OK

A 1 +

Po týdnu nejsou schopni podat informaci, že je zboží předáno přepravci.

Vše bylo tak jak bylo nabízeno. Už to svědčí o serioznosti obchodu.

• Velmi rychlé a kompletní vyřízení objednávky

Zboží nedorazilo, na dotaz, zda bylo odesláno bez odpovědi.

Reakce obchodu EVfoto

Vaše hodnocení si plně zasloužíme.
    V systému pošty se zdá, že zásilka RR1552317352M z nějakého nepochopitelného důvodu byla poprvé zpracována týden po jejím odeslání a do dnešního dne se nepohla.
    Díky Vašemu hodnocení jsme našli Vaši zprávu v nevyžádané poště.
    Ihned zítra ráno jdeme na poštu, abychom zjistili, co s Vaší zásilkou je a zároveň rovnou pošleme náhradní balíček, aby reklamace té staré nezdržovala doručení.

• velmi příznivé ceny
    • dobrý poměr výkon/cena
    • vstřícný přístup

široký sortiment, rozumné ceny

• komunikace

celková spokojenost s obchodem

Je to moje první zkušenost s tímto obchodem. Sice zatím na zboží čekám, ale není to pro mě problém. Webové stránky obchodu na mě dělaly celkem dobrý dojem.

• rychlost doručení
    • dobrá cena

14 dní od objednávky mi zboží stále nedorazilo a ani mě nikdo z obchodu nekontaktoval, aby mi vysvětlil, proč je takové zdržení.

Reakce obchodu EVfoto

Rozumím tomu, že čekání na zboží bylo o to nepříjemnější, že jsme pro Vás zboží ke dni Vaší recenze ještě neměli. :(
    Při objednávání nebyla jedna z položek skladem a u ní jsme při objednávání zobrazovali dobu dodání 3 týdny.
    Urychlit jsme to nedokázali a to jsem Vám také potvrdil, když jsme spolu hovořili.
    Děkuji Vám za zpětnou vazbu. V komunikaci se obzvláště v takových případech potřebujeme zásadně zlepšit.

• všechno proběhlo tak jak jsem si představoval

Rychlé dodání

První plus (komunikace poprvé): Jeden z té malé hrstičky (e-)shopů, kde bylo (kromě mailů) možné komunikovat i přes SMSky, čehož si jako člověk neslyšící (jako poleno) velmi cením.
    Druhé plus (komunikace podruhé a řešení problému): Při odběru (jeden mnou zvolený podnik z výběru) nastal trochu problém - z náhlých personálních důvodů ho museli na chvíli zavřít. Spojila jsem se tedy znovu s majitelem(?) obchodu a problém byl rychle vyřešen, dohodli jsme se na jiném místě odběru.
    A třetí plus: sortiment jako takový (opravdu velký výběr filtrů, apod.) a přijatelné ceny.
    Díky!

• Vstřícnost, a široký výběr

doporučuji pro široký sortiment

• Rychlostdodání a cena výrobku. Děkuji

• dobrá komunikace
    • ceny

• Cena a rychlost dodání.