Objednávám si zboží od toho s kým jsem spokojená a nemusí být takové nic neříkající hodnocení.

V e-shopu jsem objednal ND na čerpadlo, u dvou byla poznámka „u dodavatele x ks“. Řádnou objednávku jsem odeslal, zaplatil na a obdržel od automatu její přijetí. Za několik dní mi sdělila telefonicky pracovnice firmy, že jeden z objednaných dílu jim dodavatel zdražil a tudíž i tato položka má jinou koncovou cenu a velkokryse mi díl nabídla + jen o přibližně polovinu rozdílu jejich nové ceny, konkrétně o doplatek 250 Kč. Údajně je to možné dle obchodních podmínek. Zboží jsem nutně a rychle potřeboval, a v tom okamžiku jsem neřešil serióznost jednání e-shopu a na požadavek jsem přistoupil. Zaplatil jsem 250 Kč navíc. Proto POZOR na tento obchod, resp. na ceny u položek „u dodavatele“. Ty si obchod klidně zvýší i přes jejich cenu uvedenu v na svých webových stránkách a dokonce i po jejich zaplacení. Důvod – zvýšení nákupní ceny. Takovému překupnickému e-shopu doporučuji se vyhnout, zboží se dá objednat za zaručenou a nižší cenou jinde.

Reakce obchodu macekasyn.cz

Vážený pane Andrysíku,
    předpokládáme, že jste si před objednáním přečetl obchodní podmínky, které jste následně odsouhlasil. Váš souhlas s obchodními podmínkami máme. Neodsouhlasíte něco, s čím v podstatě nesouhlasíte. Jestli jste některému bodu obchodních podmínek nerozuměl, stačilo nás kontaktovat. Rádi bychom Vám význam psaného textu vysvětlili.
    Měl jste možnost výběru, s cenou nesouhlasit a odstoupit od kupní smlouvy. To jste však neudělal.
    Z výše uvedených důvodů nerozumíme Vaší recenzi.
    DOPORUČUJEME, VŽDY ČÍST TO, CO ODSOUHLASUJETE A PODEPISUJETE. Vyhnete se spoustě nepříjemných situací.
    PS: co se týká cen náhradních dílů, tak ty nám do poslední chvíle není schopen sdělit ani sám dodavatel a výrobce. Vždy pracujeme s poslední informací od dodavatele.

Mějte krásný den s úsměvem.
    tým Macek a syn s.r.o.

• solidní jednání!

spolehlivý dodavatel !

• Spolehlivý obchod, rychlé jednání, vše OK

• Široký sortiment
    • Dobrá komunikace

S e-shopem jsem spokojena, je to spolehlivý prodejce a je blízko mého bydliště, tak upřednostňuji osobní vyzvednutí. Ceny jsou přiměřené, personál velmi ochotný. Doporučuji.

• Vstřícný přístup

• Vše proběhlo OK.

Mohu doporučit.

• Poradí na dotaz

• Rychlé vyřízení

• Sortiment co jsem potřeboval

• V pořádku a rychle.

• Precizně zabaleno

• Velmi rychlé zpracování objednávky a odeslání. Doručení následující den.

Velmi dobrá cena.

Výborná, spokojenost.

• ochota, vstřícnost, profesionality

Objednal jsem displej k tepelnému čerpadlu. Bohužel nebyl kompatibilní s naším čerpadle i když podle obchodu měl být. Ochotně zaslali displej na reklamaci. Albixon konstatoval, že je v pořádku. Zaslal jsem tedy na servis čerpadlo i s displejem na Hanscraft. Ti řekli displej není kompatibilní s tímto čerpadlem. Požádal jsem o vrácení zboží i když už bylo dávno po lhůtě kdy jsem mohl displej vrátit. firma MACEK a SYN s.r.o. ochotně vrátila 90% ceny zboží a 10% si ponechali jako náklady, s čímž jsem samozřejmě souhlasil. Považuji jejich jednání za za velmi profesionální a kéž by takových firem u nás bylo co nejvíce.

• Rychlost.

• PORADÍ DOBŘE