• rychlost vyřízení objednávky

• Možnost osobního odběru
    • Nevím o žádných

Tento obchod doporučuji

• Široký sortiment
    • Zboží bylo během pár hodin připraveno k vyzvednutí
    • Webové stránky mají problém s vyhledávačem. každé zadání bylo třeba odeslat dvakrát.

Doporučuji.

Spokojenost, naprostá!!!

• SPOLEHLIVOST, RYCHLOST
    • Prozatím nevím o žádných slabinách

standartní výhody slušného internetového obchodu..několika svým známým jsem obchod doporučil

• ke zboží nabízeli navíc cvičební DVD od Davida Huffa.
    • DVD nebylo dodáno
    • po tel. i mail. urgenci přestal pan i paní Hrdličková komunikovat

nakoupil jsem z důvodu DVD navíc v ceně zboží
    zkušenost s dodáním špatná trvalo 9 dní od objednávky, při komplikaci s dodávkou přestanou komunikovat, obchod pouze přeprodává a zboží zasílá jiný dodavatel
    zásadně bych nedoporučil
    protože stejné zboží se bez DVD dá sehnat jinde podstatně levněji

• Potřebovala jsem rychle přípravek Acnevac k vyzvednutí na Praze 9. Nebyl nejmenší problém s dodávkou, vše v pořádku.Příště si objednám u této firmy zase.

rychlé doručení, zboží v pořádku

• Když platíte předem, zboží je rychle naskladněno na vámi požadované výdejní místo.
    • Pokud požadujete platbu za zboží až v místě výdejního místa, nikdo s vámi nekomunikuje, na zboží už čekám přes týden a pořád nic, telefon mi nikdo nezvedá.

Z tohoto eshopu jsem objednávala pravidelně a byla jsem spokojená, platila jsem vždy převodem z účtu. Před týdnem jsem si objednala opět zboží, které jsem chtěla platit až na místě, nikdo se mi neozývá, tel. mi neberou.
    Takové jednání je příšerné, NEDOPORUČUJI.

Zdánlivě skvělý eshop, ovšem zřejmě se o něj stará jen jeden člověk a je to znát. Komunikace nula a doručení také žádný zázrak. Za sebe. Nikdy více.

Absolutně žádná komunikace ze strany obchodu (když nepočítáme potvrzení objednávky) a o rychlosti dodání taky nemůže být ani řeč. Možná tam ani nikdo nepracuje... Nikdy více!

• Nevím
    • Jako argument proti rozhodně patří to, že při osobním odběru účtují poplatek za něj! E shop, který nemá budoucnost! 30 kč za možnost vyzvednout si osobně zboží je zlodějna, nedoporučuji!

Nedoporučuji.

Reakce obchodu EshopZdravi.cz

Odkud jste? Z Marsu?

• Cena, rychlost vyřízení objednávky a dopravy i možnost osobního odběru jsou velmi kvalitní.
    • Komunikace skvělá.

Objednala jsem ráno, odpoledne byla objednávka vyřízena, den nato jsem si výrobek mohla vyzvednout, na což mne upozornili jak mailem, tak smskou.

• Rychlost, cena, komunikace

spokojenost!

• Cena,rychlost vyřízení objednávky,možnost osobního odběru

Moje druhá objednávka a opět naprostá spokojenost

• Rychle a za solidní ceny