• ochota, vtřícnost

není konkurence,využívají toho že velcí operátoři na malé vesnice kašlou

• - jediný obchod svého druhu v okolí
    • - slušné ceny
    • - bezproblémové a příjemné jednání
    • - rychlá dostupnost zboží
    • - rychlé řešení reklamací
    • - rychlý servis
    • - poskytovatel bezproblémového internetu
    • - zatím jsem se nesetkal s žádným problémem

- viz. výše
    - obchod by mohl mít otevřeno i v sobotu, třeba jen na 2 hodiny

• blízko bydlište
    • ješte nemaj zkušenosti
    • davaj slabí zdroje
    • o sobotach zavřeno

je to nejblíší obchod s elektronikou poradej vam ale ješte nemaj zkušenosti prave dneska me pekne nas.... protože mi daly slabí zdroj do počítače a co ? nemužu si ani zahrat malem mi to vyhořelo možna jo kouřilo se z toho a v sobotu maj zavřeno takže uplne na ho... nemužu jim to ani ukazat aby ho vymenily a zkontrolovalyto asi si koupim nekde kde maj otevřeno novej lepší zdroj

radim vám vše si zkontrolujte poradte se ješte nekde jinde jestly to stačí atp jinak budete brečet !!!

proto davam prumerny jsou ochotni ale zas nemaj zkušenosti tak davam prumer

Reakce obchodu COMTEX

Nedá mi nezareagovat na tuto recenzi a uvést věci na pravou míru. Co se týče zkušeností, všichni v naší firmě mají minimálně 15 letou praxi. Slabý zdroj do Vašeho počítače instalován nebyl, šlo o 500 W značkový FORTRON. Chybička spočívala pouze v defaultně nízko teplotně nastaveném alarmu počítačové skříně, který se spustil již asi na 50°C. Za toto se omlouváme, ale rozhodně to není tak, jak tvrdíte. V sobotu máme bohužel zavřeno, tento mínus je v pořádku. Ze zkušenosti tak bylo rozhodnuto na základě minimální návštěvnosti obchodu v těchto dnech.

• Lety prověřená kvalita.

• Nedaleko od místa bydliště.
    • Těžko říct,když nakupuje poprvé,ale přece jenom by tu jedna slabina byla,nešlo platit kartou přímo v obchodě.

Bez problémů.

• Bezproblémová komunikace, Zboží dorazilo v dohodnutém termínu