• Přehlednost e-shopu, rychlá dodací lhůta, maximální spokojenost se zbožím i doručením zboží.

žádné nevýhody jsem nezaznamenala

Děkujeme za recenzi.
    Extra-prádýlko

dlouhá doba dodání, mohla by být lepší komunikace

Hezký den,
    objednávku jste měla na dostupnost a zároveň i následující výměnu. Pokud zboží není skladem musí se chvíli počkat na naskladnění. Dle historie v našem systému vše proběhlo v pořádku.
    Extra prádýlko

super nabídka, rychlé dodání a kvalitní zboží

• Široký sortiment
    • Rychlé doručení
    • Ceny

Tohle byl můj první nákup. Vcelku rychle se ozvali, že druhý objednaný výrobek není skladem. Tak jestli budu čekat nebo mi mají poslat jen podvazkový pás.

Hezký den,
    dle vaší odpovědi jsme okamžitě odeslali jen jeden výrobek.
    Extra prádýlko

• Vše v pořádku a korzet krásný

• nedodání zboží, kdy již 14 dní čekám na zboží, které jsem dopředu zaplatila!!! Komunikace nulová, žádná reakce na mailový dotaz k dodání, nemožnost se telefonicky dovolat.

Bohužel absolutní nespokojenost, zboží jsem si objednala, ihned z účtu zaplatila a po 14 dnech jsem zboží (ani peníze) stále neměla, nikdo nereagoval na můj mailový dotaz k dodání, ani jsem se nemohla dovolat na uvedené telefonní číslo.

Hezký den,
    ano, finanční obnos je připsaný bankovním převodem 25.5, nákup odeslaný 10.6.
    V objednávce jste viděla, že zboží je na dostupnost od 3 do 19 dnů.
    My jsme vám nákup odeslali po 14 dnech (od vaší objednávky), jak sama uvádíte, Z naší strany e-shopu je vše v naprostém pořádku.
    Pokud je platba bankovním převodem nemá absolutně žádný vliv na dodací době, ale vy platíte méně za dopravu.
    Co se týče komunkace s naším obchodem není pravda, že nereagujeme. Na nepřijaté hovory voláme v co nejkratší možné době, mailová komunikace je taky v pořádku, reagujeme na maily.
    Chci se omluvit za hodně pozdní odpověď/ reakci na toto hodnocení, ale nebyli jsme zde několik měsíců.
    tak toto k vysvětlení.
    Extra-prádýlko

Bohužel veliká chyba,že jsem si zboží nechal zaslat službou PPL.NEDORAZILO.Nerespektovali čas dodání,který zasílali v SMSkách.

Výborné

• výhody ,ž je větši xxxxl-xxxxxl!!!! podprsenky 100 E,F.

• NEVÍM, ZBOŽÍ JSEM ZAPLATILA, ALE ZATÍM NEDORAZILO
    • DLOUHÉ DODACÍ LHŮTY

????

Hezký den,
    je to již dlouho, ale co jsme dohledali, tak vaše platba přes PAYU neproběhla, proto jsme vám nákup nemohli odeslat.
    Extra-pradylko

• výběr a kvalita

vše v pořádku,zase zde nakoupím

• přehlednost, cena

Spokojenost

• Krásný kvalitní prádlo super domluva. Pro mě bohužel malá velikost

Opravdu doporučuji velká nabídka

• Prádlo i pro plnoštíhlé postavy za super cenu
    • Nemohla jsem najít tabulku velikostí, na webových stránkách bych ho umístila na lépe viditelné místo

Bez problémů, doporučuji

• líbilo se mi zboží
    • komunikace a dodávka selhaly
    • objednala jsem si 2 ks kalhotek, potvrdili mi objednávku v uvedené výši, poslali na mail fakturu a došel jen 1 ks - bez vysvětlení nebo omluvy

zásadně nedoporučuji - neplní podmínky a neunavují se o tom vyrozumět kupujícího, kterému objednávku potvrdili s tím, že objednané zboží zasílají. Tak mi přišly kalhotky za 169,- Kč a zaplatila jsem 99,- Kč poštovné. Přijde vám to normální??? 10 let nakupuji na všech internetových obchodech ale tohle
    se mi ještě nestalo!Obrátila jsem se na prodejce, ale neobtěžoval se odpovědět mi. Nesolidní obchod.

• Dostupná cena

• Avizovana lhuta dodani 3 az 19 dnu, ale objednavku jsem zrusila az 27. den, kdy mi nebyli schopni rict, kdy a nebo zda vubec zbozi dorazi. Do obchodu jsem volala ja, ze strany prodejce po celou dobu zadna komunikace.

• Rychlé vyřízení objednávky

Obchod doporučuji, mají opravdu velký výběr pěkného oblečení. Objednávku velmi rychle vyřídili a vše dorazilo v pořádku. Příště opět ráda nakoupím.