• Opravdu velice rychle doručení
    • Skvělá komunikace

• Velký výběr motivů

Prodejce vůbec nekomunikuje. Slibované dodání do 48 hodin se protáhlo na 14 dní a dvě urgence.

• Žádná nic mi nepřišlo
    • Vzhedem k tomu že mi nic nepřišlo tak to je velka nevýhoda
    • Žádná konunikace
    • Telefony nezvedaji

Nic mi nepřišlo tak logicky nemohu nikomu doporucit

Reakce obchodu BVPRINT

Dobrý den. Tričko jsme Vám s omluvou doručili o týden později, slevou 50% a dopravou zdarma. Sama jste nám napsala, že recenzi pozměníte :-). Bohužel se tak nestalo.

• Neodpovidaji na emaily
    • Objednavka zaplacena hned druhy den po objednani, uteklo 10 dni a objednavka nikde.

• rychlé jednání
    • skvělá cena
    • výborná kvalita použitého materiálu

• Skvělá komunikace
    • Rychlost zpracování a odeslání

Doslova dnes objednáte a zítra máte. Skvělá komunikace a rychlost vyřízení objednávky. Doporučuji

Trvalo 14 dní než trička přišli napiš na tričku je malý

Reakce obchodu BVPRINT

Dobrý den, trička jste koupila 23.8.2018 v 20:07:21. Poprosila jste nás telefonicky, jestli Vám nezměníme barvu, což se také stalo. Objednávku jsme expedovali 27.8.2018 a dodána Vám byla 28.8.2018.

V hodnocení jste vyplnila, že Vám objednávka přišla 31. 08. 2018 a že to trvalo 14 dní, čemuž absolutně nerozumíme.
    Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu? hodnocení 1.0 z 5, také nerozumíme.

Toto neférové hodnocení nás tedy velice mrzí.

• Vyhoda je ze mi vyhoví s cimkoliv potrebuju jsou levní a maji kvalitni zbozi

Rozhodne doporucuji u nich nakupovat.

Trička pro pár jsem objednala 16.8.2018, peníze jsem obratem zaslala na účet.
    Dosud mi nepřišla ani žádná odpověď ohledně doručení objednaného zboží.

• Dobrý material
    • Přijatelná cena
    • Email o obdržení balíku přišel až když sem ho měla u sebe ani zpráva nic mi nepřišlo takže jsem ani nevěděla že mi zásilka přijde ten den
    • Obdržela jsem jinou barvu triček měla jsem objednáno modré a červené přišlo mi modré a růžové

• Rychlost dodání, pěkné zboží, super cena

dobrý obchod

Objednala jsem dvě trička, obě velikost XL. Po rozbalení zásilky, jsem si na štítku jednoho z triček všimla, že je XXL. Zkontrolovala jsem fakturu. Tam to bylo zadáno správně (obě XL). Tričko jsem znovu přeměřila, o kolik je tedy větší, jestli je třeba ho měnit a podle tabulky velikostí rozměrově odpovídalo velikosti XL. Tak buď jsem špatně měřila a opravdu mi přišla jiná velikost, než jsem chtěla nebo je na tričku našitý neodpovídající štítek.

• Velmi špatná komunikace

• Vtipná trička
    • Dlouhá dodací doba

Obchod doporučuji, tričko je super

Rychlost

• Tabulka velikostí pánských triček neodpovídá. Doporučuji vzít o velikost větší.
    • Velmi rychlé dodání
    • Velikost dámského trička se neshodovala s rozměry v tabulce

• Rychle dodání
    • Kvalitni potisk
    • Přijatelné ceny
    • Levné poštovné

S obchodem jsem velmi spokojená. Objednávka přišla do 2 dnů. Trička i potisk velmi kvalitní. Doufam ze vydrží i první vyprání.