• nedodávají zboží - podvodný eshop

Rozhodně nenakupovat, zboží nepošlou a po urgencích i přestanou komunikovat.

• Neznám
    • Nekomunikuje, u obchodníka se mi delší dobu nepovedlo ověřit dostupnost zboží (od jisté doby než zaplatím převodem požaduji předem písemně ověřenu dostupnost a mailovou proforma fakturu).

Po své zkušenosti nedoporučuji.

• píše, že má zboží skladem,ale není schopno zboží doručit

10.11. jsem objednala zboží, sice hned prislo potvrzeni o prijeti objednavky, ale tim to take skoncilo, dnes je 24.11. a nic se nedeje. Nejvtipnější je, že mi přišlo, abych ohodnotila obchod,ale jak mám hodnotit něco co nepřišlo.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Měli zboží, které jsem potřebovala.
    • Přehlednost obchodu.
    • Rychlé odeslání zboží.

Každopádně obchod doporučuji.

• 18.9. jsem objednal, sice hned prislo potvrzeni o prijeti objednavky, ale tim to take skoncilo, dnes je 29.9. a nic se nedeje. Pisu storno objednavky.

Reakce obchodu Srovnání-řemesel.cz

Dobrý den, mrzí nás co se stalo ale k datu od 19.9 - 28.9. jsme se vás snažily každý den kontaktovat telefonicky nejméně jednou a ani jednou jste nebyl schopný odpovědět nebo zvednou telefon. Zboží nebylo ani v našem centrálním skladu, takže nebylo možné vám zboží dodat. S pozdravem Srovnání-řemesel.cz

• levný

spokojená s zboží a rychlostí objednávky

• Vstřícné jednání, rychlé dodání objednaného zboží, příjemná komunikace s obchodem.

Spokojenost s obchodem.

• Dobré zboží i ceny

• Komunikace,rychlost
    • Nic sem nenašel

• Mají široký výběr zboží, rychlé dodání a mám to blízko :-).
    • Žádné jsem nenašla.

Super, doporučuji.

• Doprava.

Dle informací z objednávky mělo být zboží zasláno prostřednictvím DPD na DPD Parcelshop (výdejní místo). Jenže srovnani-remesel.cz ve skutečnosti žádné zboží neprodávalo a dopravu nezajišťovalo, nýbrž mou objednávku přeposlalo svému partnerskému eshopu, který zbožím disponuje. Jenže: 1. partnerský eshop používá PPL nikoli DPD, 2. informace o zaslání pobočku DPD Parcelshopu nebyla předána, v dodaných informacích bylo mylně kombinováno mé jméno s adresou DPD Parcelshopu (kde pochopitelně nebydlím ani nepracuji).
    Výsledek: Bylo obtížné přemluvit kurýra PPL, aby na svou zodpovědnost nechal zboží v prodejně Mounfield (tj. DPD Parcelshop), když o mé objednávce nic nevědí a nejsem momentálně přítomen. Diletantské provedení dopravy a komunikace s partnerským eshopem, potažmo zákazníkem, z kterého viním srovnani-remesel.cz, přineslo úplně zbytečně mnoho rizika pro všechny zúčastněné strany. Naštěstí zboží funguje a dopadlo to dobře.

Reakce obchodu Srovnání-řemesel.cz

Omlouváme se, za vzniklé potíže. Zboží jsme neměli na skladě.Chtěli jsme vyjít zákazníkovi vstříc a co nejdříve doručit zásilku. Z tohoto důvodu šlo zboží z partnerského e-shopu.

• - to opravdu nevím
    • - obchod nabízí zboží, které nedodává

Po objednávce zboží, které obchod deklaruje, že je skladem, jsem byl kontaktován, že dodávka bude trvat 14dní. Po 14 dnech mi bylo sděleno, že se zboží údajně již nevyrábí, přesto, i dva dny po tomto sdělení, má obchod požadované zboží na stránkách uvedeno, jako zboží, které je skladem.
    Asi mi nic prodat nechtějí!!!
    Pochopil by jsem, že zboží došlo, ale oni tvrdí, že je mají skladem.
    Buď lžou mě..., zboží mají, ale nechtějí mi ho prodat, nebo lžou všem, protože zboží nemají a tvrdí opak.
    Každopádně tak získali moji adresu, tel. číslo a můj e-mail.

Reakce obchodu Srovnání-řemesel.cz

Bohužel zboží jsme neměli na skladě z důvodu předvánočního vyprodání. Dodavatel nám na dotaz při objednávání slíbil, že zboží dodá. Po 14 dnech nám sdělil, že toto zboží se již nebude vyrábět a v brzké době bude na trhu nové zboží, který tento výrobek nahradí. Nemáme důvod, proč bychom vám nechtěli zboží prodat. Našim cílem je spokojený zákazník. Za vzniklé potíže se omlouváme.

- Se zbožím jsem spokojená
    - Dorazilo ve sjednané lhůtě
    - Budu zde nakupovat dál
    - Doporučuji dalším

• Dopravu společností DPD, která zaměstnává pouze nepříjemné a neochotné řidiče

Zboží by dorazilo rychleji, kdyby obchod nespletl číslo popisné (místo 39 napsali na krabici 60...?)a kdyby řidič DPD hned zavolal, místo aby dva dny jezdil po okolí.

• Nabízí zboží, které nemá skladem!!!!

Zboží jsem objednal, pak mi volali,že část zboží nemají skladem a když jsem chtel stornovat celou objednávku /zboží které jsem tam objednal do počtu/ tak mi chtejí vyúčtovat stornopoplatek!!!?
    Zavádejí zákazníky a ješte vyhrožují!!!!!
    Takže trvám na dodání kompletné dodávky......

Reakce obchodu Srovnání-řemesel.cz

Dobrý den, denně posíláme několik zásilek, pokud je u produktu označen výrobek doprodej, může se stát, že zboží již nebude skladem. Na což jste byl telefonicky upozorněn.
    S pozdravem Srovnání-řemesel

• Podrobný popis zboží
    • Přijatelná cena
    • Přehledná orientace

Rychlé potvrzení a zpracování objednávky, zboží my bylo doručeno do dvou dní, celkově jsem byla spokojená mohu jen doporučit

• velký výběr zboží
    • dobré ceny
    • kladně hodnotím rychlost doručení a komunikaci

• profesionalita, vstřícnost, rychlost
    • nemá

Obchod doporučuji, dobrá cena, rychlost ,vstřícné jednání.