• Nedodává zboží
    • Nereaguje na maily
    • Nezvedá telefon

Zaujala mě nízká cena CD, objednala jsem ho na dobírku a přišel mi mail potvrzující objednávku, ale dlouho žádný o odeslání zboží. Psala jsem jim dva maily, na které nikdo neodpověděl, a tak jsem se k nim snažila dovolat a telefon vyzváněl, ale nikdo to nebral. Vůbec nevím, k čemu ten "obchod" je.

• nic pozitivneho sa neda napisat.
    • tovar aj po velmi dlhej dobe nedodany.

tento predajca kona na hranici zakona. je len otazka casu kedy niekto na neho poda tretne oznamenie. NEDOPORUCUJEM! Nikdo si od tohto predajcu radsej neobjednavajte!

• Dobrý výběr,
    • hodně titulů které nikdo jiný nenabízí
    • co jsem si objednal jsem dostal
    • nízké poštovné
    • někdy jsem čekal déle, ale jen proto že to byly raritky a tituly od malých vydavatelství

novinky dokáže prodat kdejaká trafika, ale tady se snaží jinak

• Obstojný výběr metalové hudby.
    • Při příjezdu do obchodu několikrá bezdůvodně zavřeno dřív než
    • končí pracovní doba.
    • Před příjezdem telefonické ověřování jestli je obchod vůbec otevřen.
    • Žádná reakce na objednávky ani po opakovaných mailových dotazech.

Tento obchod vůbec nedoporučuji.
    Slíbí, že zajistí objednané zboží a vůbec tomu tak není.
    Žádný omluvný mail, z jakého důvodu nelze objednané zboží dodat.
    Info od jiného zákazníka je dlouhá dodací lhůta.
    Celkem shrnuto naprosto neprofesionální přístup k fanouškům rockové hudby.

• velky vyber zbozi
    • lzive informace o dostupnosti zbozi, nulova komunikace, neprehledny eshop

Na dotazy nikdo neodpovida, obcas ani na objednavky. Zbozi uvedene na shopu ve valne vetsine pripadu neni sehnatelne, dodaci doby jsou naprosto nekorektni. Komunikace je nulova na naprosto neprofesionalni urovni. Jeslti je tento eshop prikladem neceho tak je to jak neprovozovat obchodni cinnost.

• dobry vyber
    • neseriozne jednanie
    • nereagovanie na emaily
    • v ponuke tituly, ktore nie su schopni zohnat
    • po 2 mesiacoch mi nic neposlali
    • nedodrzanie terminu oznameneho cez email

Nic si od nich neobjednavajte, budete dlho cakat a aj tak Vam nic neposlu. Ja cakam uz vyse 2 mesiace, pritom ked som sa po tyzdni od objednania informoval, tak mi oznamili ze vacsina objednavky je nachystana a zvysok dorazi o tyzden. Stale nic, prestali somnou komunikovat, tak som objednavku zrusil.

• vyber
    • nedorucene zbozi