• kvalitní postele z masivu za rozumné ceny
    • flexibilita v rámci dopravy - večerní doručení, výnos do patra
    • ochota, příjemné jednání

Mohu doporučit, nakupuji opakovaně.

• Skvělý přístup
    • Brzké doručení až domů přesně dle domluvy
    • Kvalitní nábytek
    • Ochota

• Tento obchod je super. Odvedli krásnou a kvalitní práci. S takto ochotnými lidmi jsem se ještě nesetkala. Pro lepší představu nám poslali doplňující foto a poradili co a jak... Po objednání bylo zboží rychle zhotovené a dodané až na místo. Jsem ráda, že jsem objednávala právě zde. Obchod můžu jedině doporučit...

• Objednané zboží bylo doručeno následující den
    • Doprava zdarma, včetně vynesení do 1. patra
    • Moc milá a vstřícná paní
    • Velmi kvalitní výrobek

Rychlost,příjemný pán u rozvozu zboží

Ahoj.
    Extra-nabytek musim jenom pochvalit.Vyborna komunikace,moznost domluvit si termin dodani - mame s partnerkou oba 12 hod.smeny,dovoz a nastehovani do domu.Co se tyka vlastni postele - design a zpracovani - zlate ceske rucicky.Trvanlivost zatim nelze zhodnotit,ale vzhledem k materialu - masiv snad budw dlouha.VK

Kvalitní zpracování, jednoduchá montáž patrové postele, rychlé dodání.

• Příjemná paní,vše vyřídila podle přání,zboží dovezli až na misto kam jsem potřebovala,..
    • Velký výběr,rychlé vyřízení objednávky
    • Žádná

Velká spokojenost s obchodem ,pokud budu něco potřebovat z jejich sortimentu opět objednám u této firmy

• Velký výběr postelí
    • Dobrá komunikace
    • Doprava zdarma
    • Rychlé vyřízení objednávky

Jsem opravdu spokojená. Zboží dovezli zdarma , ochotně odnesli až na místo kam jsem potřebovala.
    Během týdne od objednání jsem měla vše doma,a z toho 2 pracovní dny byli svátky.
    Ráda zde znovu nakoupím. Rozhodně mohu doporučit.

• bezkonkurenční rychlost dodání požadovaného zboží
    • doprava zdarma
    • dobírka zdarma
    • velké množství položek skladem
    • příjemná komunikace s obchodem

Když se nečekaně vyskytla potřeba rychlého nákupu postele, zvolil jsem ověřenou kvalitu konkrétní značky a začal hledat prodejce. Těch je na trhu několik, jenže s dodací lhůtou delší než 1 týden, až na jednu výjimku a tou byl v tomto případě: Extra nábytek.
    Při odeslání objednávky jsem ve spěchu opomněl označit odstín a paní Biskupičová napříč pokročilé době mě na tento nedostatek obratem upozornila, aby objednávka byla kompletní. Dokonce tento obchod nabízel i moření v široké škále bez příplatku, což u jiných rozhodně není zadarmo.
    Můj požadavek rychlého dodání byl brán natolik vážně, že mi požadované zboží provozovatelka obchodu dovezla osobně za neuvěřitelných 20 hodin od podání objednávky a to jsem ji zadával ve večerních hodinách!
    Z mého pohledu super obchod. Pro příště jsou mým jasným favoritem.
    Děkuji za velice dobrou práci.

• Informace na eshopu odpovídali skutečnosti, rychlost dodání bezkonkurenční :-)

Obchod doporučuji, rychlé a příjemné jednání

• Pohodový nákup bez komplikací
    • na postele rychlé dodání, takže spokojenost

Narazil jsem na shop náhodou při hledání masivních postelí a po zkoumání dalších obchodů nakonec nakoupil - mohu doporučit.

• Rychlost, doprava zdarma.

Doporučuji všem.

• výborná komunikace
    • výrobce, dokončení výrobku dle požadavku do 10 dnů

• rychlost, kvalita, výborná komunikace

Všem doporučuji!

• Nabízí i výrobky ze skutečného dřeva, za přijatelnou cenu a v moc pěkném provedení.

příjemný obchod
    přehledné webové stránky
    rychlé dodání
    příjemná a rychlá komunikace obchodu (v balení nám chyběl jeden spojovací materiál a po telefonické domluvě byl ihned zaslán, tak jak bylo slíbeno)
    celkově jsem velmi spokojena a obchod bych doporučila

• výběr zboží
    • rychlost dodání

tento obchod jsme už doporučili známým

• bezvadná komunikace
    • ochota a vstřícnost
    • výborně zabalené zboží /ještě jsme tak precizně zabalené zboží neviděla/

Perfektní obchod, který dělají ochotní a zodpovědní lidé, kteří mají svoji práci rádi :)

• Pestrý výběr zboží, dobré ceny, rychlá dodávka.

Jsem více jak spokojen s výběrem, komunikací a s dopravou.
    Mohu proto všem doporučit.
    Velmi vstřícné jednání.

Naprostá spokojenost s kvalitou zboží, komunikací obchodu a rychlostí dodání, proto jednoznačně doporučuji a děkuji.