• Velmi příjemný obchůdek, nebyl problém ještě doobjednat další k již vystavené objednávce.
    • Žádné.

Mohu jen doporučit, vše na 1*. Děkuji

• rychly, lacny, bez problemov

doporucujem. vsetko bolo v poriadky, tovar prisiel v kratkom case neposkodeny

Obchod vřele doporučuji , výborná komunikace a rychlost dodání vybraného zboží .

• Přijatelná cena,rychlé doručení,nemusím pro produkty k lékaři

splehlivý

• zatim nevim,nakupovala sem poprvé,tento obchod ještě tak dobře neznám.
    • viz.výše

se svým prvním nákupem jsem spokojená i s kvalitní dodávkou,olej byl dobře zabezpečený,nebyl vylitý a vše bylo o.k.

• Kvalitní zboží,rychlost
    • Žádné

Doporučuji,byla jsem velice spokojená.

• spolehlivost, rychlost

Příjemné osobní jednání, snaha vyhovět, neustálé rozšiřování služeb.

• Mají úžasně udělanou webovou stránku a skvělé zajímavé produkty a masáže:)

Určitě bych doporučila obchod všem....podle fotek úžasné prostředí vypadá to moc hezky a na relaxaci je to úplně perfektně dělaný a masáže, který nabízí jsou špičkový takže doporučuji všem kdo si potřebuje zarelaxovat a uvolnit tělíčko:)

• dobré ceny,
    • široký výběr

Reakce obchodu Esme

Děkuji za Vaši recenzi.

Možná za to obchod nemůže,ale dosud jsem neobdržela zásilku, která byla údajně vyexpedována 6.5.2014. Tak jsem z toho moc a moc zklamaná.

Reakce obchodu Esme

Ano, je pravda, že zboží Vám stále nedošlo, ale jak jste si sama ověřila na České poště - Sledování zásilek, tak dne 6.5. pošta balíček převzala a od 8.5. je na cestě k doručovací poště. Tudíž slova "byla údajně vyexpedována" nejsou na místě. Sama dobře víte, že v momentě, kdy jste mi napsala, že balíček nedorazil, tak jsem hned zjišťovala co se děje a postupně jsem Vás informovala o tom, co jsem zjistila. Snažila jsem se ze všech sil na poště urgovat co se kde děje a ve chvíli kdy jsem zjistila, že oni sami neví kde, tak jsem Vám balíček zaslala podruhé a bez poštovného jako malou kompenzaci za čekání, o tom se ale již nikde nezmiňujete. Moc mě to mrzí, ale já za Českou poštu opravdu nemohu. Ale každý má možnost se vyjádřit a pokud to takto cítíte, pak je to v pořádku. Popravdě Vás i chápu, že Vás to štve, ale chyba se nestala u mne, ale na poště.

• velký výběr
    • nevím

velký výběr zboží, velmi milá a vstřícná komunikace, nízká cena

• poté co česká pošta zásilku zpozdila, volal jsem ve večerních hodinách milé paní a ochotně mi zjistila co se s balíkem děje a bylo z ní cítit, že jí zpoždění opravdu mrzí, za což má rozhodně palec nahoru :)

• rychlé a spolehlivé

• Velmi prijemna komunikace.
    • Rychle dodani.
    • Snaha vyhovet zakaznikovi.

• dobrá cena, rychlost, výborná komunikace

mohu jen doporučit

• zatím nevím

rychlá spokojenost

Rychlost, spolehlivost, kvalita i výborná cena, jsem spokojená.

• kosmetiku, kterou v jiných obchodech nemají

Kosmetiku s ozonem jsem našla jen v tomto obchodě. Popisky k výrobkům mi pomohly s výběrem. Dobrá komunikace- zboží jsem musela zaplatit jinak než jsem zadala a nebyl žádný problém, jen jsme se ujistili, že platba proběhla.Zboží přišlo za týden v pořádku, teď jsem zvědavá na jeho účinky.