• ochotný personál a komunkace

• dobrá cena
    • rychlé jednání-jeden den jsem objednal a druhý den jsem měl zboží doma
    • skvělá komunikace a domluva
    • možnost dobírky
    • nic jsem neobjevil

Vřele všem dopuručuji.

• mám to blízko
    • nenašla jsem

spokojenost

• Nepochopitelně drahá pošta

Nikde jsem na e-shopu nenašel cenu dopravy. Udávají, že vám zašlou e-mail kde bude konečná cena poštovného a na základě odsouhlasení teprve poté odešlou zásilku. Žádný takový e-mail mi nepřišel, přišel mi balík za hodně vysoké poštovné. Kdybych to věděl dříve, určitě bych nic neobjednával!

Reakce obchodu DK1

Cena dopravy činí 150 ,- Kč u zásilek do cca 10 kg a je na e-shopu přehledně a viditelně uvedena v 2.kroku objednávky - Doprava a platba, kde má zákazník k dispozici pouze dvě varianty způsobu dopravy.1)Osobní odběr, 2)Doprava k Vám - zde je výrazně vyznačena částka 150,- Kč s informací, že pokud by hmotnost zboží byla vyšší, částka za dopravu může překročit 150,- Kč a v tom případě se posílá zákazníkovi ke schválení, což vždy činíme. Hmotnost Vaší objednávky byla 10 kg a platil jste tedy uvedenou, základní cenu za dopravu 150,- Kč. Cenu jsme nenavyšovali. Tuto variantu jste si sám navolil a ihned po vytvoření objednávky Vám na e-mail přišla rekapitulace objednávky, kde jste si částky mohl znovu ověřit a objednávku případně stornovat. Dbáme na to, aby byly klientům zásilky doručovány v pořádku. Na základě našich mnohaletých zkušeností volíme nejspolehlivějšího dopravce za minimální možnou cenu.

• Rychlé vyřízení a dodání

• Měli v na stránkách skladem Velux markýzu, ale pak se ukázalo, že ji nedokáží dodat. Nicméně, telefonicky jsme to bez problémů vyjasnili a domluvili se na změně.

Ověřte si raději, že výrobek skutečně mají. Měli v na stránkách skladem Velux markýzu, ale pak se ukázalo, že ji nedokáží dodat. Nicméně, byli ochotní a telefonicky jsme to bez problémů vyjasnili a domluvili se na změně.

• prizniva cena

Vynikajici

Nejlevnější zboží protože nejdražší poštovné.

• příjemný přístup
    • výborná komunikace
    • široká nabídka zboží za nízké ceny
    • trošku delší doba dodání

doporučuji ++++