• Velmi kvalitní luxusní zpracování.

• Vše super

Ochota,rychlost,kvalita, vše super

• Rychlost vyřízení objednávky, perfektní komunikace.

• Velmi rychlé dodání. Ráno objednáno a odpoledne vyexpedováno. Práce je moc hezká. Nůž vypadá přesně jako návrh který jsem si vytvořila.

• Pohotová reakcia, spokojnosť so službami

Kto chce kvalitné služby tak jedine u Regami

• Profesionální přístup P. Stopy

• Rychlost výroby dárku a doručení - jeden den objednáno, druhý den zaplaceno, třetí den doručeno.
    • Vizualizace rytiny na výrobku dle vlastních představ.

Objednala jsem manželovi placatku s rytinou v dárkovém balení s panáky a nálevkou. Překvapila mne rychlost výroby a doručení - jeden den objednáno, druhý den zaplaceno, třetí den doručeno. Rytinu si lze připravit ve vizualizaci dle svých představ, je zde velký výběr typů písma. Placatka je krásná, přesně podle vizualizace a mých představ. Za mne maximální spokojenost, eshop určitě doporučuji. :)))

Potřebovala jsem urgentní dárek na nečekanou narozeninovou akci v předvánočním čase a pan majitel byl tak laskavý, že mi dárek vyrobil okamžitě a ihned odeslal. Za komunikaci a ochotu ještě jednou opravdu děkuji, více takových obchodů....

• rychlost, spolehlivost, kvalitní provedeí

• Po domluvě upřednostnili objednávku.

• skvělá komunikace
    • osobní přístup

Velmi se mi líbilo, jednání obchodu. Měla jsem nevyhovující fotku na placatku a pán se mi ozval a upozornil mě předem.

• Zboží bylo doručeno během jednoho dne. Zboží v naprostém pořádku. Krása

• Skvela komunikace, zboží dorazilo rychle a krasne zabalene.

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velmi spokojená. Produkt vyrobili velmi rychle a i v pořádku doručili :) Určitě mohu služby doporučit.

• Rychlost doručení
    • Skvělá komunikace
    • Hezké zpracování

Vřele doporučuji tento obchod, zpracování přesně podle zadání, extra rychlé dodání, s výrobkem jsem maximálně spokojena :)

• rychlost,kvalita,přesné dodržení požadovaného textu

vřele doporučuji obchod dalším zájemcům

Velice děkuji za milý a vstřícný přístup pana Stopy. Objednala jsem si štítek na dveře. Potřebovala jsem změnit způsob doručení a nebyl to žádný problém. Nejvíce mě potěšilo, že mi vyhověl v mém přání na jiný typ písma, který není v běžné nabídce. Štítek je moc hezký, všem doporučuji :)

Jsem spokojen s dodání razítka s datumem. Jen škoda,že není samonamácecí. Zásilka doběhla pořádku.