecnenim objednávky
    • Zboží za výhodnou cenu

Zboží za vyhodnou cenu
    Zadny problém s komunikací
    Ochotný prodejce

• V pondělí objednáno,a v úterý doručeno.
    • Nízké ceny,velký výběr.
    • -

Doporučuji.

• Nabizi zbozi, ktere nema. Objednavka po tydnu stornovana z jejich strany. Prvni zkusenost a hned spatna...z ostatnich recenzi asi ne uplne neobvykly stav.

Nedoporucuji

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

Bylo objednáno zboží u kterého byla informace, zboží je vyprodané, proto nebylo odesláno.

• zajímavé nabídky a ceny
    • objednala jsem si z e-shopu na bankovní převod a čekala asi týden a nějaké pokyny, potom mi přišel mail, že moje objednávka byla stornována, protože dodavatel neodeslal zboží...

První zkušenost a hned zklamání.. Ale alespoň, že dali vědět před odesláním peněz a ušetřili další starosti

• Zboží jsem sice vracel, ale vše proběhlo bez problémů, peníze vráceny, perfektní komunikace.

• Kvalitní zboží, rychlé dodání, mírné ceny, skvělá komunikace.

vše v naprostém pořádku

• Při dotazu na zboží rychlá odpověď, následovalo rychlé a bezproblémové doručení (byl to darek, tak jsem potrebovala dorucit včas a tahle volba se vyplatila), kvalitní zboží a přitom za dobrou cenu, určitě doporučuji a nakoupím zas

dobra komunikace
    rychle doruceni
    vyhodna cena
    doporucuji

• Bambusový odkapávač na nádobí přišel rozlepený, protože byl špatně vyrobený. Po úpravě a slepení se dal použít.
    • Dále jsem objednal dva chladící podstavce pod notebook. Jsou vyrobeny z asi 2 mm tlustého plastu. Jeden mi přišel prasklý. Podstavce chladí, ale velice hučí.

Zboží podle obrázků vypadalo pěkně, ale skutečnost vypadá jinak.

Reakce obchodu ExtraCeny.mimishop.cz

na internetovém obchodě mimishop.cz/extraceny nebylo toto zboží vůbec prodáno, tato recenze nepatři našemu obchodu,

děkuji,Udatný

• Vše super. Komunikace s prodávajícím. Zboží nebylo skladem a přesto mám zboží už ve čtvrtek doma. A objednáno bylo v pondělí.Zabaleno v krabici a vše v pořádku!!! Nemám žádnou výtku a doporučuji

Bála jsem zde nakupovat,dle recenzí obchodu. A nakonec jsem to riskla a jsem za to ráda! Vše ok a rychlá doprava. V pondělí objednáno,nebylo skladem a ve čt doma. Děkuji

• Zboží přesně podle popisu, dobrá cena, levná doprava, velké plus pro možnost vyzvednutí v PPL Parcel Shopu.
    • Zatím neshledávám

Tento eshop doporučuji.

• kvalita odpovídající ceně
    • komunikace,dodnes neodpověděli na mou otázku..

• jedno objednané zboží nebylo, i když bylo psáno skladem, prodejce se ale hned ozval, zda chci zbytek objednávky
    • zboží přišlo jen zabalené do folie, a vzhledem k tomu, že to byl akupresurní polštář, tak to považuji za nedostatečné, navíc pod fólií byly zbytky šatních molů

nevím, nechci prodejci ublížit, ale měl by si více hlídat, v jakém stavu zboží posílá