Naprostá spokojenost, vstřícné jednáni a velká ochota pomoci

kvalitní hezké zboží, dobře zabaleno

• Super komunikace, velmi rychlé dodání, okamžitá reakce, mohu jen doporučit!

Nejen že zásilka byla rychle vyřízená ,ale přišla i pěkně zabalená...a to překvapení uvnitř se nedá popsat - jedním slůvkem skvost! Netušila jsem,že růžičky budou tak nádherné-zasněžené,letos mi budou zdobit vánoční stromeček .Tímto Vám chci mnohokrát poděkovat a popřát pohodové Vánoční svátky a hodně zdravíčka v Novém roce 2021.

V balíku chyběl jeden objednaný a zaplacený hrnek. Na mou urgenci se paní v eshopu omluvila a příští den byl mi chybějící hrnek dodán.

• Výborný zákaznický servis

• rychlost dodání

Spokojenost

• informace na webových stránkách a skladem neodpovídá skutečnosti
    • Personál nekontroluje pozorně, co je odesláno

Udělali dvě objednávky - jednu na 7 kusů zboží, které měli k dispozici na skladě, druhou na 5 kusů zboží, které nebylo na skladě. Doufal jsem, že dostanu hned to, co je k dispozici, a pak - co není. Ale z 12 jednotek byly odeslány pouze tři jednotky, které se shodovaly s objednávkou a sedm jednotek, které byly podobné, ale ne ty barvy. To znamená, že informace na webových stránkách a skladem neodpovídá skutečnosti, a když je zboží odesláno, personál nekontroluje pozorně, co je odesláno. Teď budu mít dobrodružství "vrátit zboží a získat peníze zpět". Je to ztráta času, síly a špatné emoce.

• Rychlé dodání. Krásné zboží.

Na webových stránkách byl prezentován produkt, který již není možné zakoupit. Paní z prodejny se ochotně snažila, zavolala mi s omluvou a nabízela mi jiný produkt, který byl jiný, než jsme si vybral a na záměně produktu jsme se nedohodli.

Rychlost a spolehlivost na 100 procent!Děkuji

• maximální rychlost, expres dodávka, plynulá, pravidelná komunikace

vstřícnost

• rychla reakcia obchodu na objednavku
    • dobra komunikace s obchodem
    • rychle dodanie zbozi

• Přehledné webové stránky, rychlost dodání.

• Výborná komunikace s obchodem...vstřícnost a pěkné jednání.

Vyjádření ke kvalitě doručeného zboží...po obdržení zásilky jsem byla opravdu nadšená z designu difuzéru, ovšem až do doby, kdy jsem zjistila při otření výrobku, že hrana a vrchol skleněné lahve jsou poškozené, dosti zdrsněná,odrolená plocha skla...chyba ve výrobě,byla jsem opravdu velmi zklamaná. Zřejmě nedokonalost unikla výstupní kontrole, aspoň si to mysleme. Nový a nepoškozený výrobek k výměně již nebyl nikde v nabídce,
    to je mi líto. S pozdravem a přáním pěkného dne Franzlová M.

• zboží, co jinde není

rychlost dodání