• Vyborna komunikacia, Siroky sortiment

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Na zlepšení přehlednosti obchodu pracujeme každý den. Snažíme se najít ideální řešení, aby vyhovovalo všem:-) Kdybyste cokoliv potřeboval, tak se klidně ozvěte. Hezký den, pan Fitinka

• Rychlost odeslání a komunikace

Určitě doporučuji. Již den a půl od objednávky a platby převodem mezi různými bankami mi zboží dorazilo. Naneštěstí to byl špatný rozměr ventilu, ale s paní jsem se po telefonu dohodl na řešení. Hned následující den mi kurýr výměnou za původní balíček dal balík správný i s dárkem - hezkým polo třičkem :). Takže určitě doporučuji!

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Bečko, bylo nám ctí:-) Když uděláme chybu, tak se k ní postavíme čelem a ihned řešíme. Jsme rádi, že jste byl nakonec spokojen. Díky moc za recenzi a přejeme hezký den,pan Fitinka

vše bylo jak má být....

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, 4,5 za dodací lhůtu z 5-ti je špatně:-) Děkujeme za zpětnou vazbu. Pořád máme co zlepšovat:-) Děkujeme za recenzi a přejeme hezký víkend. Mejte se, pan Fitinka

• Velka ochota...pracovnici sami kontaktovali vyrobce v Italii a zjistili aktualni sortiment
    • nevim

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za dalších 5 hvězd. Snažíme se dělat vše tak, abyste vy byli maximálně spokojeni a my měli z toho radost. Budeme rádi, když se k nám budete vracet. Přejeme hezký den a kdyby bylo potřeba cokoliv z našeho oboru, ozvěte se:-) pan Fitinka

• dobré ceny

obchod doporučuji

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Tomáši, děkujeme Vám za 5-ti hvězdičkové hodnocení a doporučení. Velice si toho vážíme:-) Kdybyste potřeboval cokoliv dalšího, budeme rádi, když se ozvěte. Hezký den, pan Fitinka

• -poptávka je plněna k mé spkojenosti
    • -výhodná cena
    • -nemám záporné vyjádření

-výhodná cena
    -pružné dodání
    -spokojenost
    -doporučuji tento obchod dalším zájemcům v oblasti topenářství

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Hynku, děkujeme za hodnocení a velice si vážíme Vašeho doporučení. Takové recenze hodně potěší:-) Kdybyste cokoliv ještě potřeboval, jsme plně k dispozici.Přejeme Vám úspěšný den, pan Fitinka

• Příjemný personál, dovede poradit.
    • nejsou

Doporučuji.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi a přejeme Vám úspěšný den. S pozdravem, pan Fitinka

Kvalitní zboží, ucelený sortiment, vše skladem.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Frýberte, děkujeme Vám za opětovnou recenzi a opakovaný nákup. Velice si toho vážíme a přejeme Vám hezký den. V přípaqdě potřeby jsme Vám kdykoliv k dispozici. S pozdravem, pan Fitinka

• Kvalita a dlouhodobá záruka a tomu odpovídajíci cena

Kdo je připraven není ohrožen.Pro nerez hadičky Flexira jsem se rozhodl po tom když jsem si přečetl článek kolik bytů je každý rok vytopeno nekvalitními gumovými hadičkami které rychle zprachniví a praskají, a kolik škod a zbytečné práce mají vytopení občani jen díky tomu že se dívají především na cenu a nikoliv na kvalitu. Pokud nejste dlouho doma tak kromě práce s vytopeným bytem nebo domem vás čeká i nemalý účet za vodu.Hadičky Flexira žádnou gumovou duši nemají a vydrží daleko vyšší tlak a mají úžasnou záruku 1O let což svědčí o mimořádné kvalitě těchto hadiček.To vše jsem bral v potaz než jsem se rozhodnul pro výměnu všech gumových hadiček s opletením za daleko kvalitnější hadičky Flexira.

• Velké množství položek skladem, široký sortiment, velmi slušné ceny.
    • Trochu méně přehledné řazení zboží.

Jako jeden z mála obchodů má plný sortiment hadic Flexira. Ostatní zboží zajímavé a také skladem. Dodací lhůta krátká, komunikace obchodu výborná. doporučuji.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Ondro, děkujeme Vám ze recenzi a zpětnou vazbu. E-shop je trošku jako žívý organismus. Vyvíjí se a mění. Stále se učíme a hledáme takové řešení, abyste byli všichni spokojeni. Hlava otevřená novým podnětům a nápadům. Přeji hezký den, pan Fitinka

• velký výběr
    • přehlednost

Pokud Vám nezáleží tolik na ceně, tak doporučuji.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Jiří, děkujeme Vám za recenzi. Díky tomu, že jste vyplnil i textovou část hodnocení, Vaše recenze se zobrazila v pořádku. Ne káždý to dotáhne až do tohoto finále. Tzn.spousta recenzí se pak nezobrazí:-) A to je škoda. Za to Vám vřelé díky. A teď, co se týče samotného hodnocení. Velký výběr? Furt je toho málo, co bychom chtěli nabídnout:-) Přehlednost? Pořád pracujeme na optimalizaci tak, abyste měli co nejméně práce:-) A Váš dovětek o ceně? Víte, nechceme patřit k těm, kteří prodávají za "každou" cenu, která odpovídá kvalitě. Chceme nabízet zboží za cenu, kterou si zaslouží. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme, se všema se známe osobně a za jejich kvalitu ručíme:-) Každopádně díky moc za recenzi. Jsme rádi, že jste rádi a přeji úspěšný den. A zase někdy na shledanou:-) pan Fitinka

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Možný osobní odběr.
    • Doprava nad 1000 korun v ceně.
    • Nevhodný název eshopu, velmi špatně se pamatuje.

Nakoupil jsem v tomto obchodě poprvé. Zboží došlo do týdne, nutno podotknout, že jsem byl
    telefonicky upozorněn na nedostupnost některé z
    objednaných položek.
    Výhody: možnost osobního odběru a doprava nad 1000 korun v ceně-ne vždy je to samozřejmostí.
    Spokojenost-doporučuji.
    Již jsem uskutečnil další objednávku.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Pavle, děkuji Vám za recenzi. Tluču hlavou do zdi, ale před 3mi lety se nám zdál ten název jako skvělý nápad:-) Patrně profesní slepota:-) Máte úplnou pravdu. Už pracujeme na změně. Co se týče dostupnosti některých položek. Může se stát, že se objednávka trefí zrovna do něčeho, co je na cestě nebo ještě není naskladněno. Ale i na tom pracujeme. Věřím, že příště už to bude za plný počet hvězd. Přeji hezký den, pan Fitinka

• Rychlost,přehlednost

Perfektní

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Mílá Doris, děkuji Vám za pozitivní reakci a vyplnění i textového hodnocení recenze. Ne každý hodnocení dotáhne do konce:-) Moc si toho vážíme. Kdybyste potřebovala v budoucnu poradit s čimkoli z oboru voda-topení-plyn, neváhejte nás kontaktovat. Přeji hezký den a pohodový konec týdne, pan Fitinka

• prikladny pristup obchodu k zakaznikovi

maximalni spokojenost

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi a jsme rádi, že jste spokojený zákazník. Přejeme Vám hezké Veselé Vánoce a hlavně stálé zdraví v příštím roce:-) pan Fitinka

• Vše OK

Nevznikl žádný problém - vše jak má být
    Mohu doporučit

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane, děkuji Vám za kladnou recenzi. Budeme se snažit pro příště na plných 5 hvězd. Věřím, že 4 a půl hvězdy je motivační:-) Ještě jednou díky a hezký den, pan Fitinka

Bezproblémový nákup, ochota, dobrá komunikace.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Pořád platí, cokoliv budete potřebovat vm oboru topení, třeba jen poradit, můžete se na nás spolehnout. Hezký den přeji, pan Fitinka

• technicky perfektní poradenství
    • nevím

potřebujete-li vyřešit top. problém obratte se na tento obchod

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, Fando, díky moc za recenzi. Jsme tady od toho a jsme tady pro Vás. Rádi poradíme a když sami nevíme, tak se za to nestydíme a víme, kde se zeptat:-) Hezký den přeji a ať se daří, pan Fitinka

• Nefalšovaná ochota proaktivně vyřešit individuální problém
    • Velmi vstřícné lidské jednání
    • Rychlé doručení, navíc nad 1000 Kč zdarma
    • Opravdu nemohu říci jediné "ň" proti.

Na tento e-shop jsem narazil náhodou a mohu jej každému vřele doporučit. Pan Fitinka mi velmi ochotně poradil, zjistil požadované informace o konkrétním produktu a další den jsem měl objednávku doma včetně malé pozornosti. Poštovné bylo na účet podniku. Propiska s blokem na psaní potěšila. Co víc si přát? :-) Pan Fitinka zkrátka moc dobře ví jak se chovat k zákazníkovi a jak jej učinit více než spokojeným, což zdaleka není všude běžné. Například v jednom nejmenovaném velkoobchodu pro instalatéry s opeřencem v logu jsem se opakovaně setkal s frontami a chováním podavačů (to není překlep) jak za socialismu. Když jsem tam chtěl něco, co neměli skladem, tak ze mě udělali idiota, že to nejde, nevyrábí se to a i kdyby se to náhodou vyrábělo, tak by objednávka trvala strašně dlouho :-) Tak toto u pana Fitinky nezažijete. Opravdu rád jsem u něj utratil svých 1.353 Kč a VÁŽÍM si takové služby. Péče a pozornosti, které se mi jako zákazníkovi dostalo, jsem u konkurence i z jiných oborů nezažil ani při utrácení řádově větších částek. Přeji panu Fitinkovi, aby zůstal svůj a nepřestalo ho to bavit.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, pane Kopecký, reaguji sice pozdě, ale přece. Díky moc za Vaši pochvalu. Takové recenze hodně nabíjí a motivují k další práci. Kdybyste cokoliv dalšího potřeboval, jsem plně k dispozici. Dobře jsme si popovídali:-) Hezký den přeji, pan Fitinka

• šíře sortimentu

Ať to každý zkusí jako já a pak se rozhodne.

Já rozhodně budu i nadále využívat těchto služeb.

Reakce obchodu eTZBshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za reakci a připomínky. 4 hvězdy z 5ti za přehlednost obchodu - sebekriticky jasný souhlas. Pořád máme co zlepšovat a modelovat tak, aby zákazník byl co nejvíce spokojen:-) A s tou kvalitou komunikace taky něco uděláme. Každopádně děkujeme za receni a přejeme hezký den. pan Fitinka